Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Genialna zabawa dla całej rodziny.

Polecamy

Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Redakcja pcworld.pl, jednego z wiodących portali technologicznych, opublikowała test porównawczy alternatywnego tonera znanej marki z tonerem HP CF244A. Wyniki testu potwierdziły, że w wielu aspektach produkt z biało-czerwonym logo do drukarki laserowej HP LaserJet Pro: M15a, M15w, M28a i M28w jest nie tylko jak oryginał, ale prezentuje nawet wyższy stopień dopracowania.

Wyniki badania dotyczą oczywiście marki marki Activejet i świadczą o tym, że testowany toner Activejet ATH-44N zapewnia wyższą wydajność w niższej cenie. Dzięki temu stanowi on wartościową alternatywę dla oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Podsumowanie najważniejszych aspektów opublikowanego testu.

 

 1. Cena i dostępność

Toner Activejet ATH-44N jest łatwo dostępny, a jego cena niższa niż oryginału. Oszczędność produktu autorzy testu wyliczyli na poziomie 27 proc. przy założeniu, że tonery mają tę samą wydajność.

 1. Opakowanie i instalacja

Autorów testu pozytywnie zaskoczyło nie tylko bardzo solidne opakowanie tonera Activejet, ale także fakt, że producent zadbał o higieniczny montaż produktu, a nawet dodał do niego długopis w prezencie.

- Podsumowując, opakowanie i zabezpieczenie tonera Activejet nie dość, że nie odstaje od tego stosowanego w HP to nawet na wielu płaszczyznach wypada lepiej – czytamy w artykule pcworld.pl.

 

 

 1. Wydajność

Wynik przeprowadzonych testów potwierdził wysoką wydajność produktów Activejet. Toner Activejet wydrukował o 29 proc. więcej niż w przypadku oryginału, co przekłada się na spore oszczędności. - Koszt druku strony A4 tonerem Activejet jest prawie o 50 proc. niższy, co oznacza, że za tę samą kwotę można wydrukować 2 razy więcej stron niż tonerem oryginalnym – podsumowują autorzy testu. I dodają, że wydruk jest dla oka tak samo czarny, więc wyższa wydajność Activejet nie ma wpływu na obniżenie jakości wydruku.

 1. Jakość

Autorzy sprawdzili stopień zaczernienia obu tonerów. Toner Activejet uzyskał wynik tonera oryginalnego, co oznacza, że wydruk jest idealnie czarny.

 1. Gwarancja

Activejet daje 5-letnią gwarancję na toner. Dodatkowo, ochrona obejmuje też naprawę lub wymianę urządzenia na nowe, wtedy gdy uszkodzenie powstało na skutek zastosowania produktu Activejet w okresie standardowej gwarancji producenta drukarki.


Podsumujmy, toner Activejet ATH-44N prezentuje wysoki stopień dopracowania, czym zasłużył sobie na rekomendację autorów. Pełna treść testu porównawczego dostępna jest pod linkiem: https://www.pcworld.pl/testy/Activejet-ATH-44N-test-porownawczy-z-tonerem-HP-44A-CF244A,415516.html

 

***

Activejet to polska marka materiałów eksploatacyjnych, produktów oświetleniowych i zasilających, istnieje na rynku od 2002 r. i należy do notowanej od 2006 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółki ACTION S.A. Swoją renomę zdobyła głównie dzięki znakomitej jakości tuszów i tonerów. Produkty Activejet zwyciężają w wielu testach jakości oraz uzyskują liczne certyfikaty. W latach 2012-2013 logo Activejet widniało na koszulkach piłkarzy Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa. Od 2014 r. do końca 2016 r. marka ta była także sponsorem strategicznym zawodowej grupy kolarskiej VERVA Activejet Team.

 

Więcej informacji na: www.activejet.pl

 

Wybrane ogłoszenia

Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Nowe kolory obudów długopisów marki d-rect.
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!
Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...
Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
Przydatny zestaw dla każdego ucznia marki Penmate. ...
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Nowy produkt w ofercie.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Tornister dla dziecka - jak dokonać dobrego wyboru?

  Coroczny wydatek na wyprawkę szkolną to problem, który spotyka każdego rodzica wcześniej czy później. Zawsze naszym celem jest sprawienie przyjemności naszej latorośli, jednak gdy po raz kolejny musimy wydać niemałe pieniądze na kolejny plecak, bo poprzedni się zepsuł, zaczynamy analizować kwestie z tym związane.

  Więcej…  
 • Historia pewnej temperówki...

  Oszczytko, temperówka, strugaczka, ostrzałka, ostrzynka, zastróżka - to zaledwie kilka nazw mechanicznego gadżetu do ostrzenia ołówków. Produktu, bez którego chyba nie wyobrażamy sobie dziś życia. W szkole, w domu, w biurze, gdy nasze ołówki bądź kredki tracą swoją ostrość, urządzenie to może przywrócić je do należytego użytku. Skąd jednak wywodzi się ten przedmiot? Jakie kryły się pobudki do jego stworzenia?

  Więcej…