Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Przepiękna seria artykułów szkolnych.

Polecamy

Twin Name Pen 2 marki Dong-A.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Activejet, lider rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych oraz producent wysokiej jakości produktów oświetleniowych, wystartował z kampanią wizerunkową, której twarzą jest znana prezenterka Agnieszka Hyży.

Kampania pod hasłem „Świetlna myśl!” ma na celu zwrócenie uwagi, że marka Activejet to obok materiałów eksploatacyjnych również bogaty asortyment produktów oświetleniowych.
W portfolio marki znajdują się między innymi źródła światła LED w barwie ciepłej, zimnej i neutralnej, produkty designerskie takie, jak dekoracyjne taśmy LED, kinkiety, lampki nabiurkowe, dekoracyjne oprawy LED, a także energooszczędne świetlówki kompaktowe. Cechuje je najwyższa jakość, energooszczędność, a dodatkowo dają wiele możliwości do kreatywnej i nowoczesnej aranżacji wnętrz, co stanowi motyw przewodni kampanii.

- Współpraca z Agnieszką Hyży to wyjątkowe wydarzenie w historii naszej marki. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na zaangażowanie ambasadora. Zależało nam na wyborze osoby, która przekona naszych klientów, że za pomocą produktów oświetleniowych Activejet można stworzyć wyjątkowe aranżacje wnętrz i całkowicie odmienić charakter mieszkania – mówi Dominika Kopycka, Non-Food International Business Development Director w spółce Action S.A, do której należy marka Activejet.

Zaplanowane do końca bieżącego roku aktywności obejmują działania w prasie, w kanałach społecznościowych Facebook i Instagram oraz silne wsparcie PR. Za strategię, kreację  i realizację kampanii odpowiada agencja Communication Lab.

 

Wybrane ogłoszenia

Elegancji produkt do pracy oraz jako gadżet z logo ...
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Nowa oferta w marce KMP.
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Cutter marki SMART by Leviatan.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Nowe wkłady atramentowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Dni wolne od pracy w 2018 roku

    Aż 114 dni pracujący Polak będzie mógł cieszyć się odpoczynkiem. W tym roku, jak dobrze to zaplanujemy, czeka nas aż 8 długich weekendów.

    Więcej…  
  • L jak landing page

    Najstarsi użytkownicy Platformy Corex pamiętają, że kiedyś funkcjonowała ona bez tego elementu, ale czasy i realia się zmieniają i dlatego w ubiegłym roku pojawiła się dodatkowa strona umożliwiająca wybranie ofert firmy Corex lub CX Dystrybucja.

    Więcej…