Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.

Polecamy

Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fabrycznie nowe - 50%

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Agencja Reklamowa Haftkom, KINGHOFF Sp. z o.o., Pro Media Sp. z o.o. to nowe firmy Członkowskie, które zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w czwartym kwartale br.


- Mocno stawiamy na rozwój, a wstąpienie do PIAP postrzegamy jako kolejny krok naprzód. Przynależność do Izby na pewno podniesie nasz prestiż i pozwoli nawiązać współpracę z kolejnymi firmami, i to w obydwu kierunkach oraz wpłynie na poszerzenie naszej oferty - mówi Karolina Sadowska Współwłaściciel Agencji Reklamowej Haftkom.

- Jako stale rozwijająca się firma stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych przez nas produktów. Działamy zgodnie z maksymą „jeśli produkt jest dobry – obroni się sam!”. Dzięki temu utrzymujemy się w branży ceramicznych upominków reklamowych już od blisko 20 lat. Cieszymy się, że dołączamy do elitarnego grona profesjonalistów PIAP. Jednocześnie mocno wierzymy, że jest to kolejny krok w naszym rozwoju, który pozwoli podkreślić naszą wiarygodność, rzetelność oraz wysoką jakość naszych produktów i usług. – Katarzyna Wolnik – Prezes Pro Media Sp. z o.o.

 

Agencja Reklamowa Haftkom oferuje usługi hafciarskie najwyższej jakości od prawie trzydziestu lat. Nowoczesny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie pozwala sprostać najbardziej skomplikowanym potrzebom Klienta. Poza haftem firma zajmuje się dystrybucją odzieży reklamowej polskiej marki Promostars oraz świadczy usługi w zakresie znakowania odzieży sitodrukiem, flexem, drukiem cyfrowym czy sublimacją. Bardzo ważnym elementem działalności Haftkom jest zaangażowanie w społeczne, charytatywne i kulturalne inicjatywy w Koszalinie i regionie.

Firma KINGHOFF SP. Z O.O. - właściciel, importer i dystrybutor art. AGD marek: Kinghoff i Klausberg. Charakterystyczne dla tego producenta jest dbanie o każdy detal, stosowanie nowych technologii, jak i oferowanie swoich wyrobów w przystępnych cenach.

Firma współpracuje z agencjami reklamowymi, hurtowniami i sieciami handlowymi w kraju i za granicą. Realizuje duże produkcje na zamówienie. Marki Kinghoff i Klausberg są znane od wielu lat w Polsce, Europie i na świecie. W asortymencie firmy przeważają artykuły gospodarstwa domowego wykonane ze stali, szkła, silikonu i drewna. Każdy produkt zanim zostanie wprowadzony na rynek jest testowany przez specjalistów. Stosują najlepsze materiały wykorzystując najnowsze technologie w procesie produkcji a wzornictwo to połączenie klasyki z nowoczesnością. Ich audytorzy każdego dnia nadzorują proces produkcji, co zapewnia utrzymanie wysokiej jakości produktów. Specjalny zespół, analizuje i gromadzi zgłaszane uwagi konsumentów, by mogli udoskonalać produkty.

„Najważniejsze dla firmy jest zadowolenie klienta, zaufanie i odpowiedni stosunek ceny do jakości”

Asortyment firmy przekracza 2000 produktów, które można obejrzeć na stronach: www.kinghoff.com, klaus-berg.com .

 

Firma Pro Media Sp. z o.o. – właściciel marki kubki.com.pl od 2002 roku zdobi ceramikę reklamową, dzięki czemu posiada ogromne doświadczenie w tej branży. Fundamentem prowadzonej działalności jest najwyższa jakość produktów i świadczonych usług.

Zespół specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży ceramiki reklamowej potrafi sprostać najwyższym wymaganiom klientów z całej Europy. Nacisk na płynną i skuteczną komunikację skutkuje terminową i szybką realizacją zleceń. Kolejnym atutem jest bogata i ciągle urozmaicana oferta dopasowana do aktualnych potrzeb rynku.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

 

Wybrane ogłoszenia

Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
Poszukiwany handlowiec na Polskę południową!
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Nowe kolory obudów długopisów marki d-rect.
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Najnowsza oferta gumek i gumkotemperówek.
Poszukiwany handlowiec na Śląsk.
Poszukiwani handlowcy!!
Nowa oferta w marce KMP.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Przyjedź na RemaDays Warsaw 2019 bezpłatnym autobusem!

    Jak co roku podczas targów reklamy i druku RemaDays Warsaw, tak i podczas zbliżającej się, jubileuszowej, 15 edycji, zwiedzający będą mieli możliwość przyjazdu na teren targów bezpłatnymi autobusami.

    Więcej…  
  • Kinetyczny piasek może skutecznie pomóc w walce z chorobą Alzheimera.

    Na problemy poznawcze na świecie choruje ponad 36 mln ludzi. To przede wszystkim osoby dotknięte Alzheimerem, ale też chorobą Aspergera czy zespołem Downa. Choć nie wynaleziono jeszcze na nie lekarstwa, może im pomóc terapia polisensoryczna z wykorzystaniem produktów z naszej branży. 

    Więcej…