Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapewne Drogi Czytelniku już wiesz, że akcja Kolorowe Kredki przyciąga coraz więcej osób i firm. Tym razem dołączyła do nas firma Allper.

Oto, co czytamy na ich profilu na Facebook'u:

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dołączamy jako Partner akcji Zbieramy kolorowe kredki bo pomaganie jest cool!
To bardzo przyjemna i łatwa akcja - wystarczy tylko trochę dobrej woli i... stare kredki. Wszystkim, którzy są w okolicy i chcą przyłączyć się do akcji oznajmiamy, że tu: Częstochowa, ul. Warszawska 79 są mile widziani w celu oddania starych, niepotrzebnych kredek!
Tego typu akcje są przez nas zawsze wspierane. Do tej pory, nieustannie od kilku lat zbieramy plastikowe nakrętki i przekazujemy je regularnie na rzecz najmłodszych dzieciaków. Tym sposobem wsparliśmy już na kwotę kilku tysięcy przekazując kilkaset kilogramów nakrętek. Jeżeli chcecie dołączyć - zachęcamy. To tak niewiele dla nas, a znaczy tak dużo dla dzieciaków.
Przypominam także o innej akcji: zbieranie zużytej eksploatacji: tusze/tonery/bębny/tasiemki. Tu beneficjentem jesteśmy My wszyscy, bo zbiórka zapewnia, że chronimy środowisko przed gromadzeniem odpadów. W programie ECOPassion Allper je po prostu przetwarza.
Na koniec jeszcze jedna z naszych inicjatyw, aczkolwiek nie związana ze zbiórką - tym razem chodzi o zakupy. Kupując produkty Dottsi, wspieramy Fundację Kuby Błaszczykowskiego Ludzki Gest, która pomaga dzieciom! Fundacja otacza opieką zarówno dzieci z dysfunkcjami jak i te w pełni sprawne. Chodzi przede wszystkim o realizację marzeń, aby dać szansę talentom, kształtować właściwe postawy wśród dzieci i młodzieży.
Biorąc udział w tych wszystkich akcjach, chcemy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami, płynącymi tak z serca jak i doświadczenia: Łatwo jest pomagać. To nie wymaga ani wysiłku ani nakładów finansowych. Wszystkich stać nas na tę pomoc. A pomoc oddaje nam ogrom pozytywnych emocji, uśmiechów i lokuje nas pośród społeczności, powiedziałabym "z klasą"! Zwyczajnie... BO POMAGANIE JEST COOL!

 

Jeśli Twoja firma też chce dołączy do akcji polecamy lekturę artykułu oraz umieszczenie w swojej firmie pudełka na zużyte kredki. My wraz z Ewą Zielińską stworzymy takie oto dzieła, które już dziś ujrzały światło dzienne.

 


Wybrane ogłoszenia

Segregatory A4 w pastelowych kolorach.
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Alternatywa dla niszczarek.
Firma Rafcom poszukuje pracownika.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Nowa oferta w marce KMP.
Elegancji produkt do pracy oraz jako gadżet z logo ...
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Twin Name Pen 2 marki Dong-A.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wyróżnienie miesięcznika PC World dla ActiveJet

    W najnowszym numerze magazynu PC World został opublikowany raport podsumowujący test alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych. Pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza wydajność” otrzymał toner ActiveJet ATH-85N.

    Więcej…  
  • Terminy ferii zimowych w 2019 roku

    Ferie zimowe 2019 zgodnie z wyznaczonymi terminami niebawem się rozpoczną w pierwszych województwach. Terminy ferii zimowych 2019 są cztery, podobnie jak w poprzednich latach. Kiedy wypadają daty ferii zimowych 2019? Zebraliśmy w jednym miejscu informacje na temat ferii zimowych w roku szkolnym 2018/2019 we wszystkich województwach w kraju. Warto pamiętać, że pierwszy termin ferii zimowych to już 14 stycznia. Nie wszystkie województwa będą miały ferie w tym samym czasie. Aby nie przepełniać stoków narciarskich, terminy ferii zimowych 2019 są cztery - od połowy stycznia do końca lutego. Kiedy wypadają ferie zimowe 2019 dla twojego województwa? Sprawdź.

    Więcej…