Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 
Test ukazał się na blogu: https://www.kobietanieidealna.pl/ 
 
Dziś będzie nieco inaczej niż zazwyczaj. Kiedyś bardzo lubiłam rysować i nawet całkiem nieźle mi to wychodziło. Z czasem jakoś te hobby u mnie zanikło. Jednak za sprawą Slim Color Pencils Ardor marki Dong-A od Tadeo Trading znów powróciłam do tego relaksującego zajęcia. Wprawdzie głównym użytkownikiem kredek jest Ksawery, ale także i mi udało się coś zmalować.

 

 
W opakowaniu znajduje się 12 sztuk wykręcanych kredek oprawionych w plastik. Kredki są miękkie , zaś kolory nasycone. Intensywność barwy możemy stopniować poprzez zwiększenie nacisku kredki na papier. Trochę obawiałam się tego, że jak młody się rozszaleje to je po prostu połamie. Wystarczy jednak wykręcać jednorazowo małą ilość wkładu i wtedy kredki będą bezpieczne.
 
 
Rysowanie kredkami Ardor Dong-A to na prawdę przyjemność i fajna zabawa. Nie potrzeba szukać temperówki. Co najgorsze pewnie i Wam się przytrafiło ułamać gryf podczas temperowania. Tutaj nie ma z tym problemu, bo temperówka jest zbędna! 
 
Chętnie sięgnę po wersję z 24 kolorami.
 
 
Kredki byłyby świetne także do teraz tak modnych kolorowanek dla dorosłych. To swoją drogą zajęcie, które pozwala na moment znaleźć się w innym świecie. Ja zazwyczaj i tak koloruję z Ksawerym. On ma swoją stronę, a ja drugą. Tak sobie wymyślił. Spędzamy czas robiąc coś razem, a nie tylko "przebywając" w swoi  towarzystwie.
 

 

 

 

 

 

 
Opis produktu:
 
 • Slim Color Pencils Ardor, marka Dong-A od Tadeo Trading
 • 12 kolorów 
Więcej artykułów piśmienniczych Penmate - Przyjemność pisania i rysowania oraz http://tadeo.com.pl 

 
Kto z Was jeszcze lubi sobie porysować? Przyznać się!

 

Wybrane ogłoszenia

Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Nowy kolor w ofercie!!
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Od stycznia 2019 roku nowe ułatwienia dla małych i średnich firm.

  Możliwość jednorazowego rozliczenia straty podatkowej do 5 mln zł, wprowadzenie statusu małego podatnika PIT i CIT dla firm o przychodach do 2 mln euro rocznie, możliwość wliczenia wartości pracy współmałżonka do kosztów uzyskania przychodu czy zniesienie obowiązku przeprowadzania okresowych szkoleń BHP w niektórych branżach – to część propozycji zawartych w Pakiecie MŚP. Większość rozwiązań dla mikro-, małych i średnich firm zacznie obowiązywać w 2019 roku. Zdaniem minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz ograniczenie biurokracji i kosztów funkcjonowania przedsiębiorstw może się przełożyć na zwiększone inwestycje po ich stronie.

  Więcej…  
 • ORLEN Paliwa nowym partnerem ActiveJet Team.

  ActiveJet Team pozyskał nowego - bardzo ważnego partnera - którym została spółka ORLEN Paliwa. Podpisanie umowy sponsorskiej ze spółką z GK ORLEN -  liderem hurtowej sprzedaży paliw  jest kolejnym krokiem do rozwoju zespołu. 

  Więcej…  

Newsflash

Wiesz, że Polacy najczęściej są szefami lub odkrywcami?

Wyniki badania charakterów pisma Polaków przeprowadzonego przez firmę Schneider we współpracy z Biurem Podróży Reklamy dowodzą, że najwięcej wśród nas jest: szefów i odkrywców, a najmniej organizatorów, perfekcjonistów i rozmówców.

Więcej…

Activejet zwycięzcą Wielkiego Testu

Redakcja PC World wzięła pod lupę alternatywne materiały eksploatacyjne do drukarek atramentowych HP. W Wielkim Teście marka Activejet została pozytywnie oceniona przez ekspertów. Jej produkty nie tylko zostały numerem jeden testu, ale także zostały wyróżnione za najlepszą wydajność i najlepszą opłacalność.

Więcej…

Bałkańska ślicznotka zdobyta przez Allpera!

Dopiero co pisaliśmy o wyjeździe firmy Allper z Klientami na Majorkę, a tu dostajemy kolejną porcję zdjęć. Z początkiem czerwca (w dniach 3- 8.06.2019) tym razem Czarnogóra stała się wymarzoną destynacją producenta z Częstochowy.

Więcej…