Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

14. edycja jednych z największych targów reklamowych na świecie RemaDays Warsaw zbliża się wielkimi krokami. Targi, podobnie jak w tym roku, odbędą się w halach PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

Na stronie internetowej targów RemaDays Warsaw uruchomiony został formularz rejestracji zaproszeń. Dzięki zarejestrowaniu się na długo przed targami oszczędzicie Państwo swój czas. Po zweryfikowaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo identyfikator do samodzielnego wydruku.

Link do rejestracji online

Rozpoczęła się również dystrybucja zaproszeń mailowych na RemaDays Warsaw 2018. Każde zaproszenie posiada unikatowy kod, który pozwoli Państwu bezproblemowo zarejestrować się jeszcze przed targami.
Organizator zachęca również do przedstawienia swojej oferty na targach poprzez różne formy reklamy. Poza tradycyjną formą wystawienia się na stoisku, zachęca Państwa do wzmocnienia pozycji i wizerunku firmy oraz dotarcie do zwiedzających poprzez inne formy promocji.


Zobacz jak było rok temu podczas targów:

Więcej informacji: www.remadays.com

Wybrane ogłoszenia

Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!
Kolorowe nożyczki do szkoły marki Penmate.
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
Sprzedam firmę produkcyjną.
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka osoby n ...
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka pracown ...
Nowa oferta w marce KMP.
Tusze w butelkach do Epsona.
2 kolory w jednym zakreślaczu.
Allper poszukuje pracownika!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Sklejeni w kolor

    Taśma klejąca to jeden z domowych i biurowych niezbędników. Przydaje się zawsze gdy trzeba coś szybko zakleić, naprawić rozdartą stronę w książce, uratować zniszczony dokument albo zapakować paczkę. Dostępnych jest wiele wariantów taśm, które spełniają różnorodne wymagania i nadają się do wielu, także niestandardowych zadań. Nowe cechy i właściwości pozwalają na zastosowanie taśmy w zupełnie nowy sposób – nie zawsze ten najbardziej oczywisty.

    Więcej…  
  • tesa ecoLogo® – przyjazne środowisku produkty, najwyższa jakość klejenia

    Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej w społeczeństwie, coraz więcej osób podejmuje kroki w kierunku zmniejszenia swojego negatywnego wpływu na środowisko. Segregacja odpadów, rezygnacja ze zbędnych plastików, kupowanie lokalnie produkowanej żywności – każdy we własnym zakresie stara się poprawić stan środowiska. W parze z wysiłkiem indywidualnych osób, coraz częściej idą działania firm, które zaczynają wdrażać bardziej pro-ekologiczne rozwiązania.

    Więcej…