Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Mocny klej do wielu zastosowań.

Polecamy

Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W połowie maja startuje nabór do akcji EASY Plecaki do serca. Do kampanii zaproszone zostały gimnazja i szkoły podstawowe z całej Polski. Celem kampanii jest zbiórka plecaków i przekazanie ich dzieciom w trudnej sytuacji materialnej lub społecznej. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.plecakiodserca.plAkcja stanowi połączenie kampanii społecznej i edukacyjnej oraz konkursu międzyszkolnego.

Przekaż plecak dla dzieci w potrzebie

EASY Plecaki od serca to kampania zachęcająca młodzież do niesienia pomocy potrzebującym koleżankom i kolegom poprzez przekazanie na ich cel nowych lub używanych plecaków, które niejednokrotnie zalegają w szafach i są postrzegane przez uczniów jako niepotrzebne. Oddanie plecaka jest dla uczestnika miłym gestem, a dla obdarowanego szansą na łatwiejszy dostęp do edukacji. Młodzież uczy się empatii oraz podejmowania decyzji z myślą o innych. Pomoc kierowana jest do uczniów, którzy ze względu na trudną sytuację materialną lub społeczną potrzebują wsparcia w kompletowaniu wyprawki.

Przekonaj się do wolontariatu

Akcja jest doskonałą okazją do zaszczepienia wśród uczniów idei niesienia pomocy - zachęcenia do wolontariatu. Kampania ma na celu rozwinięcie szacunku do własności, dbałości o rzeczy codziennego użytku oraz uświadamianie, że wartość przedmiotu może znacznie różnić się w zależności od perspektywy użytkownika.

W ramach akcji udostępnione zostaną materiały edukacyjne, które posłużyć mogą jako baza do lekcji na temat wolontariatu i działania organizacji charytatywnych.

Konkurs dla szkół z nagrodami gwarantowanymi

Projekt EASY Plecaki od serca to również forma konkursu zachęcającego zarówno pedagogów jak i uczniów do pomagania innym i zdobywania punktów w imieniu szkoły. Wszystkie szkoły po spełnieniu podstawowych warunków otrzymują nagrody gwarantowane, a na uczestników, którzy znajdą się w czołówce rankingu czekają atrakcyjne
i praktyczne nagrody finałowe. Wśród nich znalazły się między innymi stół do tenisa stołowego, zestawy akcesoriów sportowych oraz produkty szkolne i biurowe.

Zapraszamy do udziału w kampanii!

Zgłoszenia dokonać można poprzez formularz na stronie www.plecakiodserca.pl, kampania trwać będzie do połowy września. Szacowany zasięg kampanii to 200 szkół na terenie całego kraju. Akcji towarzyszyć będzie kampania promocyjna w mediach ogólnopolskich oraz lokalnych, jak również komunikacja z młodzieżą poprzez media społecznościowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatny pakiet materiałów promocyjnych: plakaty informujące o akcji, ulotki dla uczniów oraz przypinki dla wolontariuszy.

Patronat honorowy: Rzecznik Praw Dziecka

 

Patroni medialni: Interia.pl, Naszemiasto.pl, czasopisma młodzieżowe Viktor i Viktor Junior oraz portal branżowy scanner.com.pl

Organizator: Organizatorem kampanii jest właściciel marki EASY, polski dostawca wysokiej jakości artykułów piśmienniczych, szkolnych, plastycznych oraz biurowych(www.easy-stationery.pl)

Wybrane ogłoszenia

Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Firma Rafcom poszukuje pracownika.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Kolejny hit wśród długopisów wymazywalnych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Akademia Rafcom - odcinek 11

    Z analiz przeprowadzonych przez firmę badawczą International Data Corporation (IDC) wynika, że tusze i tonery kompatybilne mają mniej więcej stały, bo 50-procentowy udział w rynku materiałów eksploatacyjnych, przy zbliżonym udziale wkładów OEM. Jeśli Ty nadal zastanawiasz się nas bardziej ekonomicznym wyborem, zobacz co o tym mówią specjaliści z firmy RafCom.

    Więcej…  
  • A było to tak…

    - Powstaliśmy w 2004r i jesteśmy na rynku już 15 lat!  Lat, w których wyeksploatowaliśmy dla Was swobodę korzystnego drukowania oraz przyjemności z właściwego wyboru!  Lat, w trakcie których ekspresja naszych działań przedkładała się na efektywność naszych produktów by dostarczyć satysfakcję naszym Klientom. Lat, w których pielęgnowaliśmy najcenniejsze dla nas wartości... O kim mowa? Zapraszamy do lektury.

    Więcej…