Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Nowa wersja kalendarza Agenda w twardej oprawie.

Polecamy

Uniwersalna ładowarka wieloportowa dla różnych urządzeń.


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak co roku w Hotelu Kuźnia Napoleońska firma Centrum z Ostrołęki pojawiła się pod Warszawą. Pełna sala wystawców, znakomite humory oraz oczywiście mnóstwo nowości - w tym klimacie spędziliśmy 14 kwietnia 2018 roku. 

Firma, która od ponad 25 lat, z sukcesem rozwija się w naszej branży, także podąża za głównymi jej trendami. Nic dziwnego więc, ze od kilku lat zaprasza swoich klientów na spotkanie, które na długo wszystkim zapada w pamięci. Rodzinna atmosfera, wyjątkowi goście oraz atrakcje wieczoru to domena firmy, której właścicielem jest wyjątkowy człowiek - Wiesław Sacharski. 

Kogo spotkaliśmy w tym roku na targach i co przygotowali pracownicy dla gości targowych - o tym w naszym videoreportażu.


Oglądaj video:


Zobacz relację z zeszłego roku: Targi szkolne - Centrum Wiesław Sacharski

Wybrane ogłoszenia

Nowość w ofercie firmy Leviatan.
Nowy zakreślacz w ofercie Tadeo Trading.
Kolekcja długopisów w 3 różnych kolorach.
Przepiękna kolekcja 7 toreb w kolorze białym.
Kolorowa zabawa z kostkami papierowymi.
Nowa oferta w asortymencie KMP PrintTechnik Polska ...
Bardzo lekkie i miękkie, wypełnione powietrzem pił ...
Przepiękne zestawy ślubne: torba, koperta, kartka ...
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Piękna kolekcja kalendarzy dla kobiet.
Nowa oferta firmy Inter-Folia.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Czy materiały eksploatacyjne są rakotwórcze?

    Z tego typu tezą spotkaliśmy się w pewnym urzędzie, w którym nad drukarką widniał napis ostrzegający przez zakupem zamienników, czyli alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Co na to sami zainteresowani, czyli producenci kompatybilnych tuszy i tonerów?

    Więcej…  
  • Nowy sposób pakowania w Grupie CX

    Grupa CX, w skład której wchodzą między innymi firmy Corex i CX Dystrybucja, oferuje kolorowe, przyjazne produkty wysokiej jakości, dzięki którym dzieci mogą lepiej się uczyć i rozwijać swoją kreatywność. Proponuje również produkty ergonomiczne, przez co korzystnie wpływa na ich prawidłowy rozwój. To w dużej mierze właśnie dzięki dzieciom praca ludzi zatrudnionych w obu spółkach ma sens.

    Więcej…