Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapewne Drogi Czytelniku już wiesz, że akcja Kolorowe Kredki przyciąga coraz więcej osób i firm. Tym razem dołączyła do nas firma Allper.

Oto, co czytamy na ich profilu na Facebook'u:

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dołączamy jako Partner akcji Zbieramy kolorowe kredki bo pomaganie jest cool!
To bardzo przyjemna i łatwa akcja - wystarczy tylko trochę dobrej woli i... stare kredki. Wszystkim, którzy są w okolicy i chcą przyłączyć się do akcji oznajmiamy, że tu: Częstochowa, ul. Warszawska 79 są mile widziani w celu oddania starych, niepotrzebnych kredek!
Tego typu akcje są przez nas zawsze wspierane. Do tej pory, nieustannie od kilku lat zbieramy plastikowe nakrętki i przekazujemy je regularnie na rzecz najmłodszych dzieciaków. Tym sposobem wsparliśmy już na kwotę kilku tysięcy przekazując kilkaset kilogramów nakrętek. Jeżeli chcecie dołączyć - zachęcamy. To tak niewiele dla nas, a znaczy tak dużo dla dzieciaków.
Przypominam także o innej akcji: zbieranie zużytej eksploatacji: tusze/tonery/bębny/tasiemki. Tu beneficjentem jesteśmy My wszyscy, bo zbiórka zapewnia, że chronimy środowisko przed gromadzeniem odpadów. W programie ECOPassion Allper je po prostu przetwarza.
Na koniec jeszcze jedna z naszych inicjatyw, aczkolwiek nie związana ze zbiórką - tym razem chodzi o zakupy. Kupując produkty Dottsi, wspieramy Fundację Kuby Błaszczykowskiego Ludzki Gest, która pomaga dzieciom! Fundacja otacza opieką zarówno dzieci z dysfunkcjami jak i te w pełni sprawne. Chodzi przede wszystkim o realizację marzeń, aby dać szansę talentom, kształtować właściwe postawy wśród dzieci i młodzieży.
Biorąc udział w tych wszystkich akcjach, chcemy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami, płynącymi tak z serca jak i doświadczenia: Łatwo jest pomagać. To nie wymaga ani wysiłku ani nakładów finansowych. Wszystkich stać nas na tę pomoc. A pomoc oddaje nam ogrom pozytywnych emocji, uśmiechów i lokuje nas pośród społeczności, powiedziałabym "z klasą"! Zwyczajnie... BO POMAGANIE JEST COOL!

 

Jeśli Twoja firma też chce dołączy do akcji polecamy lekturę artykułu oraz umieszczenie w swojej firmie pudełka na zużyte kredki. My wraz z Ewą Zielińską stworzymy takie oto dzieła, które już dziś ujrzały światło dzienne.

 


Wybrane ogłoszenia

Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Rozkładany kalendarz ścienny, drukowany na papierz ...
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.
Poszukiwani handlowcy!!
Cutter marki SMART by Leviatan.
Najnowsza oferta gumek i gumkotemperówek.
Niewielki kalendarz idealny do damskiej torebki.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Egzotyczne szkolenie Faber-Castell w Malezji

    Malezja – kraj, w którym można zobaczyć wszystko, co najlepsze w Azji. Nowoczesna metropolia, rajskie wyspy, dzikie lasy tropikalne oraz przepyszne jedzenie – tak w kilku słowach można opisać miejsce, do którego Amex Stationery Sp. z o.o. zaprosił swoich kluczowych klientów na szkolenie produktowe marki Faber-Castell na początku marca tego roku.

    Więcej…  
  • Najdroższa kawa świata w ofercie Leviatan Poligrafia

    Kawa Kopi Luwak (Kopi = kawa, Luwak = cyweta) pojawiła się na rynku końcem XIX wieku za sprawą rodziny Widjaja z Dżakarty. Darmawan Widjaja, jeden z potomków słynnego rodu pamięta, jak w latach trzydziestych, kiedy Indonezja była jeszcze pod panowaniem Holendrów, jego rodzina sprzedawała rzadko spotykanie, wyjątkowe ziarna kawy bogatym holenderskim urzędnikom. Dziesięć kilogramów miesięcznie kupował pewien chiński sklep, który istnieje od 1878 roku w północnej części Dżakarty do dnia dzisiejszego. Pozostaje jednak jedno pytanie: w jaki sposób ktokolwiek, kiedykolwiek wpadł na pomysł, by napić się kawy, która pochodzi z odchodów cywety? "To część z indonezyjskiej kultury", powiedziała Shenny Widjaja. "Tutaj nic się nie zmarnuje".

    Więcej…