Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Już 19 maja 2016 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędzie się szkolenie organizowane przez firmę Inter Sp. z o.o. na temat bezpieczeństwa w edukacji dzieci. Skierowane ono jest do wszystkich osób, które zajmują się edukacją dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

W dniach 19-21 maja odbędzie się kolejna edycja targów Gift Show, podczas której zespół z firmy Inter, która jest dystrybutorem produktów kreatywnych marki Alpino, przeprowadzi warsztaty połączone ze szkoleniem, poświęcone bezpiecznej edukacji dzieci w wieku 3-10 lat.

Edukacja dzieci w najmłodszych latach życia odbija się bardzo mocnym echem w ich przyszłości. Okres od urodzenia do 5-6 roku życia to czas gdy ma się naturalną zdolność bardzo szybkiego przyswajania informacji. Dzieci wówczas są bardzo spostrzegawcze, idealnie naśladują, bardzo szybko się uczą, zapamiętują i bez żadnych kompleksów przekazują innym swoją wiedzę. W wieku 5 – 6 lat dzieci stopniowo tę zdolność zatracają, czyli uczą się wolniej, muszą włożyć więcej wysiłku by uzyskać zadowalający efekt i właśnie w tym czasie posyłamy nasze dzieci do szkoły. W momencie, kiedy ich naturalne zdolności szybkiego przyswajania informacji słabną. 

Nauka przez zabawę

Dzieci uczą się doskonale bawiąc się. Zabawa jest ich podstawową i naturalną formą pozyskiwania informacji. One same zacierają granicę między czasem, kiedy się bawią a kiedy nie. Dlatego tak ważny w systemie edukacji jest taki plan nauki, który pozwala połączyć zabawę ze zdobywaniem nowych umiejętności. 

Rola rodzica/ nauczyciela

Dzieci potrzebują dorosłych jako przewodników po świecie zabawy i nauki. To od nich zależy wiedza najmłodszych, ich rozwój oraz bezpieczeństwo. Im wcześniej zaczniemy edukować i bawić się ze swoimi dziećmi, tym łatwiej poradzą one sobie w przyszłości. Wczesna edukacja mobilizuje. 

Rynek oferuje mnóstwo produktów pomocnych w edukacji najmłodszych. Chcąc jednak zaspokoić potrzeby dzieci każdy nauczyciel oraz rodzic powinien wybierać produkty, które zapewnią najmłodszym bezpieczny i rozwijający czas. 

Zawsze przy wyborze jakichkolwiek pomocy edukacyjnych, artykułów dla dzieci należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem dzieci. O kryteriach doboru artykułów, ich cechach oraz bezpieczeństwie będą informować przedstawiciele firmy Inter z Lędzin. 

Podczas 2 godzinnego spotkania przedstawione zostaną cechy bezpiecznych produktów do szkoły i przedszkola. Zaprezentowane zostaną także przykłady produktów, które najlepiej sprawdzają się w edukacji najmłodszych. Dla każdego uczestnika przewidziano próbki produktów do przetestowania.

Dodatkowo rozlosowane zostaną nagrody marki ALPINO  oraz 2x3.

Termin szkolenia: 19 maja 2016, 12:00

Miejsce:  Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, ul. Marsa 56 c

Uczestnictwo bezpłatne!

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 606 355 267 

Wybrane ogłoszenia

Alternatywa dla niszczarek.
Nowa odsłona serii Flexi Abra od Penmate.
Kolejny hit wśród długopisów wymazywalnych.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Twin Name Pen 2 marki Dong-A.
STABILO – colorful and powerful is looking for wor ...
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • II Panel Dyskusyjny Biuro Plus - videorelacja

    To była zażyła dyskusja nad przyszłością branży PBS. W otoczenia najważniejszych graczy, pod bacznym okiem naszej kamery toczyły się rozmowy nad problemami, zmianami, z którymi musi zmierzyć się każdy przedsiębiorca. Kilka godzin wymiany zdań, znalezienie wspólnego punktu zaczepienia oraz sugestie, w którym kierunku powinien zmierzać rynek. Pod patronatem Grupy Biuro Plus, już po raz drugi spotkaliśmy się na panelu dyskusyjnym tym razem pod Warszawą.

    Więcej…  
  • Hitowe emotikonki doczekały się teledysku!!

    Już od kilku miesięcy trwały prace nad muzyką i tekstem. Sztab ludzi ze szczegółami opracowywał fabułę teledysku. Nad finalnym produktem aktywnie zaangażowane były nawet gwiazdy z show biznesu. Sam Tomasz Lubert - polski kompozytor, gitarzysta i producent muzyczny, założyciel zespołów muzycznych Virgin, Video i Volver a przede wszystkim twórca piosenek dla dzieci - maczał w tym palce.

    Więcej…