Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Polecamy

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak co roku w Hotelu Kuźnia Napoleońska firma Centrum z Ostrołęki pojawiła się pod Warszawą. Pełna sala wystawców, znakomite humory oraz oczywiście mnóstwo nowości - w tym klimacie spędziliśmy 14 kwietnia 2018 roku. 

Firma, która od ponad 25 lat, z sukcesem rozwija się w naszej branży, także podąża za głównymi jej trendami. Nic dziwnego więc, ze od kilku lat zaprasza swoich klientów na spotkanie, które na długo wszystkim zapada w pamięci. Rodzinna atmosfera, wyjątkowi goście oraz atrakcje wieczoru to domena firmy, której właścicielem jest wyjątkowy człowiek - Wiesław Sacharski. 

Kogo spotkaliśmy w tym roku na targach i co przygotowali pracownicy dla gości targowych - o tym w naszym videoreportażu.


Oglądaj video:


Zobacz relację z zeszłego roku: Targi szkolne - Centrum Wiesław Sacharski

Wybrane ogłoszenia

Nowość w ofercie Asarto.
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Notes samoprzylepny w jaskrawych kolorach.
Piękna kolekcja kalendarzy dla kobiet.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Plecak dla najmłodszych na wyprawy małe i duże.
Nowe produkty do biura i domu.
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Firma Rafcom, w związku z rozwojem, poszukuje prac ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rafcom wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów

    Każdego roku w Polsce sprzedawanych jest około 200 milionów sztuk tonerów do kserokopiarek i drukarek, których wartość osiąga nawet 2 miliardy złotych. Niestety wielkość tej branży niesie za sobą zagrożenie dla środowiska naturalnego. Z tego względu dystrybutor materiałów eksploatacyjnych marki PRISM - firma Rafcom - wyszedł naprzeciw potrzebom swoich klientów.

    Więcej…  
  • XIII edycja Forum IPBBS za nami!!

    Kolejna edycja forum organizowanego przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej przeszła do historii. Tym razem bardziej kameralna, ale pełna istotnej wiedzy, zgromadziła przedstawicieli największych firm z branży.

    Więcej…