Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Cykl krótkich porad "Asarto radzi" ruszył na dobre. Za pośrednictwem mediów społecznościowych na bieżąco nasi czytelnicy będą informowani o kolejnych ważnych poradach, istotnych w życiu każdego biura. 

To nie będą długie artykuły. Specjaliści z firmy Polcan w bardzo krótki sposób przekażą najistotniejsze rozwiązania pojawiających się problemów oraz doradzą w najczęściej zadawanych pytaniach.

Jaką drukarkę wybrać?

Jak uniknąć zaschnięcia tuszu?

Czemu warto postawić na recycling?

Te i inne odpowiedzi ukażą się już od września. Polecamy polubić profil na Facebook'u zarówno naszego magazynu jak i marki Asarto.

Polecamy także dystrybutorom materiałów eksploatacyjnych o korzystanie z tej wiedzy. Gotowe grafiki oraz porady na bieżąco będą dodawane na FB. Polecamy także kontakt z naszą redakcją, która chętnie prześle gotowy materiał, który będzie wyglądał jak poniżej:


Asarto radzi - wyłącz drukarkę dopiero gdy zakończy ona swoją pracę

Wyłączając drukarkę po wydrukowaniu ostatniej strony, zanim ta zakończy swoją pracę, nie pozwalasz głowicy wrócić na miejsce. Może to doprowadzić do zaschnięcia w niej atramentu badź jego rozlania, co może uszkodzić urządzenie.

Wybrane ogłoszenia

Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Kolejny hit wśród długopisów wymazywalnych.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Twin Name Pen 2 marki Dong-A.
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Najnowsza oferta gumek i gumkotemperówek.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • ACTION S.A. pod parasolem ochronnym

    1 sierpnia 2016 roku Zarząd ACTION S.A. poinformował o otwarciu postępowania sanacyjnego. Otwarcie postępowania sanacyjnego tworzy parasol ochronny, który pozwala na niezakłócone funkcjonowanie spółki w trakcie restrukturyzacji. Decyzja o złożenie wniosku do sądu o otwarcie postepowania sanacyjnego została podyktowana potrzebą ochrony praw i interesów Spółki, jej kontrahentów i akcjonariuszy w obliczu kumulacji niekorzystnych zdarzeń zaistniałych w ostatnim czasie.

    Więcej…  
  • Ruszyła rejestracja zwiedzających na RemaDays Warsaw 2019!

    Rozpoczęła się rejestracja zwiedzających na 15 edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2019. Dzięki zarejestrowaniu się na długo przed targami oszczędzicie Państwo przede wszystkim swój czas.

    Więcej…