Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Najnowsza oferta gumek i gumkotemperówek.

Polecamy

Wysokogatunkowa Arabika 100% ciemno palona.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z dniem 11 sierpnia 2015 roku do Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej przystąpiła kolejna firma z naszej branży. Jest nią dystrybutor takich marek jak chociażby Alpino, Nataraj, Interpen...

Mowa oczywiście o firmie Inter z Lędzin, która, jak informuje Renata Białoń, Dyrektor ds Rozwoju firmy, już od dłuższego czasu bacznie obserwowała poczynania Stowarzyszenia.

- Nasza firma nie zamyka się wyłącznie na branżę papierniczo-biurowo-szkolną - mówi przedstawicielka firmy - zainteresowanie naszymi produktami wybiega daleko poza granice sklepów papierniczych. W naszej ofercie możemy znaleźć mnóstwo produktów, które idealnie nadają się na prezent, stąd nasza decyzja o przystąpieniu do Stowarzyszenia - dodaje.

Firma Inter działa na rynku już od 1990 roku. Jest firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej z wieloletnim doświadczeniem. Współpracuje z czołowymi odbiorcami biuroserwisu i dystrybutorami artykułów szkolnych na terenie całego kraju.

Jej produkty są indeksowane w wielu katalogach branżowych. Firma jest wyłącznym przedstawicielem producentów:

 • RAPESCO (zszywacze, dziurkacze, teczki),
 • ALCO (drobna galanteria biurowa).

Od listopada 2009 firma Inter rozpoczęła współpracę handlową z Industrias Masats - hiszpańskim producentem artykułów znanych pod marką ALPINO (kredki, flamastry, plasteliny, produkty kreatywne, farby, brokaty) i została wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim.

Natomiast od 1 stycznia 2015 roku Inter ma zaszczyt reprezentować firmę NATARAJ - indyjskiego producenta materiałów piśmiennych.

Wszystkie produkty NATARAJ są zgodne z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa, takimi jak europejski CE EN-71 i amerykański ASTM D 4236. Firma dba także o środowisko. Wykorzystywane są odnawialne zasoby, takie jak drewno z produkcji rolno-leśnych oraz papier z makulatury do pakowania w celu ograniczenia emisji dwutlenku węgla. Misja firmy, której stajemy się wyłącznym dystrybutorem to: „Zachwycać konsumentów artykułami piśmiennymi rozpoznawalnymi na całym świecie”.

Pod koniec pierwszego kwartału tego roku do oferty wprowadzono także na rynek ekskluzywne produkty piśmiennicze niemieckiej marki ON-LINE, które idealnie nadają się na prezent dla każdego. Wysokiej jakości pióra, posiadają ergonomiczne uchwyty, a dla leworęcznych zaprojektowane są specjalne systemy pisania.

Ponadto w tym roku Zarząd firmy podjął decyzję o wprowadzeniu własnej marki INTERPEN, która w swej ofercie posiada doskonałe pióra niemieckiej produkcji oraz naboje, zmazywacze i markery. Standardem producenta jest łączenie różnorodności z indywidualnością, przy zachowaniu doskonałej jakości zapewniącej komfortowe użytkowanie. Produkty proponowane przez firmę Inter z pewnością zadowolą każdą obdarowaną osobę.


Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej to organizacja działająca na rzecz rynku upominkowego i prezentowego. Jej celem jest stworzenie korzystnych warunków dla rozwoju branży w kraju, a także umożliwienie zrzeszonym firmom ścisłej współpracy. Nowo powołane stowarzyszenie zajmuje się również organizacją Forum Branży Upominkowo-Prezentowej, które odbędzie się 20 maja 2016 roku, tj. pierwszego dnia Gift Show Poland 2016. 

 Przystąpienie do Stowarzyszenia gwarantuje bezpłatną promocję na stronie www, w mailingach oraz podczas śniadań networkingowych. Koszt członkostwa to 120 zł/rok.


 

Wybrane ogłoszenia

Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
Nowe wkłady atramentowe.
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Szeroka i kolorowa oferta plecaków firmy HAMELIN.
Tierra Group s.c. poszukuje pracownika do działu h ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Mali zapłacą mniej - mają czas do 8 stycznia!!

  Jeszcze tylko do 8 stycznia 2019 r. mali przedsiębiorcy zamierzający skorzystać z nowego - małego ZUS-u, muszą dokonać odpowiednich zgłoszeń w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Kto powinien w powyższym terminie się zmieścić? Jak będzie liczona składka na nowych zasadach, jakie formularze złożyć? O tym w dzisiejszym artykule.

  Więcej…  
 • Konferencja Biuro Plus - video

  Pomysłowość, zdolności manualne, sprawność fizyczna i celne oko to tylko niektóre z cech jakimi musieli wykazać się uczestnicy gry integracyjnej w Czeladzi. Jak poradzili sobie pracownicy Biuro Plus? Z kim jeszcze spotkaliśmy się w dniach 6-7 października? O tym w naszym video.

  Więcej…