Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jeśli czekasz na ważną przesyłkę jeszcze przed Świętami, możesz się zdziwić. Właśnie trwa strajk kurierów DHL.

Pracownicy firmy DHL nie wyjechali dziś z bazy przy ul. Osmańskiej w Warszawie. To oznacza, że wielu Polaków nie doczeka się prezentów przed świętami. Strajk ma trwać również w sobotę. Co gorsza nie ma możliwości odebrania paczek osobiście. Przedstawiciele DHL potwierdzają informacje o strajku.  Jak mówią w dniu dzisiejszym część warszawskich przewoźników opóźniła swój wyjazd w trasę. Oczywiście jak zapewnia Zarząd DHL podjęte zostały negocjacje celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i zapewnienia jak najwyższego serwisu dla klientów. 

Niestety desperacja kurierów doprowadziła do tego, że nie zgadzają się oni na obecne warunki pracy. Czy strajk im pomoże? Na pewno wizerunek firmy podupadnie, a co za tym idzie ktoś może stracić pracę. 

Zapowiada się "smutny Mikołaj".

Wybrane ogłoszenia

Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Nowa oferta w marce KMP.
Dwukolorowe i eleganckie.
NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka osoby n ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Świątecznie i kolorowo, czyli jak co roku w Zielonce

    29 września w hotelu Trylogia w Zielonce po raz kolejny nasza redakcja spotkała się z liczną grupą dostawców artykułów szkolnych, dekoracyjnych, kreatywnych oraz zabawkarskich. Wśród nich nie zabrakło naszych ulubieńców, firm: Hamelin, Tadeo Trading oraz oczywiście Rozette. Nie omieszkaliśmy oddać nasz mikrofon w ręce jeszcze kilku innych przedstawicieli jak chociażby firm Russel czy Mer-Plus. Co z tego wynikło? Zapraszamy do obejrzenia filmu.

    Więcej…  
  • Activejet rozbudowuje ofertę

    Activejet, lider rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych, poszerzył swoje portfolio o dwa nowe rodzaje tuszów do drukarek atramentowych HP. Modele o symbolach AH-46BR i AH-46CR z powodzeniem zastępują produkty oryginalne HP 46 CZ637AE i HP 46 CZ638AE, zaś modele o symbolach AH-304BRX i AH-304CRX – produkty HP 304XL N9K08AE i HP 304XL N9K07AE.

    Więcej…