Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Mocny klej do wielu zastosowań.

Polecamy

Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od tej strony częstochowska firma chyba jeszcze nie była znana. Producent/ dystrybutor wielu znanych marek na rynku wspiera inne firmy. Jak? O tym w artykule.

 

Obok marki Expression, firma Allper spełnia wymagania najsurowszych klientów, oferując im produkcję marek własnych, powszechnie znanych Użytkownikom pod indywidualnymi brandami. Jako jedyna produkcja w Polsce – Allper posiada najwyższe standardy obowiązujące w sektorze produkcyjnym brandów indywidualnych, potwierdzone certyfikatem ISO 9001, 14001 oraz OHSAS 18001 przez niezależną, akredytowaną jednostkę w zakresie m.in.: projektowania, produkcji, testowania i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych (…) analogicznych marek „Private label”. Oznacza to, że obok cyklicznego nadzoru nad jakością marki własnej EXPRESSION, Partnerzy firmy otrzymują produkty najwyższej jakości.

Marzy Ci się własny produkt? Chcesz promować wyłącznie swoje pomysły? Zapomnij o białych opakowaniach i słabej jakości produktach. W Allper zadbamy o to i przygotujemy Twój produkt zgodnie z najwyższymi standardami potwierdzonymi certyfikatami ISO 9001,14001 oraz OHSAS 18001 w zakresie projektowania, produkcji, testowania i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych. - słyszymy od Doroty Kromołowskiej, Pełnomocnika ds. ISO & Managera działu zamówień publicznych w firmie Allper.

Okazuje się, że producent marki Expression, otwiera drzwi także innym firmom wchodzącym do naszej branży lub chcącym stworzyć nowy brand. Jak zapewniają pracownicy częstochowskiej firmy odpowiedzialny za nowy dział "Privat Label", partnerzy handlowi zyskują dzięki współpracy przewagę nad konkurencją, pozytywny wizerunek, możliwość wyróżnienia się na tle innych oraz umocnienie pozycji na rynku.

- Spełniamy wzrastające oczekiwania klientów oraz zapewniamy najwyższej jakości produkt w przystępnej cenie - deklaruje Justyna Żurawska, Manager ds. zarządzania relacjami z klientem w firmie Allper Sp. z o.o..

Wraz z Dagmarą Jaworską oraz Grzegorzem Gajewskim w nowym dziale firmy Allper zajmują się zdobywaniem nowych rynków w branży biurowej.

- Wyznaczamy sobie kierunek trendu a następnie z zadowoleniem i dobrym słowem, a także złotym serwisem aranżujemy kontrakty dla klientów różnych brandów, w tym marek własnych. - słyszymy. - Klient może na nas liczyć w niemal każdej sytuacji. Jesteśmy „trójcą” zorientowaną na cel, którym jest zadowolony Klient. - podsumowuje Justyna Żurawska.


Wybrane ogłoszenia

Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Nowa oferta w marce KMP.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • IX Wielka Majówka OSAA

    Z Zarządem sieci OSAA, zrzeszonymi firmami oraz największymi dostawcami artykułów papierniczo-biurowo-szkolnych (było ich 42) spotkaliśmy się w przepięknym Hotelu Copernicus w Toruniu. Jak co roku nie zabrakło nagród i wyróżnień dla najlepszych. Wszystkich zebranych gości przywitał Prezes sieci OSAA - Sławomir Ćwiliński, który zachęcił wszystkich do zakupów, rozmów oraz wymiany informacji na temat wspólnych potrzeb. 

    Więcej…  
  • INKDIGO z certyfikatem

    Z początkiem marca do naszej redakcji napłynęła informacja o nowej marce premium materiałów eksploatacyjnych, która pojawiła się na polskim rynku. INKDIGO - stworzony przez firmę Smart Digital Media Sp. z o.o. Sp.K. - to brand, który już dziś znajduje swoich użytkowników. 

    Więcej…