Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Nowe kolory obudów długopisów marki d-rect.

Polecamy

Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych rozmiarach.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

2019 rok to dla firmy Allper drugi rok działalności z wdrożonym i certyfikowanym systemem FSC CoC. - Ideologia normy FSC jest dla nas wspaniałym uzupełnieniem sposobu działania i funkcjonowania Allper w aspekcie środowiskowym. - mówi nam w rozmowie Dorota Kromołowska, Pełnomocnik ds. ISO & Manager działu zamówień publicznych.

Od ponad 10-ciu lat firma Allper prowadzi politykę zgodną z ISO 14001 w zakresie zarządzania pro-środowiskowego oraz realizuje cele stawiane wewnątrz firmy w kierunku proekologicznym. Jej działalność skupia się między innymi na zagospodarowaniu zużytych materiałów eksploatacyjnych, co samo w sobie jest pozytywne dla lokalnego i ogólnopolskiego środowiska.

- Zawsze jesteśmy o krok ponad wymagania prawne w tej dziedzinie - nie tylko dostosowujemy się do aktualnych i zmieniających się wymagań w zakresie odpadów, ale promujemy i radzimy jak być w tej dziedzinie zgodnym. - zapewnia Dorota Kromołowska. 

- Jako jedni z nielicznych w branży posiadamy własną produkcję opartą m.in. na elementach pozyskanych w drodze recyklingu. Jest ona cyklicznie weryfikowana przez niezależnych audytorów akredytowanych jednostek ISO oraz państwowych audytorów zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska. - dodaje.

Co warto zaznaczyć firma także aktywizuje swoich klientów i społeczność do udziału w zbiórkach kartridży. Promuje zielony znak dla selektywnych zbiórek. Wspiera akcję Rekopolu - "Dzień bez śmiecenia", a w "zaciszu" jej murów... wspomaga akcje charytatywne "nakrętki dla przedszkola", kredki "bo pomaganie jest cool".

 To właśnie wszystkie, liczne inicjatywy powyżej przesądziły o tym, aby w myśl obranej strategii wdrożyć FSC oraz promować je poza obrębem działalności producenta.

Co to za tajemniczy skrót "FSC"?

Forest StewardshipCouncil®(FSC®) –to międzynarodowa organizacja promująca odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata.

W skrócie: wszędzie tam, gdzie do produkcji pozyskujesz surowce mogące pochodzić z bogactw leśnych - bądź odpowiedzialny, nie niszcz! Wyznacz standardy odpowiedzialnego zarządzania lasami.

 

FSC CoC - Certyfikacja Kontroli Pochodzenia Produktu, śledzi produkty certyfikowane FSC z lasu dla konsumentów.

Odpowiedzialnie wprowadzane na rynek produkty mogą posiadać jeden ze znaków FSC lub dokumentacja ich sprzedażytaki znak posiada

Dokładnie 27 września obchodzimy piątek z FSC i to o nim przedstawiciele firmy Allper mieli przyjemność rozmawiać z Partnerami handlowymi w trakcie wrześniowych spotkań na targach oraz akademii szkoleniowych.

 

 

Wybrane ogłoszenia

Segregatory A4 w pastelowych kolorach.
Tierra Group s.c. poszukuje pracownika do działu h ...
Niewielki kalendarz idealny do damskiej torebki.
Szeroka i kolorowa oferta plecaków firmy HAMELIN.
Duży kalendarz ścienny, drukowany na grubym papier ...
Wysokogatunkowa Arabika 100% ciemno palona.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
STABILO – colorful and powerful is looking for wor ...
Sprzedam firmę produkcyjną.
Firma Rafcom poszukuje pracownika.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowe, eleganckie, biurkowe dyspensery do taśm

    Klejenie w dobrym stylu to zadanie dla marki tesa, która ułatwia i uprzyjemnia każde zadanie. To właśnie dlatego, wydawać by się mogło tak mało ważne produkty zaskakują niepowtarzalnym designem. Nowe, eleganckie, biurkowe dyspensery do taśm samoprzylepnych tesafilm® chociaż są bardzo lekkie, to mocno i pewnie trzymają się powierzchni w wybranym miejscu biurka. W połączeniu z kolorami, w jakich są oferowane to naprawdę ciekawy produkt.

    Więcej…  
  • Firma Multi świętuje swoje XXV urodziny.

    27 listopada Multi sp.j. B. Grzybowska – T. Siekierski obchodzić będzie jubileusz 25-lecia rozpoczęcia działalności gospodarczej. W przełomowym dla polskiej gospodarki roku 1990 powstało wiele nowych przedsiębiorstw, ale tylko nieliczne dotrwały do dziś. Jedną z nich jest Multi, która mieszkańcom Brodnicy kojarzy się z artykułami papierniczymi i usługami poligraficznymi.

    Więcej…