Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku profesjonalnego NOVUS B 220

Polecamy

NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

5 grudnia w hotelu Panorama w Mszczonowie odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie kwartalne organizowane przez ogólnopolską sieć biuroserwisową OSAA. Było ono nie tylko okazją do podsumowania mijającego roku, ale także do wyboru nowego Zarządu sieci.

Czwarty - ostatni zjazd szkoleniowy wszystkich zrzeszonych w sieci OSAA firm przyniósł poważne acz planowane zmiany. Po dwóch kadencjach piastowania stanowiska Prezesa Zarządu przez Sławomira Ćwilińskiego jego obowiązki tym razem przejęła kobieta. Małgorzata Rożen - Urban (ABC Papier) - dotychczasowy Wiceprezes Zarządu OSAA - z dniem 1 stycznia 2015 roku przejmie władzę w grupie. Asystować jej będą dotychczasowi Wiceprezesi w osobach: Katarzyna Olszewska - Piotrowska (Grafix) oraz Jacek Mikas (Correct).


Sieć OSAA działa nieprzerwanie od 1999 roku. Obecnie posiada 39 oddziałów w Polsce. Jej pierwszy katalog na rynku ukazał się w 2006 roku tym samym umożliwiając profesjonalne dotarcie do jeszcze szerszej grupy klientów.

Więcej informacji na temat sieci dostępnych jest w poniższej prezentacji:


Zdjęcia z IV kwartalnego spotkania już dziś dostępne są w naszej galerii oraz na naszym profilu na Facebook'u.

 

Wybrane ogłoszenia

Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka osoby n ...
Kolorowe nożyczki do szkoły marki Penmate.
2 kolory w jednym zakreślaczu.
Fantastyczne książeczki DOTYKOWE dla MALUSZKA.
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Poszukiwany handlowiec na Polskę południową!
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Nowa oferta marki JOVI
Genialna zabawa dla całej rodziny.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Tylko 30 kwietnia - bony sodexo trafią i do Ciebie!

    To akcja wyjątkowa bo tylko dla najszybszych osób. Jeśli więc 30 kwietnia planujesz zakupy materiałów eksploatacyjnych marki ASARTO - to masz farta - tylko tego dnia każde zamówienie nagradzane jest bonami Sodexo.

    Więcej…  
  • Rafcom rozdaje prezenty!

    23 listopada ruszyła kolejna słodka kampania firmy Rafcom. Do każdego zakupu powyżej 600 zł klient otrzymuje duże, pełne pudło wafelków marki Prince Polo. Jak informuje Paweł Piórkowski, Dyrektor Zarządzający firmy Rafcom - od jakiegoś czasu staramy się ‘’osładzać’’ współpracę z naszymi klientami, słodkie wafelki są tego doskonałym przykładem. 10 lat na rynku obliguje nas do wprowadzania różnego typu akcji promocyjnych – dodaje Paweł Piórkowski.

    Więcej…