Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Cykl krótkich porad "Asarto radzi" ruszył na dobre. Za pośrednictwem mediów społecznościowych na bieżąco nasi czytelnicy będą informowani o kolejnych ważnych poradach, istotnych w życiu każdego biura. 

To nie będą długie artykuły. Specjaliści z firmy Polcan w bardzo krótki sposób przekażą najistotniejsze rozwiązania pojawiających się problemów oraz doradzą w najczęściej zadawanych pytaniach.

Jaką drukarkę wybrać?

Jak uniknąć zaschnięcia tuszu?

Czemu warto postawić na recycling?

Te i inne odpowiedzi ukażą się już od września. Polecamy polubić profil na Facebook'u zarówno naszego magazynu jak i marki Asarto.

Polecamy także dystrybutorom materiałów eksploatacyjnych o korzystanie z tej wiedzy. Gotowe grafiki oraz porady na bieżąco będą dodawane na FB. Polecamy także kontakt z naszą redakcją, która chętnie prześle gotowy materiał, który będzie wyglądał jak poniżej:


Asarto radzi - wyłącz drukarkę dopiero gdy zakończy ona swoją pracę

Wyłączając drukarkę po wydrukowaniu ostatniej strony, zanim ta zakończy swoją pracę, nie pozwalasz głowicy wrócić na miejsce. Może to doprowadzić do zaschnięcia w niej atramentu badź jego rozlania, co może uszkodzić urządzenie.

Wybrane ogłoszenia

Rozkładany kalendarz ścienny, drukowany na papierz ...
Segregatory A4 w pastelowych kolorach.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Nowa odsłona serii Flexi Abra od Penmate.
Alternatywa dla niszczarek.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Najszersza na rynku oferta breloków.
Tierra Group s.c. poszukuje pracownika do działu h ...
Nowe wkłady atramentowe.
Poszukiwani handlowcy!!
Szeroka i kolorowa oferta plecaków firmy HAMELIN.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Co tygryski lubią najbardziej?

    Troszkę przewrotny tytuł wydaje się nie pasować do naszej branży. Nic jednak bardziej mylnego. Marka, która od 4 lat co raz bardziej podbija rynek, mierzy wysoko. Zapał pracowników, przekraczanie własnych granic, szybkość rozwoju to cechy, z którymi firma Imagine się identyfikuje, a jej marka SMART-PRINT jest tego najlepszym dowodem. O historii wejścia na rynek, ambitnym zespole rozmawiamy z Mateuszem Lewandowskim - Dyrektorem Handlowym Imagine.

    Więcej…  
  • PIAP prelegentem 9-tego Forum Marketingu Zintegrowanego

    Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizacja branżowa zrzeszająca ponad 170 firm z branży upominków reklamowych po raz pierwszy weźmie udział jako prelegent w 9-tym Forum Marketingu Zintegrowanego organizowanym przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego. PIAP podczas wydarzenia zaprezentuje wystąpienie "To nie tylko gadżet, Jak skutecznie wykorzystać moc upominków reklamowych i skutecznie budować relacje".

    Więcej…