Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Już 19 maja 2016 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędzie się szkolenie organizowane przez firmę Inter Sp. z o.o. na temat bezpieczeństwa w edukacji dzieci. Skierowane ono jest do wszystkich osób, które zajmują się edukacją dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

W dniach 19-21 maja odbędzie się kolejna edycja targów Gift Show, podczas której zespół z firmy Inter, która jest dystrybutorem produktów kreatywnych marki Alpino, przeprowadzi warsztaty połączone ze szkoleniem, poświęcone bezpiecznej edukacji dzieci w wieku 3-10 lat.

Edukacja dzieci w najmłodszych latach życia odbija się bardzo mocnym echem w ich przyszłości. Okres od urodzenia do 5-6 roku życia to czas gdy ma się naturalną zdolność bardzo szybkiego przyswajania informacji. Dzieci wówczas są bardzo spostrzegawcze, idealnie naśladują, bardzo szybko się uczą, zapamiętują i bez żadnych kompleksów przekazują innym swoją wiedzę. W wieku 5 – 6 lat dzieci stopniowo tę zdolność zatracają, czyli uczą się wolniej, muszą włożyć więcej wysiłku by uzyskać zadowalający efekt i właśnie w tym czasie posyłamy nasze dzieci do szkoły. W momencie, kiedy ich naturalne zdolności szybkiego przyswajania informacji słabną. 

Nauka przez zabawę

Dzieci uczą się doskonale bawiąc się. Zabawa jest ich podstawową i naturalną formą pozyskiwania informacji. One same zacierają granicę między czasem, kiedy się bawią a kiedy nie. Dlatego tak ważny w systemie edukacji jest taki plan nauki, który pozwala połączyć zabawę ze zdobywaniem nowych umiejętności. 

Rola rodzica/ nauczyciela

Dzieci potrzebują dorosłych jako przewodników po świecie zabawy i nauki. To od nich zależy wiedza najmłodszych, ich rozwój oraz bezpieczeństwo. Im wcześniej zaczniemy edukować i bawić się ze swoimi dziećmi, tym łatwiej poradzą one sobie w przyszłości. Wczesna edukacja mobilizuje. 

Rynek oferuje mnóstwo produktów pomocnych w edukacji najmłodszych. Chcąc jednak zaspokoić potrzeby dzieci każdy nauczyciel oraz rodzic powinien wybierać produkty, które zapewnią najmłodszym bezpieczny i rozwijający czas. 

Zawsze przy wyborze jakichkolwiek pomocy edukacyjnych, artykułów dla dzieci należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem dzieci. O kryteriach doboru artykułów, ich cechach oraz bezpieczeństwie będą informować przedstawiciele firmy Inter z Lędzin. 

Podczas 2 godzinnego spotkania przedstawione zostaną cechy bezpiecznych produktów do szkoły i przedszkola. Zaprezentowane zostaną także przykłady produktów, które najlepiej sprawdzają się w edukacji najmłodszych. Dla każdego uczestnika przewidziano próbki produktów do przetestowania.

Dodatkowo rozlosowane zostaną nagrody marki ALPINO  oraz 2x3.

Termin szkolenia: 19 maja 2016, 12:00

Miejsce:  Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, ul. Marsa 56 c

Uczestnictwo bezpłatne!

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 606 355 267 

Wybrane ogłoszenia

Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Firma Polcan poszukuje pracownika.
niewielki zszywacz ekologiczny marki PLUS.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Długopis record w nowej odsłonie kolorystycznej.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • I Mistrzostwa Polski Branży IT w tenisie stołowym z Asarto

    W dniach 10-11 maja 2018 r. w Rumi koło Gdyni odbyły się I Mistrzostwa Polski Branży IT w tenisie stołowym. W wydarzeniu wzięła udział drużyna AsartoCKNatkin – w skład której wchodzą pracownicy firmy Natkin, z którą współpracuje dystrybutor marki Asarto.

    Więcej…  
  • Targi Jesienne - OSAA - Ruciane Nida

    25 października po raz drugi w tym roku wszystkie zrzeszone w sieci OSAA firmy miały możliwość zapoznać się z najnowszą ofertą największych dostawców w branży PBS. W odległym rejonie Polski - w przepięknej mazurskiej miejscowości Ruciane Nida wystawiło swoją ofertę 35 firm.

    Więcej…