Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jest to chyba jedno z najbardziej wyczekiwanych pytań w lutym. Uśmiechamy się, bo według naszego wiodącego portfolio materiałów eksploatacyjnych powinniśmy odpowiedzieć coś w stylu "Kup materiał Expression i wydrukuj barwną Walentynkę" albo rzucić hasło "Expression Perfekt - gorrąca głębia czerwieni może być Twoja". Oczywiście już wyobrażamy sobie jak Zakochani zmotywowani reklamą w dniu 14 lutego obdarowują się drukarkami i tonerami dla uczczenia wielkich uczuć :).

Allper nie ogranicza jednak wyobraźni i oferuje znacznie więcej. Walentynki to wyjątkowy dzień koronujący uczucie miłości. Chociaż ta zachodnia tradycja narzuca miliony serduszek widocznych wszędzie na długo przed Świętem Zakochanych, pracownicy firmy Allper są przekonani, że właściwie zaakcentowana niesie ze sobą wiele przyjemnych doznań. Bo któż z nas oprze się drobnemu upominkowi w postaci słodkiej potulnej-poduszki lub pieszczotliwego kocyka? Czyż aromatyczna kąpiel w atmosferze świec zapachowych z delikatnie pieszczącymi kosmetykami Felce Azurro nie doprowadza do stanu błogości? Myślimy, że bardziej otwarte umysły docenią także 50 twarzy Trytek Allpacka i wykorzystają je w nietypowo-niezapomniany sposób :) 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta marki JOVI
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...
Nowy produkt w ofercie.
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Genialna zabawa dla całej rodziny.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Coraz więcej firm w gronie Członków PIAP

    Agrafka Studio Reklamy, Amizo, BIC Graphic, Biurfol, Feniks, GiftExpress to nowe firmy Członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które zdecydowały się przystąpić do PIAP w ostatnim kwartale 2014 roku. 

    Więcej…  
  • Ekskluzywne spotkanie informacyjne Insights-X - już 26 marca!

    Derform, Euro-Trade, Leniar, Paso, Rystor, St.Majewski, Toma - to firmy, które już prezentowały swoje produkty na jednych z większych targów w Norymberdze - targach Insights-X. Jeśli Twoja firma zastanawia się czy warto uczestniczyć w tym październikowym evencie, już 26 marca w Warszawie, na ekskluzywnym i zamkniętym spotkaniu będzie można poznać korzyści z uczestnictwa. Lista uczestników jest ograniczona, więc zarejestruj się już dziś i spotkaj się z nami podczas lunchu.

    Więcej…