Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Polecamy

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniach 10-11 maja 2018 r. w Rumi koło Gdyni odbyły się I Mistrzostwa Polski Branży IT w tenisie stołowym. W wydarzeniu wzięła udział drużyna AsartoCKNatkin – w skład której wchodzą pracownicy firmy Natkin, z którą współpracuje dystrybutor marki Asarto.

Branżowy sportowy kalendarz wzbogacił się o kolejne zawody. W rozgrywkach mogli wziąć udział wszyscy pracownicy firm z branży IT, za wyjątkiem profesjonalnych zawodników, grających obecnie lub w przeszłości w lidze od 1-3.

Na początek mistrzostw zaplanowano eliminacje w czteroosobowych grupach, a następnie dalsze gry w systemie pucharowym. Marka Asarto, jako sponsor teamu AsartoCKNatkin, zaopatrzyła swoich zawodników w stroje i torby z logo Asarto.  Drużyna przeszła do finału w aż 3 kategoriach:

 1. indywidualny
 2. drużynowy
 3. debel.

Na kanale Youtube przez cały turniej można było oglądać transmisję z wydarzenia na żywo: Jej retransmisja nadal jest dostępna:Z przyjemnością informujemy, że drużyna AsartoCKNatkin zajęła 2 i 3 miejsce w kategorii indywidualnej, 1 miejsce drużynowo i 1 miejsce w deblu.

Gratulujemy!!

Wybrane ogłoszenia

Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Kolekcja klasycznych kalendarzy dla Niej i dla Nie ...
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Nowość w ofercie Asarto.
Firma MILAN Polska Sp. z o. o., dystrybutor artyku ...
Najlepszy prezent na Dzień Dziecka!
Leviatan Poligrafia - firma specjalizującą się w d ...
Firma GDD, ogólnopolski dystrybutor marek premium ...
Brokatowa farbka makijażowa świecąca w ciemności. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • KMP zmieniło nazwę

  O znacznej dywersyfikacji oferty firmy KMP piszemy już od dłuższego czasu. Kojarzona wyłącznie z materiałami eksploatacyjnymi firma dziś zmienia swoją nazwę.

  Więcej…  
 • Oferta na Platformie Corex

  Kontynuujemy temat nowoczesnych narzędzi sprzedażowych. Ostatnio opublikowaliśmy wywiad z Adamem Szawłowskim Prezesem spółki Corex, który opowiedział nam o Platformie Corex, dzisiaj zapraszamy na rozmowę o ostatnich zmianach wprowadzonych w tym narzędziu. O ofercie i jej znaczeniu opowie nam Dyrektor marketingu – Jarosław Guc. 

  Więcej…