Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Cykl krótkich porad "Asarto radzi" ruszył na dobre. Za pośrednictwem mediów społecznościowych na bieżąco nasi czytelnicy będą informowani o kolejnych ważnych poradach, istotnych w życiu każdego biura. 

To nie będą długie artykuły. Specjaliści z firmy Polcan w bardzo krótki sposób przekażą najistotniejsze rozwiązania pojawiających się problemów oraz doradzą w najczęściej zadawanych pytaniach.

Jaką drukarkę wybrać?

Jak uniknąć zaschnięcia tuszu?

Czemu warto postawić na recycling?

Te i inne odpowiedzi ukażą się już od września. Polecamy polubić profil na Facebook'u zarówno naszego magazynu jak i marki Asarto.

Polecamy także dystrybutorom materiałów eksploatacyjnych o korzystanie z tej wiedzy. Gotowe grafiki oraz porady na bieżąco będą dodawane na FB. Polecamy także kontakt z naszą redakcją, która chętnie prześle gotowy materiał, który będzie wyglądał jak poniżej:


Asarto radzi - wyłącz drukarkę dopiero gdy zakończy ona swoją pracę

Wyłączając drukarkę po wydrukowaniu ostatniej strony, zanim ta zakończy swoją pracę, nie pozwalasz głowicy wrócić na miejsce. Może to doprowadzić do zaschnięcia w niej atramentu badź jego rozlania, co może uszkodzić urządzenie.

Wybrane ogłoszenia

Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Sprzedam firmę produkcyjną.
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Nowy produkt w ofercie.
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Wąskie kalendarze trójdzielne z szeroką ofertą okł ...
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.
Nowa oferta marki JOVI
Nowa oferta w marce KMP.
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka pracown ...
Fantastyczne książeczki DOTYKOWE dla MALUSZKA.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • CIASTO-PIANKA SUPER DOUGH marki PAULINDA

    Podczas tegorocznych targów PaperWorld firma Leviatan-Poligrafia zaprezentowała zupełnie nowy, kreatywny produkt marki Paulinda. Jak informował podczas targów Jacek Pieronkiewicz - Wiceprezes firmy, ciasto-pianka Super Dough nie ma swojego odpowiednika na rynku polskim. 

    Więcej…  
  • Historia skarbonki

    Kto z nas w życiu chociaż raz nie posiadał skarbonki. Przyjmowała ona różne kształty. Poza przysłowiową skarpetą, utarło się,  że skarbonka ma kształt świnki. Dlaczego? O tym w naszym artykule.

    Więcej…