Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapewne Drogi Czytelniku już wiesz, że akcja Kolorowe Kredki przyciąga coraz więcej osób i firm. Tym razem dołączyła do nas firma Allper.

Oto, co czytamy na ich profilu na Facebook'u:

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dołączamy jako Partner akcji Zbieramy kolorowe kredki bo pomaganie jest cool!
To bardzo przyjemna i łatwa akcja - wystarczy tylko trochę dobrej woli i... stare kredki. Wszystkim, którzy są w okolicy i chcą przyłączyć się do akcji oznajmiamy, że tu: Częstochowa, ul. Warszawska 79 są mile widziani w celu oddania starych, niepotrzebnych kredek!
Tego typu akcje są przez nas zawsze wspierane. Do tej pory, nieustannie od kilku lat zbieramy plastikowe nakrętki i przekazujemy je regularnie na rzecz najmłodszych dzieciaków. Tym sposobem wsparliśmy już na kwotę kilku tysięcy przekazując kilkaset kilogramów nakrętek. Jeżeli chcecie dołączyć - zachęcamy. To tak niewiele dla nas, a znaczy tak dużo dla dzieciaków.
Przypominam także o innej akcji: zbieranie zużytej eksploatacji: tusze/tonery/bębny/tasiemki. Tu beneficjentem jesteśmy My wszyscy, bo zbiórka zapewnia, że chronimy środowisko przed gromadzeniem odpadów. W programie ECOPassion Allper je po prostu przetwarza.
Na koniec jeszcze jedna z naszych inicjatyw, aczkolwiek nie związana ze zbiórką - tym razem chodzi o zakupy. Kupując produkty Dottsi, wspieramy Fundację Kuby Błaszczykowskiego Ludzki Gest, która pomaga dzieciom! Fundacja otacza opieką zarówno dzieci z dysfunkcjami jak i te w pełni sprawne. Chodzi przede wszystkim o realizację marzeń, aby dać szansę talentom, kształtować właściwe postawy wśród dzieci i młodzieży.
Biorąc udział w tych wszystkich akcjach, chcemy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami, płynącymi tak z serca jak i doświadczenia: Łatwo jest pomagać. To nie wymaga ani wysiłku ani nakładów finansowych. Wszystkich stać nas na tę pomoc. A pomoc oddaje nam ogrom pozytywnych emocji, uśmiechów i lokuje nas pośród społeczności, powiedziałabym "z klasą"! Zwyczajnie... BO POMAGANIE JEST COOL!

 

Jeśli Twoja firma też chce dołączy do akcji polecamy lekturę artykułu oraz umieszczenie w swojej firmie pudełka na zużyte kredki. My wraz z Ewą Zielińską stworzymy takie oto dzieła, które już dziś ujrzały światło dzienne.

 


Wybrane ogłoszenia

Urządzenie fabrycznie nowe w technologii refabryka ...
Twin Name Pen 2 marki Dong-A.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Rozkładany kalendarz ścienny, drukowany na papierz ...
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Dwukolorowe i eleganckie.
Sprzedam firmę produkcyjną.
2 kolory w jednym zakreślaczu.
Alternatywa dla niszczarek.
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
Nowa oferta w marce KMP.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Można uznać, że to nasza stała strategia

    Przygotowania do kolejnego sezonu promocyjnego w firmie Rafcom trwały już od zeszłego roku. To właśnie wtedy Paweł Piórkowski, Dyrektor Generalny firmy zdradził nam plany na kolejny wyjazd organizowany dla najlepszych klientów. Zgodnie z deklaracją cel wyjazd po raz kolejny został znacznie oddalony.

    Więcej…  
  • Małe, poręczne bo w taśmie

    Pamiętacie kleje w tubie? Oczywiście, że tak. W końcu na rynku nadal dostępne są tego typu produkty. Czym z kolei korygowaliście swoje błędy w szkole? My pamiętamy specjalne białe "farbki" z małym pędzelkiem, które w "niewidoczny" sposób miały poprawić nasze błędy. Abstrahując, ze metoda ta dotrwała do dziś - my raczymy się nieco nowocześniejszymi rozwiązaniami. 

    Więcej…