Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Informujemy, że rada nadzorcza niemieckiej firmy Faber-Castell AG podjęła decyzję w sprawie następcy zmarłego w ubiegłym roku hrabiego Antona-Wolfganga von Faber-Castell. Daniel Rogger został mianowany Dyrektorem Generalnym Faber-Castell z dniem 1. czerwca 2017. W ubiegłym roku rada nadzorcza wraz z rodziną Faber-Castell po raz pierwszy zdecydowała o obsadzeniu wakatu rodzinnej firmy kierownikiem zewnętrznym.

Daniel Rogger (49 lat) jest obywatelem Szwajcarii i studiował administrację biznesu na Uniwersytecie w St. Gallen. Jest międzynarodowym, doświadczonym menedżerem w dziedzinie produktów markowych i branży towarów luksusowych, zajmował liczne stanowiska kierownicze, m.in. w Swatch Group i grupie Richemont. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Generalnego Silhouette International Schmied AG.

- Uważnie szukaliśmy odpowiedniego kandydata i jesteśmy pewni, że podjęliśmy właściwą decyzję powołując Daniela Roggera -, powiedział Gerhard Berssenbrügge, przewodniczący rady nadzorczej.  - Pan Rogger spełnia nasze kryteria nie tylko ze względu na wieloletnie doświadczenie w pracy na najwyższych stanowiskach kierowniczych w firmach działających na skalę globalną, ale także ze względu na cenne doświadczenia, które zdobył zwłaszcza w regionie Azji. Poza tym, z jego osobistą uczciwością, doskonale pasuje do wartościowej kultury korporacyjnej naszej firmy -, stwierdzili hrabina Mary von Faber-Castell oraz hrabia Charles von Faber-Castell jako przedstawiciele akcjonariuszy.

Syn Anton-Wolfganga, hrabia Charles von Faber-Castell, jest obecnie odpowiedzialny za globalne operacje w strategicznym znaczeniu segmentu premium.

 

Wybrane ogłoszenia

Firma zrzeszona w Kompanii Biurowej poszukuje prac ...
Przydatny zestaw dla każdego ucznia marki Penmate. ...
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Nowe wkłady atramentowe.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Szeroka i kolorowa oferta plecaków firmy HAMELIN.
Wysokogatunkowa Arabika 100% ciemno palona.
Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ruszyła rejestracja zwiedzających na RemaDays Warsaw 2019!

    Rozpoczęła się rejestracja zwiedzających na 15 edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2019. Dzięki zarejestrowaniu się na długo przed targami oszczędzicie Państwo przede wszystkim swój czas.

    Więcej…  
  • Terminy ferii zimowych w 2019 roku

    Ferie zimowe 2019 zgodnie z wyznaczonymi terminami niebawem się rozpoczną w pierwszych województwach. Terminy ferii zimowych 2019 są cztery, podobnie jak w poprzednich latach. Kiedy wypadają daty ferii zimowych 2019? Zebraliśmy w jednym miejscu informacje na temat ferii zimowych w roku szkolnym 2018/2019 we wszystkich województwach w kraju. Warto pamiętać, że pierwszy termin ferii zimowych to już 14 stycznia. Nie wszystkie województwa będą miały ferie w tym samym czasie. Aby nie przepełniać stoków narciarskich, terminy ferii zimowych 2019 są cztery - od połowy stycznia do końca lutego. Kiedy wypadają ferie zimowe 2019 dla twojego województwa? Sprawdź.

    Więcej…