Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.

Polecamy

MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stemplowanie daje fun.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dokładnie 10 września 2018 roku, w Warszawie, dwa dotychczas niezależnie działające podmioty rozpoczęły ścisłą współpracę. Wyłączny dystrybutor marek Playcolor oraz Instant - firma Panta Plast, realizując swoją strategię rozwinięcia nowych kanałów sprzedaży, zleciła sub-dystrybucję nowemu Partnerowi.

"... w planach mamy prezentację rewolucyjnego sposobu dystrybucji produktów." - te słowa już w sierpniu padły w rozmowie z Dyrektor Handlowym firmy Panta Plast, Łukaszem Komorowskim. Już wtedy nowy dystrybutor znanych na całym świecie marek firmy Dunsa zapowiadał ewolucję w swoich działaniach.


ZOBACZ CAŁY WYWIAD


Dziś zdradzamy tajniki jednej z pierwszych decyzji dystrybucyjnych. Dokładnie 10 września Prezes firmy Panta Plast - Wiesław Kozanecki podpisał list intencyjny o współpracy z firmą Inahon, reprezentowaną przez Prezesa Andrzeja Szeremetę. 

- To jedna z ważniejszych naszych decyzji w ostatnim czasie. Jesteśmy zwolennikami wspólnego budowania sukcesu i rozwoju marek Instant i Playcolor. - mówi nam Łukasz Komorowski. - W grupie siła, a w nowych kanałach dystrybucyjny jeszcze większy potencjał . - dodaje.

Wybór partnera był jednak nieprzypadkowy. Głównym celem konsolidacji działań był zupełnie nowy kanał, do którego mają trafić produkty marek Instant i Playcolor. Firma Inahon, działająca na rynku już od 88 roku, założona przez Andrzeja Szeremetę, słynie z wprowadzania na rynek polski największych marek świata. W jej portfolio były takie znane loga jak: Parker, Sheaffer, Stanley-Bostitch, Sakura, Crayola, Helix, Sailor, Spalding, Monteverde, Bruynzeel-Sakura oraz Faber-Castell.

Obecnie uzupełnione zostały o dwa kolejne: Playcolor oraz Instant.

- Wierzę w sukces tej współpracy. O jej efektach będziemy na bieżąco informować rynek - podsumowuje Dyrektor Handlowy w Panta Plast.

PLAYCOLOR

 

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
IGEPA Polska poszukuje doświadczonej osoby.
Teraz ciasto-pianka dostępna w pojedynczych opakow ...
Nowe wkłady atramentowe.
Nowy kolor w ofercie!!
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje pracownika.
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Leviatan poszukuje pracowników.
EV-CORP - poszukuje przedstawicieli handlowych.
Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży biu ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Firmom trudniej będzie dotrzeć do odbiorców przez Facebooka.

    Facebook zmienia algorytm pozycjonujący treści w Newsfeedzie użytkowników. Pierwszeństwo będą miały posty, którymi dzielą się rodzina, bliscy znajomi i te publikowane w grupach, do których należy użytkownik, a dopiero w dalszej kolejności wpisy firm. Wśród nowych funkcji serwisu pojawi się możliwość zawieszenia wyświetlania postów konkretnego użytkownika na 30 dni. Serwis Zuckerberga chce też walczyć z postami, których celem jest jedynie zachęcanie użytkowników do interakcji.

    Więcej…  
  • Akcja społeczna IPBBS zakończona sukcesem!

    Święta to czas, gdy na swoje i innych życie patrzymy z większą refleksją. Bardzo często to właśnie wtedy zauważamy potrzeby innych i chętniej angażujemy się w akcje społeczne. Nie inaczej było i tym razem. Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo Szkolnej wraz z wieloma firmami przyniosła uśmiech na twarzy prawie 800 dzieciom.

    Więcej…