Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Przepiękna kolekcja Mikołaj torebek z brokatem.

Polecamy

Nowość w ofercie Asarto.


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dokładnie 10 września 2018 roku, w Warszawie, dwa dotychczas niezależnie działające podmioty rozpoczęły ścisłą współpracę. Wyłączny dystrybutor marek Playcolor oraz Instant - firma Panta Plast, realizując swoją strategię rozwinięcia nowych kanałów sprzedaży, zleciła sub-dystrybucję nowemu Partnerowi.

"... w planach mamy prezentację rewolucyjnego sposobu dystrybucji produktów." - te słowa już w sierpniu padły w rozmowie z Dyrektor Handlowym firmy Panta Plast, Łukaszem Komorowskim. Już wtedy nowy dystrybutor znanych na całym świecie marek firmy Dunsa zapowiadał ewolucję w swoich działaniach.


ZOBACZ CAŁY WYWIAD


Dziś zdradzamy tajniki jednej z pierwszych decyzji dystrybucyjnych. Dokładnie 10 września Prezes firmy Panta Plast - Wiesław Kozanecki podpisał list intencyjny o współpracy z firmą Inahon, reprezentowaną przez Prezesa Andrzeja Szeremetę. 

- To jedna z ważniejszych naszych decyzji w ostatnim czasie. Jesteśmy zwolennikami wspólnego budowania sukcesu i rozwoju marek Instant i Playcolor. - mówi nam Łukasz Komorowski. - W grupie siła, a w nowych kanałach dystrybucyjny jeszcze większy potencjał . - dodaje.

Wybór partnera był jednak nieprzypadkowy. Głównym celem konsolidacji działań był zupełnie nowy kanał, do którego mają trafić produkty marek Instant i Playcolor. Firma Inahon, działająca na rynku już od 88 roku, założona przez Andrzeja Szeremetę, słynie z wprowadzania na rynek polski największych marek świata. W jej portfolio były takie znane loga jak: Parker, Sheaffer, Stanley-Bostitch, Sakura, Crayola, Helix, Sailor, Spalding, Monteverde, Bruynzeel-Sakura oraz Faber-Castell.

Obecnie uzupełnione zostały o dwa kolejne: Playcolor oraz Instant.

- Wierzę w sukces tej współpracy. O jej efektach będziemy na bieżąco informować rynek - podsumowuje Dyrektor Handlowy w Panta Plast.

PLAYCOLOR

 

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Brokatowa farbka makijażowa świecąca w ciemności. ...
Komplet 12 pisaków o żywych kolorach.
Kolekcja długopisów w 3 różnych kolorach.
Przepiękne i bardzo kobiece kalendarze na 2019 rok ...
Torebka neoprenowa - MałpkaTorebka neoprenowa - Małpka
Sprzedam45,00 (sugerowana cena rynkowa) PLN
Kolorowa neoprenowa torebka dla dzieci. Idealna do ...
Nowe tonery sygnowane logiem KMP PrintTechnik.
Długopis ścieralny dla wielbicieli tatuaży.
Lubisz "bazgrolić" podczas rozmów telefonicznych? ...
Sprytny sposób mocowania fotografii, czy notatek n ...
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Bo po co uczyć się na błędach

    Wiesz, że Walter McHenery, Irlandzki fizyk wynalazł tusz, który pod wpływem ciepła znika? Było to dokładnie w 1827 roku i od kilku lat to odkrycie okazało się rewolucyjne w branży szkolnej.

    Więcej…  
  • RafCom podsumowuje rok 2017

    Kolejny rok działalności firmy RafCom za nami. Działający od września 2005 roku dystrybutor materiałów eksploatacyjnych, w tym roku świętować będzie 12 urodziny. O planach na kolejne miesiące, o sukcesach i problemach branży rozmawiamy z Pawłem Piórkowskim, Dyrektorem Zarządzającym.

    Więcej…