Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przy zakupie komputera najczęściej ignorowanym elementem, zaraz obok klawiatury, jest myszka. Większość użytkowników próbuje właśnie w tych dwóch częściach szukać oszczędności. Podobne myślenie kieruje pracodawcą przy zakupie sprzętu do biura. Nawet drobne detale przy wyborze takiej budżetowej opcji mogą znacznie wpłynąć na komfort pracy i wydajność pracowników. Czym kierować się przy wyborze myszki, nie chcąc przy tym przepłacić?

Przewodowa, a może bez kabla?
 
Odpowiadając sobie na to pytanie musimy zastanowić się na jakim urządzeniu najczęściej pracujemy: na laptopie czy na komputerze stacjonarnym? Idealnym rozwiązaniem dla zabudowanego komputera jest mysz przewodowa. Kabel bez problemu przerzucimy przez przeznaczony do tego celu otwór w biurku i możemy mieć pewność, że wyczerpana bateria nie przerwie naszej pracy. Mysz taka również jest opcją najtańszą i zdecydowanie wystarczającą w biurze.
Do pracy przy laptopie czy notebooku zalecana jest natomiast nieco droższa mysz bezprzewodowa o niewielkich rozmiarach, którą w łatwy sposób będziemy w stanie przetransportować.
 
Sposób wykrycia ruchu
 
Odkąd myszki kulkowe stały się archaiczne, na rynku pojawiły się rozwiązania oparte na dwóch, różnych technologiach: optycznej i laserowej. Myszki optyczne znacząco odciążą nasz portfel i choć są nieco mniej dokładne, to różnice płynności są niezauważalne przy codziennej pracy.
 
Dots per inch
 
DPI (liczba punktów na cal) to miara czułości, określająca z jaką precyzją urządzenie jest w stanie oddać ruch dłoni. Odpowiednią wartością do pracy w biurze jest 1000DPI i przepłacanie za ten parametr mija się z celem.

AMY-003


Dopasowanie do dłoni
 
Oprócz właściwości związanych z elektroniką, w naszym urządzeniu trzeba zastanowić się jeszcze nad jego kształtem. Przedsiębiorca chcący zaopatrzyć w nie całe biuro, powinien wybrać myszki symetryczne, czyli takie z których bez problemu skorzysta osoba zarówno prawo, jak i leworęczna. Poszukując sprzętu dla siebie dobrym początkiem będzie zastanowienie się nad tym, z czego obecnie korzystaliśmy i jakie zauważyliśmy trudności przy dotychczasowej pracy. Na rynku znajdziemy myszki profilowane zarówno do prawej, jak i do lewej dłoni, zapewniające pełen komfort pracy.
W tym przypadku rozmiar ma znaczenie. Często podróżującym użytkownikom laptopów w transporcie sprawdzą się małe myszki, jednak na dłuższą metę praca z takim urządzeniem może męczyć. Mysz do pracy w biurze powinna być raczej większa, aby dłoń mogła na niej swobodnie spoczywać, co zdecydowanie zwiększa komfort.
 
Firma
 
Poszukując myszki idealnej – warto zajrzeć do naszej oferty. Znajdziecie tu myszki dla każdego - zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe, uniwersalne i profilowane, o różnych kształtach i wielkościach. Dla osób korzystających z przycisków dedykowanych, ich wygodne rozmieszczenie pod kciukiem będzie dodatkowym atutem.
Korzystając z powyższych wskazówek możemy znacznie ułatwić sobie zadanie wybrania odpowiedniego sprzętu. Warto mieć również w pamięci, że myszkę komputerową wybieramy nawet na kilka najbliższych lat, więc gładkość jej pracy i wygodne ułożenie dłoni powinny być dla nas sprawami priorytetowymi.
 
Pełną ofertę myszek marki Activejet znajdziecie pod linkiem tu:
 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Firma Allper poszukuje pracownika na terenie Warsz ...
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
Firma HELKRA poszukuje handlowców.
Elegancji produkt do pracy oraz jako gadżet z logo ...
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Nowy kolor w ofercie!!
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Asarto - gorące nowości na jesienne dni

    Rynek eksploatacji to jeden z bardziej rozwijających się segmentów. Wciąż nowe modele drukarek pojawiające się na rynku wymuszają na dystrybutorach tańszych zamienników szybką reakcję. Firma Polcan wraz ze swoją marka ASARTO także podąża za potrzebami klientów. Na rynek właśnie trafiły wkłady do urządzeń drukujących marki: Brother, Canon, HP oraz Lexmark.

    Więcej…  
  • Wygoń nudę z domu – lampki Activejet z kolorową podstawą RGB

    Moda na styl skandynawski i towarzyszące mu stonowane barwy trwa od kilku lat. W tym roku mamy jednak szansę na prawdziwą rewolucję w kolorystyce wnętrz i dodatków. Na kolor roku 2018 Instytut Pantone wybrał przecież wyrazisty i żywy Ultra Violet (18-3838)! Lato to idealny moment, by ten kolor wyeksponować. A zacząć można niebanalnie – od oświetlenia.

    Więcej…