Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Prawie 200 stron inspiracji, nowych produktów, kolorowych pomysłów. Jeśli szukasz więc szerokiej oferty artykułów do szkoły oraz Twoje wybory zawsze padają na znane marki, wiedz, że premiera oficjalnych katalogów firm: Corex i CX Dystrybucja właśnie się odbyła.

WSZYSTKO, CO NIEZBĘDNE DO TWÓRCZYCH NOTATEK

Świat wokół nas staje się coraz bardziej ujednolicony. Dlatego coraz więcej ludzi postanawia wyłamać się z tego – znajdując sposób, który pomoże im wyrazić samych siebie. Hand lettering, Bullet Journal® czy tworzenie kolorowych notatek są coraz bardziej modne – pozwalają, aby każde notatki, pomysły i idee były spersonalizowane i unikalne. W katalogu firmy Corex poświęconej marce STABILO znaleźć możemy produkty piśmiennicze w gamie kolorystycznej, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego twórcę. Idealne do wszystkich technik pisania, zakreślania, cieniowania i kolorowania. Szczególnie popularne stały się pastelowe odcienie, które poszerzają standardową paletę kolorów, dodając jej subtelności i modnej obecnie stylistyki. 

UROKI HAND LETTERINGU

Moda na hand lettering podbija twórczy świat! Wiadomości, notatki, powiedzenia i cytaty, namalowane najpiękniejszymi czcionkami i zdobione wymyślnymi wzorami i rysunkami zdobią czasopisma, kartki pocztowe czy kawiarniane tablice z menu. W przeciwieństwie do kaligrafii, np. pismo ręczne nie polega na tworzeniu perfekcyjnych liter, ale na indywidualnym charakterze pisma i samodzielnym tworzeniu. Szczególnie w epoce cyfrowej pisanie odręczne może być pełne uroku i bardzo osobiste. Wystarczy tylko kilka narzędzi: papier lub notes, cienkopisy, długopisy, flamastry i zakreślacze, które zaprezentowane zostały w nowym drukowanym wydaniu katalogu, aby wyrazić siebie.


Pobierz najnowszy katalog

W pięknym kolorowych wydaniu znaleźć można hity, które od paru miesięcy aktywnie prezentowane są podczas lokalnych targów szkolnych. 

W naszym wywiadzie przeprowadzonym z przedstawicielką firmy Corex poznaliśmy już produkty, które obecnie prezentowane są w najnowszym wydaniu na sezon 2018/2019.


Zobacz wywiad


Poświęcone wyłącznie marce Stabilo wydanie to 79 stron idei na kolorową pracę. Znajdziemy w nim: zakreślacze, cienkopisy pakowane w najróżniejsze etui, produkty dla najmłodszych rozpoczynających przygodę z pisaniem i rysowaniem, artykuły dla kreatywnych osób, pióra wieczne w nowej odsłonie, ergonomiczne długopisy z funkcją rysika do ekranów dotykowych, markery, ergonomiczne ołówki, kolorowe temperówki, gumki, kredki, flamastry... W katalogu, który dedykowany jest sklepom i hurtowniom, nie zabrakło także działu z artykułami wspierającymi sprzedaż - POS.

Jak mówi sam Managing Director Stabilo International GmBh, Sebastian Schwanhäußer: 

- Rok 2017 był dla nas ogromnym sukcesem. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że po raz kolejny udało nam się doskonale wyczuć trend w modzie, dzięki czemu nasze pastelowe produkty spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem. Wiemy, że również w tym roku ten trend będzie bardzo popularny. 

Najnowszy katalog firmy Corex potwierdza podążanie za trendami marki STABILO. Przekona się o tym każdy ten, kto weźmie go do ręki.

Prowadzisz sklep lub hurtownię? Zamów katalog STABILO drukowany lub oglądaj go na stronie.

POZOSTAŁE MARKI NA 109 STRONACH

Grupa CX poza marką STABILO oferuje także takie brandy jak: Stick'n, Maped, oraz Helit. Tym grupom asortymentowym poświęcone zostało odrębne wydanie. To katalog, który nie tylko prezentuje bardzo szeroką gamę produktów dedykowaną najmłodszym i okresowi szkolnemu, ale przede wszystkim uwzględnia szeroką ofertę artykułów do biur: zakładki indeksujące, karteczki samoprzylepne, taśmy, długopisy, ołówki automatyczne, zakreślacze, dziurkacze, zszywacze.


Pobierz najnowszy katalog


To, co zwraca szczególną jednak uwagę, to bardzo kolorowa oferta. Marka Helit, która szczególnie trafia w gusta nowoczesnych biur, w tym sezonie zaskakuje oryginalnością. O każdym produkcie można byłoby jednak długo opowiadać. My rekomendujemy odwiedzenie strony: https://platforma.corex.pl/Lib/Docs/Katalog_CXDystrybucja_2018_2019.pdf, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą. Sklepom i hurtowniom chcącym otrzymać wersję drukowaną polecamy kontakt bezpośrednio z firmą CX Dystrybucja. 

CXDystrybucja Sp. z o.o.

Wybrane ogłoszenia

Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Cutter marki SMART by Leviatan.
Firma Allper poszukuje pracownika na terenie Warsz ...
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Kolorowe korektory w taśmie.
Kolejny hit wśród długopisów wymazywalnych.
Nowa oferta do Kyocery, Canon'a i HP.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Udany początek sezonu na targach branżowych we Frankfurcie

    Trzy targi konsumenckie we Frankfurcie - Christmasworld, Paperworld i Creativeworld - z powodzeniem otworzyły nowy sezon biznesowy z tematami przyszłościowymi i najnowszymi trendami. 3.119 wystawców z 68 krajów zainspirowało krajowy i międzynarodowy handel innowacjami z dziedziny sezonowej i świątecznej dekoracji, papieru, materiałów biurowych i artykułów piśmiennych oraz artykułów hobbystycznych, rzemieślniczych i artystycznych.

    Więcej…  
  • Tutaj rok trwa 18 miesięcy...

    Epoka standardowych kalendarzy 12-miesięcznych dobiega końca? Oczywiście, że nie. Jednak wśród nas (między innymi nasza Redaktor Naczelna) są osoby, które swoje plany chcą zanotować z dużo większym wyprzedzeniem.

    Więcej…