Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Test samoprzylepnej kolorowanki przeprowadziła Wiktoria Zimnoch - autorka bloga: https://wiktoriaz1art.blogspot.com


Hejka, parę tygodni temu padła w moje ręce nowość - samoprzylepna kolorowanka od Stick'n.
W ofercie firmy CX Dystrybucja obecnie dostępnych jest 5 różnych wzorów: zwierzątka, pociąg, miasto, straż oraz życie na wsi.
W ramach testu ogłoszonego przez SCANN.R na FB trafiła do mnie właśnie jedna z takich kolorowanek.
Zapraszam do dalszej części recenzji 🙂

Samoprzylepne kolorowanki to oryginalny sposób na zabawę i rozwijanie zdolności. Jedna kolorowanka zapewni zajęcie całej grupce dzieci. Świetnie się sprawdzi na urodzinach lub różnego tego typu imprezach dla dzieci.Arkusze kolorowanki zwinięte w rolkę mają długość aż 3,5 metra.Każda kolorowanka ma klej na odwrotnej stronie, co pozwala umieścić ją praktycznie na każdej powierzchni w domu i nie tylko.
Gotowe prace można przenieść i nakleić ponownie.
Warstwa klejąca jest bardzo podobna do tej z dobrze nam znanych karteczek samoprzylepnych.


To nie ja sama testowałam swoją kolorowankę, lecz moja młodsza siostra.
Nie ukrywam, że trochę sama z nią kolorowałam - bardzo to wciąga, gdyż jest to coś innego od zwykłej kolorowanki. Kolorując razem, super spędziłyśmy ze sobą czas!
Testowałyśmy ją nie tylko rysując kredkami. Użyłyśmy pasteli, mazaków, markerów, kredek świecowych i farb. Do kolorowania świetnie nadają się wszystkie wymienione produkty oprócz farb - niestety w ich przypadku woda troszkę pomarszczyła kolorowankę lecz farba nie przesiąkła na drugą stronę.

Z całego serduszka polecam tę kolorowankę dla Waszych dzieci lub rodzeństwa!


Znalezione obrazy dla zapytania kupuj teraz

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Idealny produkt także dla mam :)
Firma Rafcom, w związku z rozwojem, poszukuje prac ...
Firma MILAN Polska Sp. z o. o., dystrybutor artyku ...
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Nowa oferta firmy Inter-Folia.
Już dostępna saszetka z motywem kolorowych dłoni. ...
Sprytny sposób mocowania fotografii, czy notatek n ...
Firma Rafcom poszukuje pracowników.
Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży biu ...
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ateneum wśród 1000 najbardziej wpływowych firm

    Jak co roku London Stock Exchange przygotował raport zatytułowany "1000 firm, które zainspirują Europę", w którym znalazła się także firma z naszej branży. Krakowska hurtownia Ateneum uzupełniła grono 30 polskich przedsiębiorstw docenionych przez autorów raportu.

    Więcej…  
  • W ASARTO sypnęło nowościami

    Portfolio materiałów eksploatacyjnych Asarto poszerzyło się o kolejne produkty. Jak informuje Joanna Flis, Specjalistka ds Marketingu ASARTO, marka po raz kolejny wprowadziła na rynek produkty, które najbardziej poszukują klienci.

    Więcej…  

Newsflash

Jubileuszowe targi RemaDays Warsaw 2019 właśnie wystartowały!

13 lutego rozpoczęła się jubileuszowa, 15. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Przez kolejne 3 dni warszawskie centrum wystawiennicze staje się miejscem licznych spotkań przedstawicieli z branży reklamowej, areną wymiany cennych doświadczeń i prezentacji najnowszych osiągnięć, produktów oraz technologii z aż 11 sektorów targowych. Już pierwszego dnia widać, jak dużym zainteresowaniem cieszy się jedna z największych imprez wystawienniczych z branży reklamy i druku.

Więcej…

Stawiasz na nowoczesny design i wysoką jakość?

Żarówki Moonlight są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Wykonane są z najlepszej jakości komponentów, w tym tworzywa o bardzo dobrym współczynniku oddawania ciepła. Mają solidny radiator, który redukuje przegrzewanie co korzystnie wydłuża ich pracę w porównaniu do modeli innych marek dostępnych na rynku.

Więcej…

Allpack – Packaging in the logistic!

W ofercie firmy Allper pojawił się nowy - jak zawsze kolorowy asortyment. Jak zapewnia Dorota Kromołowska, Pełnomocnik ds. ISO & Manager działu zamówień publicznych w firmie Allper, to idealne uzupełnienie kompleksowego portfolio dla dużych firm.

Więcej…