Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Nowe kolory obudów długopisów marki d-rect.

Polecamy

Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych rozmiarach.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W każdym biznesie można wymienić najważniejsze cechy przesądzające o udanej współpracy. Należą do nich solidność, jaką powinni wykazywać się kontrahenci, a także bezpośrednio z nią związane poczucie bezpieczeństwa. Zdarza się jednak, że partner biznesowy nie wywiązuje się z ustaleń.

Jak, jeszcze przed nawiązaniem współpracy, sprawdzić jego wiarygodność? Umożliwia to powołany w tym celu program INDUSTRY DOES NOT RECOMMEND, czyli wykaz firm, które nie są polecane na rynku produktów reklamowych. Pozwala on zweryfikować rzetelność i uczciwość firm z branży, a tym samym ocenić ryzyko kooperacji z różnymi podmiotami z rynku. To jednak nie jedyne zalety INDUSTRY DOES NOT RECOMMEND – jest to również skuteczne narzędzie do polubownego załatwiania spornych spraw. Jak pokazuje doświadczenie oraz statystyki, wezwanie do zapłaty z adnotacją o umieszczeniu firmy na liście NOT RECOMMEND procentuje sprawnym odzyskaniem należności. Potwierdzają to kwoty – w ciągu 9 lat funkcjonowania wykazu odzyskanych zostało 3907398,27 zł Zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy i sprawdź szczegóły na stronie www.notrecommend.com.

A jak problem przedstawia się w naszej branży? Z informacji, jakie uzyskaliśmy z rynku zaległości jest dużo, a te niektóre sięgają nawet 500 dni (!!). Najbardziej sprawdzoną metodą na odzyskanie ich jest zewnętrzna windykacja oraz ubezpieczenie transakcji.


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...
Nowe kolory obudów długopisów marki d-rect.
Nowa oferta w marce KMP.
Poszukiwani handlowcy!!
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Kolorowe korektory w taśmie.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Logi (sty) cznie ogarnięci

    Tyle ostatnio zachęcamy do stosowania rozwiązań logistycznych stosowanych w firmie Allper, że dziś chcemy polecić Wam wykorzystanie marki Allpack, w skład której wchodzą folie stretch, taśmy pakowe, trytytki, o których całkiem niedawno pisaliśmy... Zobaczcie co na co dzień w magazynie stosują pracownicy firmy z Częstochowy.

    Więcej…  
  • Świętuj z Sharp 25-lecie Polcanu

    Promocje, rabaty, darmowe dostawy, prezenty...Jak świętować to na całego. Tym razem firma Polcan - tegoroczny jubilat 25 lat swojej działalności wraz z marką Sharp nagradza swoich klientów. 

    Więcej…