Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Oczami blogerki: Wiktorii

Test pisaków aromatyzowanych TORU marki DONG-A przeprowadziła Wiktoria Zimnoch - autorka bloga: https://wiktoriaz1art.blogspot.com


Hejka, parę dni temu w moje ręce trafiły piękne, tęczowe flamastry od firmy Tadeo Trading.

 

Flamastry TORU marki DONG-A są na bazie wody i zostały wyprodukowane w Korei. Niestety opisy na opakowaniu występują tylko w jednym języku, jednak z tyłu na opakowaniu jest etykieta polskiego dystrybutora. Na rynku polskim pisaki można znaleźć w opakowaniach po 12, 24 lub 48 sztuk. Do mnie trafiło 12 kolorów.

Testując flamastry stwierdziłam, że namaluję nimi jakiś letni motyw. I tak się stało!
Rysunek wykonałam w swoim zwykłym szkicowniku lecz po chwili dało się zauważyć, że kartki w nim były za cienkie, więc polecam Wam, aby przy malowaniu nimi wykorzystać blok techniczny lub blok specjalny do mazaków. Dodatkowo w swojej pracy użyłam cienkopisu i korektora.

To, co najbardziej mi utkwiło malując nimi, to fakt, że bardzo przyjemnie się z nimi pracowało i cały czas było czuć ich piękny - nie za słodki zapach.

Co ważne - plamy po przypadkowym ubrudzeniu rąk lub ubrań doskonale schodzą po umyciu wodą z mydłem, więc nie trzeba martwić się o zniszczone ubranie lub obrus.

 

Bardzo podoba mi się w nich także to, że kolory tak pięknie się łączą, a to naprawdę rzadko spotykana cecha w zwykłych flamastrach. Te, jak widać są jednak niezwykłe. Pomysłowo też wykonana jest ich skuwka, która zapobiega sturlaniu się na podłogę, gdyż posiada plastikowy "bolec".
Myślę, że doskonałą opcją było by wykorzystanie ich jako akwarele - aby osiągnąć piękny efekt najpierw należy nanieść kolor na szklany talerzyk, a następnie kolor z odrobiną wody pędzelkiem przenieść na kartkę papieru.
Uzyskalibyśmy w ten sposób fajne łączenia kolorów i nowe odcienie.

Podsumowując, te (nie) zwykłe flamastry zrobiły na mnie wrażenie. Szczerze je polecam! I dziękuję firmie Tadeo Trading za kolejny tak fajny produkt do testu.

Wybrane ogłoszenia

Leviatan Poligrafia - firma specjalizującą się w d ...
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Zabawne notesy o różnych kształtach.
Nowa oferta w asortymencie Tadeo Trading.
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Kolekcja klasycznych kalendarzy dla Niej i dla Nie ...
Kolekcja długopisów w 3 różnych kolorach.
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Odświeżony wygląd (pojedynczy i podwójny) kubków n ...
W ofercie firmy KMP PrintTechnik Polska pojawiły s ...
Pluszowa piłka Fuzzyball z uchwytami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • GET DIRTY® PO ANGIELSKU

    Zapraszamy dzieci w wieku 4+ na warsztaty Get Dirty®, ale tym razem w wersji angielskiej :) Jest to podróż, w którą wyruszymy wspólnie bawiąc się i ucząc jednocześnie. Warsztaty noszą znamiona kursu językowego, ale odbywa się on w luźnej i ciekawej atmosferze, podczas kreatywnej zabawy. Każdy temat jest wyjątkowy i dostarcza innych bodźców oraz słownictwa.

    Więcej…  
  • Świętuj z Fellowes 25 lat Polcan

    Firma Polcan to dystrybutor wielu marek. Prócz własnych brandów w swojej ofercie ma szerokie portfolio także artykułów biurowych marki Fellowes. Obecnie w asortymencie dostępna jest bogata oferta bindownic, niszczarek, oczyszczaczy powietrza, artykułów do bindowania oraz laminowania. To właśnie jej dotyczy jubileuszowa promocja z bonami na paliwo.

    Więcej…  

Newsflash

Świąteczne gwiazdki z patyczków

Sezon na lody dawno się skończył, ale pozostałe z nich patyczki mogą na coś się przydać. Oto jak krok po kroku wykonać nietuzinkową dekorację ścienną, wykorzystując wspomniane patyczki, haczyki dekoracyjne tesa Powerstrips® i inne drobiazgi.

Więcej…

Największe na świecie międzynarodowe targi dla hobbistów i artystów

Creativeworld to połączenie platformy biznesowej, miejsca do składania zamówień, kuźni innowacji i sceny najnowszych trendów. W dniach od 26 do 29 stycznia 2019 otworzą swoje podwoje i zaprezentują jedyną w swoim rodzaju różnorodność produktów i niezwykłe wydarzenia z sektora DIY najwięksi dostawcy. Już za miesiąc widzimy się we Frankfurcie!

Więcej…

Jak zrobić własną, trójwymiarową kartkę świąteczną?

Święta lada dzień. Wszyscy w popłochu przygotowujemy się do nich. Wprawdzie liczba kartek świątecznych wysyłanych tradycyjną pocztą z roku na rok spada, jednakże znacznie rośnie zainteresowanie własnoręcznie przygotowanymi dekoracjami.

Więcej…