Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Mocny klej do wielu zastosowań.

Polecamy

Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W tym roku firma ACTION S.A. wraz z marką Activejet otrzymała tytuł Europejskiego Certyfikatu Jakości oraz honorową statuetkę Orła Jakości. Wyróżnienie to dostają laureaci, którzy sześciokrotnie zdobyli Europejski Certyfikat Jakości i tym samym potwierdzili, że jakość jest wpisana na trwałe w kulturę i strategię firmy oraz marki, którą reprezentują.

Z badań konsumenckich przeprowadzonych przez ABR SEST wynika, że prawie 90 proc. konsumentów przy wyborze produktów kieruje się ich jakością. Ale jest to jakość w różnych kontekstach organizacji, rozumiana jako wypadkowa pracy wielu działów w organizacji, bo bez współpracy firmy nie mogłyby osiągnąć postawionych sobie celów, również w kontekście jakości produktu.

 

- Żeby dostarczyć klientom tusze i tonery Activejet, których parametry są najwyższej klasy, musimy codziennie, już od procesu produkcji naszych materiałów eksploatacyjnych, po etap obsługi w biurze klienta, spełniać szereg zasad. Te normy bierze pod lupę kapituła konkursowa. Rzetelnie się im przygląda i ocenia, a ci co przejdą pomyślnie ten egzamin mogą liczyć na prawdziwie zasłużone odznaczenie Europejskiego Certyfikatu Jakości, które w tym roku zostało przyznane modelowi naszego tonera do drukarek ATH – 79 N – komentuje Dominika Kopycka, Pełnomocnik Zarządu ds. rozwoju sprzedaży w ACTION S.A.

European Quality Certificate to kontynuacja organizowanego od 2006 r. Certyfikatu Jakość Roku. Celem projektu jest wyłonienie takich firm i marek, które nie tylko deklarują, ale i realizują politykę jakościową w swojej organizacji. Aby to zweryfikować, każda firma uczestnicząca w konkursie przechodzi czteroetapową weryfikację. Jednym z jej elementów jest audyt jakościowy. Zakończenie z sukcesem każdego etapu konkursowego i pozytywny werdykt kapituły oznacza przyznanie marce tytułu European Quality Certificate, który jako jedyny w Polsce został objęty patronatem honorowym EUROPEAN ORGANIZATION FOR QUALITY z Brukseli i jest uznawany międzynarodowo.

***

Activejet to polska marka materiałów eksploatacyjnych, produktów oświetleniowych i zasilających, istnieje na rynku od 2002 r. i należy do notowanej od 2006 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółki ACTION S.A. Swoją renomę zdobyła głównie dzięki znakomitej jakości tuszów i tonerów. Produkty Activejet zwyciężają w wielu testach jakości oraz uzyskują liczne certyfikaty. W latach 2012-2013 logo Activejet widniało na koszulkach piłkarzy Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa. Od 2014 r. do końca 2016 r. marka ta była także sponsorem strategicznym zawodowej grupy kolarskiej VERVA Activejet Team.

 

Więcej informacji na: www.activejet.pl 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
Kolejny hit wśród długopisów wymazywalnych.
Firma HELKRA poszukuje handlowców.
niewielki zszywacz ekologiczny marki PLUS.
Nowa oferta do Kyocery, Canon'a i HP.
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Nowość w ofercie Asarto.
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Mono czy kolor? Skan? Ksero?

    Jaką drukarkę wybrać do domu lub biura radzi przedstawiciel firmy Allper.

    Więcej…  
  • Videorelacja z targów w Kompanii Biurowej

    Nowe produkty, wymiana doświadczeń, integracja, nagrody... w tym klimacie odbywała się kolejna edycja targów organizowanych przez Kompanię Biurową. Jak co roku w Łysomicach k/ Torunia spotkali się najwięksi dostawcy artykułów biurowych. Jak było, kogo spotkaliśmy i jakie nowinki wyłapaliśmy okiem naszej kamery prezentujemy w videorelacji. Miłego oglądania.

    Więcej…