Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Uwielbiamy nowości naszych Partnerów Biznesowych. Nie tylko dlatego, że łączy nas pewna więź, ale najzwyczajniej w świecie oferują oni naprawdę fajne rzeczy. Świadomi jednak faktu, że możemy być nieobiektywni w naszej ocenie, bardzo często nowinki rynkowe wysyłamy do osób emocjonalnie nie związanych z firmami z naszej branży. Tak też się stało to i tym razem. Pod lupę blogerki wzięta została kolorowanka Stick'n, o której już pisaliśmy na naszym portalu. Jak wypadła ocena? Zapraszamy do lektury wpisu.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Zapraszam Was dzisiaj do krainy ... wyobraźni, relaksu - dla dużych - tak, tak, no i dla małych, gdzie kolorowanki świat czeka na odkrycie. W dodatku jest to aż 3,5 metra obrazków do kolorowania na rolce.

Samoprzylepne kolorowanki Stick'n, bo o nich tutaj będzie mowa, to nowość na rynku.

W ofercie firmy CX Dystrybucja obecnie dostępnych jest 5 różnych wzorów: zwierzątka, pociąg, miasto, straż oraz życie na wsi.

Do mnie w ramach testu ogłoszonego przez SCANN.R  na FB trafiła kolorowanka POCIĄG, za co bardzo dziękuję :)

 

 


Pełen rozmiar każdej z kolorowanek to: 310 x 3550 mm. Każda jest zwinięta na rolce i zapakowana w pudełku.


Rolkę rozwijamy - całą, albo część, w zalęzności od potrzeb.


Obrazek można przyczepić na każdą gładką powierzchnię, dzięki czemu nie będzie się przesuwał podczas kolorowania.

U nas niestety na ścianie się nie trzyma, bo ściana chropowata, więc została przylepiona na szafę:


i zaczęła się przygoda z kolorowaniem, do której w każdej chwili można powrócić:

Do kolorowania nadają się tutaj zarówno kredki ołówkowe jak i świecowe, dla wyraźniejszego obrazka można także kolorować pisakami :)Więcej informacji znajdziecie także na tej stronie internetowej:

http://www.scanner.com.pl/zabawki/nowe-produkty/1305-az-3-5-metra-szczescia


Polecam dla każdego, dziecku na pewno bardzo się spodoba, no i będzie okazja by np spędzić wspólnie czas z mamą, rodzeństwem czy kolegami, bo miejsca do kolorowania jest dużo, a potem obrazek powiesić - przylepić np na gładkiej ścianie czy na szafie, lub nawet na biurku, by mieć zawsze w wolnej chwili do niego dostęp :), żeby go dokończyć kolorować lub żeby wisiał już jako super ozdoba. Na pewno przyciągnie wzrok każdego, kto nas odwiedzi i tak wieść poniesie się w świat :)


Artykuł ukazał się na stronie: https://smakowymix.blogspot.com/2018/06/samoprzylepne-kolorowanki-coloring-roll.html 

Wybrane ogłoszenia

Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Zupełnie nowy korektor w taśmie 15m.
Nowa kolekcja torebek z brokatem. Najlepsze opakow ...
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Nowość w ofercie Asarto.
Świetna zabawa dla maluchów.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Już dostępna saszetka z motywem kolorowych dłoni. ...
Firma Rafcom poszukuje pracowników.
Papierowy Dizajn poszukuje pracownika!!
Nowość w ofercie Asarto.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • W branży powiało wiosną...

    Słońce, temperatura w końcu dodatnia - nie dziwne, że firmy z branży uaktywniły swoje działania. Od dłuższego czasu prym w tym wiedzie firma Rafcom, dystrybutor między innymi produktów marki Xerox. To właśnie we współpracy z producentem urządzeń drukujących, 12 marca ruszyła akcja prezentowa dla wszystkich klientów.

    Więcej…  
  • Życie czy praca? Pracownik nie chce wybierać!

    Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego pojęcia takie jak work-life balance i well-being stają się coraz bardziej istotne zarówno dla pracowników jak i pracodawców. Już ponad połowa polskich firm koncentruje swoje wysiłki na umożliwieniu zatrudnionym równoważenia życia zawodowego i prywatnego, poprzez oferowanie świadczeń związanych z samopoczuciem.

    Więcej…  

Newsflash

Czemu tak kochamy jednorożce?

Pamiętacie Jolę Rutowicz? Zważywszy, że na ekrany powrócił Big Brother to przypomnienie sobie o niej nie jest przypadkowe. To bohaterka wspomnianego reality show, która prócz długich tipsów, mocnej opalenizny miała także konia - jednorożca.   

Więcej…

Idziemy po swoje...

13 września 2018 roku firma NM Revolution rozpoczęła swoją działalność. Właśnie mija pół roku odkąd marka INQPrint trafiła do polskich biur. O obecnej sytuacji, trudach w branży materiałów eksploatacyjnych oraz nowych akcjach rozmawiamy z Anetą Kostecką, Dyrektor Handlową w firmie oraz Danielem Paciorkiem, współwłaścicielem.

Więcej…

Życie drukarki może być znacznie dłuższe - zobacz jak?

Niezależnie od tego czy atramentowa czy laserowa. Każdy z nas chciałby, aby drukarka służyła jak najdłużej. Czy jesteśmy w stanie coś zrobić, bo wydłużyć jej życie chroniąc przy tym środowisko. Bo wiadomo, im częściej wymieniamy taki sprzęt, tym więcej trafia go do utylizacji. Zapytaliśmy ekspertów czy mają jakieś sprawdzone metody na to, aby drukarka działała dłużej.

Więcej…