Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.

Polecamy

Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od tej strony częstochowska firma chyba jeszcze nie była znana. Producent/ dystrybutor wielu znanych marek na rynku wspiera inne firmy. Jak? O tym w artykule.

 

Obok marki Expression, firma Allper spełnia wymagania najsurowszych klientów, oferując im produkcję marek własnych, powszechnie znanych Użytkownikom pod indywidualnymi brandami. Jako jedyna produkcja w Polsce – Allper posiada najwyższe standardy obowiązujące w sektorze produkcyjnym brandów indywidualnych, potwierdzone certyfikatem ISO 9001, 14001 oraz OHSAS 18001 przez niezależną, akredytowaną jednostkę w zakresie m.in.: projektowania, produkcji, testowania i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych (…) analogicznych marek „Private label”. Oznacza to, że obok cyklicznego nadzoru nad jakością marki własnej EXPRESSION, Partnerzy firmy otrzymują produkty najwyższej jakości.

Marzy Ci się własny produkt? Chcesz promować wyłącznie swoje pomysły? Zapomnij o białych opakowaniach i słabej jakości produktach. W Allper zadbamy o to i przygotujemy Twój produkt zgodnie z najwyższymi standardami potwierdzonymi certyfikatami ISO 9001,14001 oraz OHSAS 18001 w zakresie projektowania, produkcji, testowania i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych. - słyszymy od Doroty Kromołowskiej, Pełnomocnika ds. ISO & Managera działu zamówień publicznych w firmie Allper.

Okazuje się, że producent marki Expression, otwiera drzwi także innym firmom wchodzącym do naszej branży lub chcącym stworzyć nowy brand. Jak zapewniają pracownicy częstochowskiej firmy odpowiedzialny za nowy dział "Privat Label", partnerzy handlowi zyskują dzięki współpracy przewagę nad konkurencją, pozytywny wizerunek, możliwość wyróżnienia się na tle innych oraz umocnienie pozycji na rynku.

- Spełniamy wzrastające oczekiwania klientów oraz zapewniamy najwyższej jakości produkt w przystępnej cenie - deklaruje Justyna Żurawska, Manager ds. zarządzania relacjami z klientem w firmie Allper Sp. z o.o..

Wraz z Dagmarą Jaworską oraz Grzegorzem Gajewskim w nowym dziale firmy Allper zajmują się zdobywaniem nowych rynków w branży biurowej.

- Wyznaczamy sobie kierunek trendu a następnie z zadowoleniem i dobrym słowem, a także złotym serwisem aranżujemy kontrakty dla klientów różnych brandów, w tym marek własnych. - słyszymy. - Klient może na nas liczyć w niemal każdej sytuacji. Jesteśmy „trójcą” zorientowaną na cel, którym jest zadowolony Klient. - podsumowuje Justyna Żurawska.


Wybrane ogłoszenia

Najnowsza oferta gumek i gumkotemperówek.
Nowa oferta w marce KMP.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Najszersza na rynku oferta breloków.
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
STABILO – colorful and powerful is looking for wor ...
Firma Rafcom poszukuje pracownika.
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Tierra Group s.c. poszukuje pracownika do działu h ...
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Używanie papieru to przeżytek.

    Międzynarodowe badanie Xerox pokazuje, że blisko połowa przedsiębiorców zwróci się do resellerów szukając rozwiązań eliminujących użycie papieru w biurze. Jednocześnie ponad 80% firm z sektora MŚP chce odejść od dotychczasowego sposobu wystawiania faktur, publikowania wyników finansowych, wypełniania formularzy prawnych i HR, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na realizację innych procesów, podaje ankieta Xerox.

    Więcej…  
  • Drewno lubi metal.

    Moda na drewno nie przemija. Jest w niej umiłowanie prostoty, jest pewna nostalgia za dzieciństwem, za bezpieczeństwem i sielanką. Drewniane fotele bujane, ściany w domku, do którego podczas wakacji zabierali nas rodzice, stół, przy którym mama lepiła na święta pierogi. Napawa spokojem. Upodobał je sobie zarówno styl skandynawski, jak i rustykalny. Rozjaśnia przestrzeń i sprawia, że czujemy się w niej po prostu milej.

    Więcej…