Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Lubisz "bazgrolić" podczas rozmów telefonicznych? Wybierz biuwar z kolorowanką.

Polecamy

Tusze marki Activejet AE-16BNX, AE-16CNX, AE-16MNX, AE-16YNX


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak co roku w Hotelu Kuźnia Napoleońska firma Centrum z Ostrołęki pojawiła się pod Warszawą. Pełna sala wystawców, znakomite humory oraz oczywiście mnóstwo nowości - w tym klimacie spędziliśmy 14 kwietnia 2018 roku. 

Firma, która od ponad 25 lat, z sukcesem rozwija się w naszej branży, także podąża za głównymi jej trendami. Nic dziwnego więc, ze od kilku lat zaprasza swoich klientów na spotkanie, które na długo wszystkim zapada w pamięci. Rodzinna atmosfera, wyjątkowi goście oraz atrakcje wieczoru to domena firmy, której właścicielem jest wyjątkowy człowiek - Wiesław Sacharski. 

Kogo spotkaliśmy w tym roku na targach i co przygotowali pracownicy dla gości targowych - o tym w naszym videoreportażu.


Oglądaj video:


Zobacz relację z zeszłego roku: Targi szkolne - Centrum Wiesław Sacharski

Wybrane ogłoszenia

Nowy produkt marki CLEVERTON.
Piękne długopisy w delikatne kropki.
Nowa oferta w asortymencie KMP PrintTechnik Polska ...
Marka Penmate Kolori to ulubiona marka dzieci.
Lubisz "bazgrolić" podczas rozmów telefonicznych? ...
Idealne na lodówkę oraz inne metalowe powierzchnie ...
Firma Rafcom, w związku z rozwojem, poszukuje prac ...
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Tusze do drukarek Epson marki Activejet AE-34BNX, ...
Torebka neoprenowa - MałpkaTorebka neoprenowa - Małpka
Sprzedam45,00 (sugerowana cena rynkowa) PLN
Kolorowa neoprenowa torebka dla dzieci. Idealna do ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Quo vadis, projektorze?

    Sposoby wyświetlania obrazu za pomocą oświetlania półprzeźroczystej powierzchni znane są już od XV wieku. Od tego czasu projektory znacznie ewoluowały, poprzez magiczną latarnię, kinetoskop, aż po erę cyfrową czyli lampy CRT, a następnie technologie LCD i DLP. Co jednak z dalszym rozwojem projektorów? Czy czeka je świetlana przyszłość, czy zapomnienie w mrokach dziejów?

    Więcej…  
  • Zdrowy lunch w pracy?

    Wytrzymać cały dzień w pracy bez jedzenia to koszmar. Każdy z nas tego doświadczył i nikt nie wspomina tego miło. Osoba pracująca musi regularnie jeść. Dlatego z pomocą przychodzą pracownicze kantyny oraz szybkie jedzenie, które w przerwie można zjeść na mieście lub zamówić do biura. Żadne z tych rozwiązań nie zapewni nam jednak smaku i wartości odżywczych, które tak cenimy w domowym jedzeniu. Co zatem zrobić, aby zjeść w pracy smaczny, a przede wszystkim zdrowy lunch?

    Więcej…