Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Oczami blogerki: Wiktorii

Test pisaków aromatyzowanych TORU marki DONG-A przeprowadziła Wiktoria Zimnoch - autorka bloga: https://wiktoriaz1art.blogspot.com


Hejka, parę dni temu w moje ręce trafiły piękne, tęczowe flamastry od firmy Tadeo Trading.

 

Flamastry TORU marki DONG-A są na bazie wody i zostały wyprodukowane w Korei. Niestety opisy na opakowaniu występują tylko w jednym języku, jednak z tyłu na opakowaniu jest etykieta polskiego dystrybutora. Na rynku polskim pisaki można znaleźć w opakowaniach po 12, 24 lub 48 sztuk. Do mnie trafiło 12 kolorów.

Testując flamastry stwierdziłam, że namaluję nimi jakiś letni motyw. I tak się stało!
Rysunek wykonałam w swoim zwykłym szkicowniku lecz po chwili dało się zauważyć, że kartki w nim były za cienkie, więc polecam Wam, aby przy malowaniu nimi wykorzystać blok techniczny lub blok specjalny do mazaków. Dodatkowo w swojej pracy użyłam cienkopisu i korektora.

To, co najbardziej mi utkwiło malując nimi, to fakt, że bardzo przyjemnie się z nimi pracowało i cały czas było czuć ich piękny - nie za słodki zapach.

Co ważne - plamy po przypadkowym ubrudzeniu rąk lub ubrań doskonale schodzą po umyciu wodą z mydłem, więc nie trzeba martwić się o zniszczone ubranie lub obrus.

 

Bardzo podoba mi się w nich także to, że kolory tak pięknie się łączą, a to naprawdę rzadko spotykana cecha w zwykłych flamastrach. Te, jak widać są jednak niezwykłe. Pomysłowo też wykonana jest ich skuwka, która zapobiega sturlaniu się na podłogę, gdyż posiada plastikowy "bolec".
Myślę, że doskonałą opcją było by wykorzystanie ich jako akwarele - aby osiągnąć piękny efekt najpierw należy nanieść kolor na szklany talerzyk, a następnie kolor z odrobiną wody pędzelkiem przenieść na kartkę papieru.
Uzyskalibyśmy w ten sposób fajne łączenia kolorów i nowe odcienie.

Podsumowując, te (nie) zwykłe flamastry zrobiły na mnie wrażenie. Szczerze je polecam! I dziękuję firmie Tadeo Trading za kolejny tak fajny produkt do testu.

Wybrane ogłoszenia

Rozpocznij nowy rok z nowymi kolorami.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowy produkt marki CLEVERTON.
Przepiękne pastelowe torebki prezentowe.
Lubisz "bazgrolić" podczas rozmów telefonicznych? ...
Torebka neoprenowa - MałpkaTorebka neoprenowa - Małpka
Sprzedam45,00 (sugerowana cena rynkowa) PLN
Kolorowa neoprenowa torebka dla dzieci. Idealna do ...
Kolejna nowość w ofercie marki OXFORD.
Papierowy Dizajn poszukuje pracownika!!
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Idealne do szkoły, biura i domu.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zwiń sobie klawiaturę...

    Firma LG Electronics (LG) wprowadziła pierwszą w branży, sztywną i przystosowaną do rolowania klawiaturę bezprzewodową, która została zaprezentowana na IFA 2015 w Berlinie. W odróżnieniu od innych przenośnych klawiatur dostępnych na rynku, klawiatura Rolly Keyboard (model KBB-700) od LG może być składana wzdłuż czterech rzędów przycisków, dzięki czemu powstaje łatwa do przenoszenia „listwa“, bez trudu mieszcząca się w torebce lub aktówce.

    Więcej…  
  • Warsztaty dla nauczycieli: "Kreatywne dziecko"

    W malowniczej scenerii restauracji Kredka w Warszawie odbędą się drugie wakacyjne warsztaty dla nauczycieli organizowane przez firmę Mer-Plus. Idąc za pozytywnym doświadczeniem warsztatów zorganizowanych w lipcu, dystrybutor artykułów kreatywnym marki JOVI wraz z naszą redakcją zdecydował o kontynuacji szkoleń dla osób zajmujących się edukacją przedszkolną i wczesnoszkolną.

    Więcej…  

Newsflash

Kreatywność w praktyce, czyli odkrywanie czym jest doświadczanie

Psycholog Jerome S. Bruner* mówił: „…najefektywniejsze jest uczenie się wspólne z dorosłymi i rówieśnikami”. Wielokrotnie podkreślał jednak fakt, że dziecko najefektywniej uczy się przez doświadczenie. Kreatywność to cecha pożądana w dzisiejszym świecie, ale zadbać o jej rozwijanie należy bardzo wcześnie.

Więcej…

Wyprawka szkolna przez internet?

Przełom sierpnia i września to gorący okres dla sprzedawców oferujących przybory szkolne i podręczniki. Coraz więcej rodziców rezygnuje ze sklepowych kolejek i decyduje się na zakupy zza monitora domowego komputera. Podczas zakupowego szaleństwa w sieci warto jednak pamiętać o kilku zasadach, którymi należy się kierować, a zapoznanie się z regulaminem sklepu czy opiniami na jego temat to tylko niektóre z nich. Sprawdźcie, na co uważać, aby nie trafić ze stacjonarnego deszczu pod internetową rynnę.

Więcej…

Ekologiczne pozbywanie się papieru i tektury oraz zużytych tonerów

Każde gospodarstwo domowe, nie wspominając już o firmie, produkuje rocznie wiele kilogramów odpadów papierowych i tektury oraz zużytych tonerów do drukarek. Podpowiadamy, jak pozbyć się ich w ekologiczny sposób.

Więcej…