Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na początku września br. w Katowicach i Warszawie odbędą się kolejne Spotkania Regionalne Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli się poznać, wymienić doświadczeniami, a także wziąć udział w atrakcyjnym szkoleniu.


Głównym tematem szkolenia będzie: Marketing is Everything - Rynek 4.0 - Nowoczesne uwarunkowania rynku. Podczas spotkań goście poznają zmieniające się mechanizmy sprzedaży oraz współczesne mechanizmy funkcjonowania rynku. Ponadto dowiedzą się, w jaki sposób postępować, by osiągnąć jak najlepsze efekty sprzedażowe.

- Na najbliższych spotkaniach regionalnych uczestnicy będą mogli zasięgnąć profesjonalnej opinii eksperta na temat organizacji skutecznych narzędzi sprzedażowych, będą mogli także dowiedzieć się, w jaki sposób zarządzać komunikacją z klientami, tak aby klient podjął ostatecznie decyzje zakupowe i jednocześnie nawiązał z nimi długotrwałe relacje – zapowiada Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP. I jak dodaje - na każdym ze spotkań regionalnych PIAP będziemy gościć Łukasza Kucińskiego. Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.


Łukasz Kuciński jest właścicielem firmy Biznes Plus oraz Prezesem Zarządu AMS PRESTIGE – Akademia Menedżera Sprzedaży. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w firmach o zróżnicowanym profilu działania. Prowadzi analizy działów handlowych, działów marketingu i działów wsparcia, wychodząc z założenia, że wszystkie działy powinny współdziałać, aby firma mogła realizować swoje cele.


W latach 2003 – 2011, Łukasz Kuciński był Dyrektorem Działu Nauczania Języków Obcych w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych. Współtwórca koncepcji CGT – Corporate Global Thinking – metody kreatywnego rozwiązywania problemów w przedsiębiorstwach przy pomocy Design Thinking. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu Zarządzania, Sprzedaży, Marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem Efektywnych Strategii Komunikacyjnych opartych o analizę osobowości zawodowej, Innowacji w zarządzaniu oraz Marketingu 4.0. Łukasz Kuciński jest także twórcą autorskiego programu studiów podyplomowych na kierunku Akademia Menedżera Sprzedaży w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy, Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, wykładowca oraz koordynator bloku Marketing i Sprzedaż na Studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy i Toruniu/Franklin University Columbus/Ohio. To także członek Komisji Sędziowskiej w prestiżowym konkursie PNSA – Polish National Sales Awards dla wszystkich osób związanych zawodowo z zarządzaniem i sprzedażą.

Ponadto Łukasz Kuciński jest organizatorem i mówcą na wielu ogólnopolskich konferencjach, jest też autorem bloga o Sprzedaży, Zarządzaniu i Marketingu i stałym autorem magazynu World Business Class oraz autorem wielu publikacji na temat zarządzania. Jest również współautorem książki „Firma Jako Całość – Porządkowanie Chaosu Korporacyjnego”, wydanej w Onepress w 2019 roku.

Na jesienne spotkania zaproszeni są zarówno Członkowie PIAP, dostawcy artykułów reklamowych, agencje reklamowe, jak i firmy branżowe, niebędące Członkami stowarzyszenia.

Pierwsze spotkanie regionalne PIAP odbędzie się 4 września br.(środa) o godz. 11.00 w Focus Hotels Katowice Chorzów przy ul. Armii Krajowej 15, sala Halemba. WSKAZÓWKI DOJAZDU.

Natomiast spotkanie w Warszawie odbędzie się 9 września br.(poniedziałek) również o godz. 11.00, w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota w sali nr 7, przy Al. Jerozolimskich 181 B, Warszawa (budynek Adgar Park West, wejście B). Centrum Szkoleniowe znajduje się w budynku B na 2 piętrze, wjazd windą B2, która na parterze znajduje się przy siłowni Calypso. WSKAZÓWKI DOJAZDU.

Udział w wydarzeniach można zgłaszać pod numerem 791 354 426 lub wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy do rejestracji!

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
Kolorowe nożyczki do szkoły marki Penmate.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Poszukiwany handlowiec na Polskę południową!
NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.
Genialna zabawa dla całej rodziny.
Twin Name Pen 2 marki Dong-A.
Nowa oferta marki JOVI

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ponad 3,2 miliony odzyskane dzięki usłudze Not Recommend

    Partnerzy Programu Solidni w Biznesie dzięki usłudze Not Recommend odzyskali już ponad 3,2 miliona złotych. Usługa to jedyne tego typu narzędzie dedykowane do branży reklamowej, które promuje firmy najbardziej wiarygodne finansowo.

    Więcej…  
  • To będzie największy w świecie sklep z zabawkami

    Produkty Lifestyle, lalki, pluszaki, artykuły dla niemowląt i małych dzieci, zabawki z drewna i naturalnych materiałów, artykuły szkolne, piśmiennicze, kreatywne, artykuły okolicznościowe, gry, książki i wiele innych produktów zaprezentowanych zostanie podczas 69 edycji targów Spielwarenmesse w Norymberdze.

    Więcej…