Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Latarka do damskiej torebki.

Polecamy

Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolorystycznej.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W firmie NM Revolution zapachniało Walentynkami!! Dystrybutor artykułów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących właśnie ruszył z akcją prezentową!!

- To nie jest zwykła akcja, to promocja pełna radości. Za dużo ostatnio wokół nas nienawiści, dlatego my, jako marka INQPrint, chcemy zwrócić uwagę wyłącznie na pozytywne emocje. - mówi nam o akcji Aneta Kostecka, Dyrektor handlowa w firmie NM Revolution. 

I jak się okazuje Walentynki są do tego świetną okazją. Dokładnie 2 lutego ruszyła zabawa wspólnie z naszym portalem, w której do wygrania są m.in.:

♥️ 3 x SEPHORA Karta Upominkowa/ Podarunkowa/ Gift Card 50PLN
♥️ 2 x CINEMA CITY E-KARTA OGÓLNOPOLSKA 2 BILETY 2D
♥️ 1 x CINEMA CITY E-KARTA OGÓLNOPOLSKA 2 BILETY 2D ORAZ ZESTAW DUET Z POPCORNEM

Marka INQPrint, która jest najmłodszym produktem w naszej branży, a jednocześnie stworzonym przez sztab ludzi z ogromnym doświadczeniem, w swoich działaniach stawia przede wszystkim na wsparcie swoich klientów. Szeroko kierowane akcje marketingowe, promocje cenowe, konkursy, aktywność w mediach społecznościowych powodują, że o marce robi się coraz głośniej. 

- Dzieje się u nas rzeczywiście bardzo dużo - słyszymy od Anety Kosteckiej, która zdradza nam, że ruch w działalności jest tak duży, że wciąż poszukiwane są nowe "ręce do pracy". - Stawiamy na młody, świeży a jednocześnie bardzo zmotywowany zespół. Obecnie poszukujemy kilku pracowników, o czym także wasz portal pisze na swoich stronach. - dodaje. 

Najnowsza promocja dotyczy wszystkich klientów, którzy w dniach od 4-14 lutego 2019 roku dokonają zakupów w firmie NM Revolution.  Już dziś rekomendujemy rejestrację w Panelu B2B dystrybutora marki InQPrint, aby skorzystać z "radosnej" akcji: https://www.inqprint.eu/ 

 

Wybrane ogłoszenia

Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Świetna zabawa dla maluchów.
Sprytny sposób mocowania fotografii, czy notatek n ...
Nowość w ofercie Asarto.
Zupełnie nowy korektor w taśmie 15m.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Leviatan poszukuje pracowników.
Firma z Bielska-Białej poszukuje pracowników.
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
Biuro Plus Kraków poszukuje pracownika.
Teraz ciasto-pianka dostępna w pojedynczych opakow ...
Poszukiwany handlowiec z Wielkopolski.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Premiera sklepu B2B marki INKDIGO!

    28 sierpnia 2017 roku, po kilkumiesięcznych przygotowaniach, ruszył sklep internetowy firmy E-Smart Digital Media - dystrybutora materiałów eksploatacyjnych marki INKDIGO. To kolejny krok w realizacji ustalonych wcześniej planów strategicznych.

    Więcej…  
  • RBC SUCCESS CLUB – odbierz roczny pakiet szkoleń on-line

    Kamila Rowińska to właścicielka Rowińska Business Coaching, master facilitator, trener, coach. Autorka i współautorka pięciu książek o tematyce coachingowej i biznesowej. Absolwentka Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching. Uczyła się od takich autorytetów jak: Anthonny Robbins, T. Harv Eker, Blair Singer, Mac Attram, Alex Mandossian, Joel Roberts, Brian Tracy, Mack Newton, Tom Wheelwright.

    Więcej…