Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.

Polecamy

Już dostępna saszetka z motywem kolorowych dłoni.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dokładnie 10 września 2018 roku, w Warszawie, dwa dotychczas niezależnie działające podmioty rozpoczęły ścisłą współpracę. Wyłączny dystrybutor marek Playcolor oraz Instant - firma Panta Plast, realizując swoją strategię rozwinięcia nowych kanałów sprzedaży, zleciła sub-dystrybucję nowemu Partnerowi.

"... w planach mamy prezentację rewolucyjnego sposobu dystrybucji produktów." - te słowa już w sierpniu padły w rozmowie z Dyrektor Handlowym firmy Panta Plast, Łukaszem Komorowskim. Już wtedy nowy dystrybutor znanych na całym świecie marek firmy Dunsa zapowiadał ewolucję w swoich działaniach.


ZOBACZ CAŁY WYWIAD


Dziś zdradzamy tajniki jednej z pierwszych decyzji dystrybucyjnych. Dokładnie 10 września Prezes firmy Panta Plast - Wiesław Kozanecki podpisał list intencyjny o współpracy z firmą Inahon, reprezentowaną przez Prezesa Andrzeja Szeremetę. 

- To jedna z ważniejszych naszych decyzji w ostatnim czasie. Jesteśmy zwolennikami wspólnego budowania sukcesu i rozwoju marek Instant i Playcolor. - mówi nam Łukasz Komorowski. - W grupie siła, a w nowych kanałach dystrybucyjny jeszcze większy potencjał . - dodaje.

Wybór partnera był jednak nieprzypadkowy. Głównym celem konsolidacji działań był zupełnie nowy kanał, do którego mają trafić produkty marek Instant i Playcolor. Firma Inahon, działająca na rynku już od 88 roku, założona przez Andrzeja Szeremetę, słynie z wprowadzania na rynek polski największych marek świata. W jej portfolio były takie znane loga jak: Parker, Sheaffer, Stanley-Bostitch, Sakura, Crayola, Helix, Sailor, Spalding, Monteverde, Bruynzeel-Sakura oraz Faber-Castell.

Obecnie uzupełnione zostały o dwa kolejne: Playcolor oraz Instant.

- Wierzę w sukces tej współpracy. O jej efektach będziemy na bieżąco informować rynek - podsumowuje Dyrektor Handlowy w Panta Plast.

PLAYCOLOR

 

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Nowość w ofercie firmy Leviatan.
Wzorzyste taśmy tesapack® to wysokiej jakości taś ...
Nowe tonery sygnowane logiem KMP PrintTechnik.
Długopis record w nowej odsłonie kolorystycznej.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Już dostępna saszetka z motywem kolorowych dłoni. ...
Idealny produkt dla malucha.
niewielki zszywacz ekologiczny marki PLUS.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Z Sowami do szkoły i do biura

    Zdarzają się w naszej branży produkty, które szczególnie zwracają naszą uwagę. Zazwyczaj jest to wynik tzw "pierwszego wrażenia", które w procesie zakupowym odgrywa najważniejszą rolę.

    Więcej…  
  • Canon imageRUNNER dla małych środowisk biurowych

    Canon rozszerza swoje bogate portfolio wielofunkcyjnych rozwiązań biurowych o model imageRUNNER C3025i. Nowe urządzenie wyposażono w wielokrotnie nagradzane technologie firmy Canon, które wspierają procesy obiegu dokumentów w środowiskach biurowych. imageRUNNER C3025i zaprojektowano z myślą o zapewnieniu większej efektywności i produktywności na każdym etapie procesu druku, a także wyposażono w szereg nowych funkcji, które optymalizują pracę w małych biurach.

    Więcej…