Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.

Polecamy

MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stemplowanie daje fun.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W połowie maja startuje nabór do akcji EASY Plecaki do serca. Do kampanii zaproszone zostały gimnazja i szkoły podstawowe z całej Polski. Celem kampanii jest zbiórka plecaków i przekazanie ich dzieciom w trudnej sytuacji materialnej lub społecznej. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.plecakiodserca.plAkcja stanowi połączenie kampanii społecznej i edukacyjnej oraz konkursu międzyszkolnego.

Przekaż plecak dla dzieci w potrzebie

EASY Plecaki od serca to kampania zachęcająca młodzież do niesienia pomocy potrzebującym koleżankom i kolegom poprzez przekazanie na ich cel nowych lub używanych plecaków, które niejednokrotnie zalegają w szafach i są postrzegane przez uczniów jako niepotrzebne. Oddanie plecaka jest dla uczestnika miłym gestem, a dla obdarowanego szansą na łatwiejszy dostęp do edukacji. Młodzież uczy się empatii oraz podejmowania decyzji z myślą o innych. Pomoc kierowana jest do uczniów, którzy ze względu na trudną sytuację materialną lub społeczną potrzebują wsparcia w kompletowaniu wyprawki.

Przekonaj się do wolontariatu

Akcja jest doskonałą okazją do zaszczepienia wśród uczniów idei niesienia pomocy - zachęcenia do wolontariatu. Kampania ma na celu rozwinięcie szacunku do własności, dbałości o rzeczy codziennego użytku oraz uświadamianie, że wartość przedmiotu może znacznie różnić się w zależności od perspektywy użytkownika.

W ramach akcji udostępnione zostaną materiały edukacyjne, które posłużyć mogą jako baza do lekcji na temat wolontariatu i działania organizacji charytatywnych.

Konkurs dla szkół z nagrodami gwarantowanymi

Projekt EASY Plecaki od serca to również forma konkursu zachęcającego zarówno pedagogów jak i uczniów do pomagania innym i zdobywania punktów w imieniu szkoły. Wszystkie szkoły po spełnieniu podstawowych warunków otrzymują nagrody gwarantowane, a na uczestników, którzy znajdą się w czołówce rankingu czekają atrakcyjne
i praktyczne nagrody finałowe. Wśród nich znalazły się między innymi stół do tenisa stołowego, zestawy akcesoriów sportowych oraz produkty szkolne i biurowe.

Zapraszamy do udziału w kampanii!

Zgłoszenia dokonać można poprzez formularz na stronie www.plecakiodserca.pl, kampania trwać będzie do połowy września. Szacowany zasięg kampanii to 200 szkół na terenie całego kraju. Akcji towarzyszyć będzie kampania promocyjna w mediach ogólnopolskich oraz lokalnych, jak również komunikacja z młodzieżą poprzez media społecznościowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatny pakiet materiałów promocyjnych: plakaty informujące o akcji, ulotki dla uczniów oraz przypinki dla wolontariuszy.

Patronat honorowy: Rzecznik Praw Dziecka

 

Patroni medialni: Interia.pl, Naszemiasto.pl, czasopisma młodzieżowe Viktor i Viktor Junior oraz portal branżowy scanner.com.pl

Organizator: Organizatorem kampanii jest właściciel marki EASY, polski dostawca wysokiej jakości artykułów piśmienniczych, szkolnych, plastycznych oraz biurowych(www.easy-stationery.pl)

Wybrane ogłoszenia

Papierowy Dizajn poszukuje pracownika!!
Firma Allper poszukuje pracownika na terenie Warsz ...
Pastelowa plastelina od JOVI.
niewielki zszywacz ekologiczny marki PLUS.
Przepiękna kolekcja Mikołaj torebek z brokatem.
Idealny produkt dla malucha.
Leviatan poszukuje pracowników.
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
Firma z Bielska-Białej poszukuje pracowników.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży biu ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wyprawkę szkolną coraz częściej kompletujemy w sieci.

    Zeszyty, przybory szkolne czy podręczniki rodzice coraz częściej kupują online. Ze względu na możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny zakupy w sieci to bezpieczna i wygodna alternatywa dla tradycyjnych sklepów. Warto jednak zachować czujność i przed zakupami sprawdzić sklep: przede wszystkim jego dane rejestracyjne w KRS oraz regulamin, a także opinie klientów – radzą eksperci z firmy Trusted Shops, która oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy klientom sklepów internetowych.

    Więcej…  
  • Pracownicy więźniowie stanowią w Polsce 5 proc. zatrudnionych

    Co dwunasty pracownik na świecie czuje się w pracy więźniem, w Polsce – co dwudziesty. Odsetek niezadowolonych z pracy rośnie wraz ze stażem. Negatywne nastawienie tej grupy wpływa demotywująco na pozostałych zatrudnionych. Poradzenie sobie z tą sytuacja jest zadaniem bezpośrednich przełożonych, czyli kierowników działów. Eksperci podkreślają, że warto postawić na ich szkolenie w tym zakresie.

    Więcej…