Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Nowa wersja kalendarza Agenda w twardej oprawie.

Polecamy

Uniwersalna ładowarka wieloportowa dla różnych urządzeń.


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dokładnie 10 września 2018 roku, w Warszawie, dwa dotychczas niezależnie działające podmioty rozpoczęły ścisłą współpracę. Wyłączny dystrybutor marek Playcolor oraz Instant - firma Panta Plast, realizując swoją strategię rozwinięcia nowych kanałów sprzedaży, zleciła sub-dystrybucję nowemu Partnerowi.

"... w planach mamy prezentację rewolucyjnego sposobu dystrybucji produktów." - te słowa już w sierpniu padły w rozmowie z Dyrektor Handlowym firmy Panta Plast, Łukaszem Komorowskim. Już wtedy nowy dystrybutor znanych na całym świecie marek firmy Dunsa zapowiadał ewolucję w swoich działaniach.


ZOBACZ CAŁY WYWIAD


Dziś zdradzamy tajniki jednej z pierwszych decyzji dystrybucyjnych. Dokładnie 10 września Prezes firmy Panta Plast - Wiesław Kozanecki podpisał list intencyjny o współpracy z firmą Inahon, reprezentowaną przez Prezesa Andrzeja Szeremetę. 

- To jedna z ważniejszych naszych decyzji w ostatnim czasie. Jesteśmy zwolennikami wspólnego budowania sukcesu i rozwoju marek Instant i Playcolor. - mówi nam Łukasz Komorowski. - W grupie siła, a w nowych kanałach dystrybucyjny jeszcze większy potencjał . - dodaje.

Wybór partnera był jednak nieprzypadkowy. Głównym celem konsolidacji działań był zupełnie nowy kanał, do którego mają trafić produkty marek Instant i Playcolor. Firma Inahon, działająca na rynku już od 88 roku, założona przez Andrzeja Szeremetę, słynie z wprowadzania na rynek polski największych marek świata. W jej portfolio były takie znane loga jak: Parker, Sheaffer, Stanley-Bostitch, Sakura, Crayola, Helix, Sailor, Spalding, Monteverde, Bruynzeel-Sakura oraz Faber-Castell.

Obecnie uzupełnione zostały o dwa kolejne: Playcolor oraz Instant.

- Wierzę w sukces tej współpracy. O jej efektach będziemy na bieżąco informować rynek - podsumowuje Dyrektor Handlowy w Panta Plast.

PLAYCOLOR

 

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Nowa pozycja w ofercie Tadeo-Trading.
Nowy zakreślacz w ofercie Tadeo Trading.
Nowość w ofercie firmy Leviatan.
Komplet 12 pisaków o żywych kolorach.
Przepiękne kubki termiczne z jednorożcem.
Przepiękne i bardzo kobiece kalendarze na 2019 rok ...
Rozpocznij nowy rok z nowymi kolorami.
Najlepszy prezent na Dzień Dziecka!
Portfolio tonerów marki PRISM znowu powiększone.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Nowa wersja kalendarza Agenda w twardej oprawie.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rewolucja w VAT już od kwietnia 2018

    Z początkiem stycznia 2018 roku Rząd przyjął projekt i ustawie VAT. Co on zakłada? Split Payment - bo taką nazwę nosi - to metoda podzielonej płatności polegająca na tym, że podatek VAT będzie przekazywany na odrębne konto przedsiębiorcy. 

    Więcej…  
  • Sukcesja indywidualnej działalności gospodarczej

    W rodzinie wszyscy wiedzą, że syn prowadzi firmę ze mną i jakby co, to ją przejmie. Nikt nie będzie robił problemu. Zresztą jak nasz sąsiad zmarł kilka lat temu, to jego córka przejęła firmę i do tej pory ją prowadzi. Po prostu zarejestrowała sklep na siebie i po dwóch dniach go otworzyła. Do tej pory nie zrobili postępowania spadkowego i jakoś żyją. Dlaczego pan straszy, że są jakieś komplikacje?

    Więcej…