Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W sezonie wakacyjnym nie jest łatwo skupić się na służbowych obowiązkach. Rozumieją to zarówno ci, którzy niedawno wrócili z urlopu, jak i osoby właśnie przygotowujące się do podróży. Istnieją jednak tematy, które znajdują odzwierciedlenie i w życiu zawodowym i w prywatnym.

Jednym z nich jest np. systematyczne dbanie o porządek, który ułatwia codzienne funkcjonowanie. O tym, że ład utrzymany w biurze ma ogromny wpływ na sprawną pracę całego zespołu, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak, o pozytywnych przyzwyczajeniach warto pamiętać nie tylko w godzinach pracy, ale nawet w trakcie planowania wakacyjnego wyjazdu.

Dylematy przy pakowaniu

Pakowanie walizek jest najmniej lubianym, chociaż nieodzownym elementem każdej podróży. Jeśli po kilku godzinach rozmyślania przed szafą („Żółta sukienka, czy biała? Hmmmm… zabiorę obie”) uda się wyselekcjonować niezbędny ekwipunek, to trzeba zadbać też o to, żeby wybrane rzeczy nie zawieruszyły się w zakamarkach obszernej walizki. Dotyczy to przede wszystkim osobistych drobiazgów oraz kosmetyków.

Porządek w kosmetyczce

Większość kobiet ma swoje ulubione kosmetyczne produkty, bez których nie wyobraża sobie wyjścia z domu. Wyjeżdżając na urlop zazwyczaj nie opłaca się zabierać całej butelki szamponu, balsamu, czy żelu pod prysznic. Wówczas, najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się przelanie odpowiedniej ilości kosmetyku do mniejszego pojemniczka. Czasami, jeśli te preparaty nie różnią się konsystencją, ani kolorem – trudno jest zgadnąć, który do czego służy. Żeby uniknąć pomyłki (chyba nikt nie chce wklepać w ciało szamponu), warto oznaczyć i czytelnie opisać poszczególne pojemniczki. Można do tego wykorzystać usuwalne etykiety od Avery Zweckform. Napisanie na takiej etykiecie nazwy produktu i przyklejenie jej na wybraną butelkę zajmuje kilka minut, a z pewnością uchroni przed niefortunną pomyłką. Po wakacjach etykietę można odkleić, a pojemnik zostawić sobie na kolejny wyjazd. Chociaż wakacje kojarzą się przede wszystkim z beztroskim leniuchowaniem, to warto pamiętać również o ważnych porządkowych zasadach, które pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się z wyjazdu. Raz posegregowane rzeczy mogą dobrze służyć przez cały wyjazd.

Wybrane ogłoszenia

Fantastyczne książeczki DOTYKOWE dla MALUSZKA.
Nowy produkt w ofercie.
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Przydatny zestaw dla każdego ucznia marki Penmate. ...
Tusze w butelkach do Epsona.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...
Nowe kolory obudów długopisów marki d-rect.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Paperworld 2019: świat nowych możliwości

    18 października w Warszawie odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca zbliżające się targi Paperworld. Na zaproszenie przedstawicieli targów frankfurdzkich w Polsce, na spotkanie przyjechali Michael Reichhold oraz Eva Olbrich, którzy zaprezentowali najważniejsze fakty związane ze zbliżającą się imprezą. 

    Więcej…  
  • Wygraj wyjazd do energylandii

    Jeszcze tylko miesiąc trwać będzie wielka akcja promocyjna firmy Panta Plast Sp. z o.o. Za zakup nawet 1 sztuki długopisu marki Uni-Max można stać się szczęśliwym właścicielem biletu do Energylandii.

    Więcej…