Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Nowa odsłona serii Flexi Abra od Penmate.

Polecamy

Nowy produkt w ofercie.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

5 grudnia w hotelu Panorama w Mszczonowie odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie kwartalne organizowane przez ogólnopolską sieć biuroserwisową OSAA. Było ono nie tylko okazją do podsumowania mijającego roku, ale także do wyboru nowego Zarządu sieci.

Czwarty - ostatni zjazd szkoleniowy wszystkich zrzeszonych w sieci OSAA firm przyniósł poważne acz planowane zmiany. Po dwóch kadencjach piastowania stanowiska Prezesa Zarządu przez Sławomira Ćwilińskiego jego obowiązki tym razem przejęła kobieta. Małgorzata Rożen - Urban (ABC Papier) - dotychczasowy Wiceprezes Zarządu OSAA - z dniem 1 stycznia 2015 roku przejmie władzę w grupie. Asystować jej będą dotychczasowi Wiceprezesi w osobach: Katarzyna Olszewska - Piotrowska (Grafix) oraz Jacek Mikas (Correct).


Sieć OSAA działa nieprzerwanie od 1999 roku. Obecnie posiada 39 oddziałów w Polsce. Jej pierwszy katalog na rynku ukazał się w 2006 roku tym samym umożliwiając profesjonalne dotarcie do jeszcze szerszej grupy klientów.

Więcej informacji na temat sieci dostępnych jest w poniższej prezentacji:


Zdjęcia z IV kwartalnego spotkania już dziś dostępne są w naszej galerii oraz na naszym profilu na Facebook'u.

 

Wybrane ogłoszenia

Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...
Tierra Group s.c. poszukuje pracownika do działu h ...
Nowy komplet 12 marketów marki PENMATE.
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Elegancji produkt do pracy oraz jako gadżet z logo ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • „Dzień Dziecka z Asarto”

     Dzień Dziecka to okazja do promocyjnych zakupów także w naszej branży. Jaką promocję przygotowała firma Polcan? O tym w poniższym regulaminie.

    Więcej…  
  • Rozette świątecznie

    Podczas jesiennej edycji targów organizowanych przez warszawską hurtownię Abro, mieliśmy przyjemność odwiedzić nadzwyczaj kolorowe i świąteczne stoisko firmy ROZETTE, która w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności. O najnowszej ofercie, oraz kolejnych hitach rynkowych opowiada nam właścicielka firmy - Kinga Stefańska - Boszhard.

    Więcej…