Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Informujemy, że rada nadzorcza niemieckiej firmy Faber-Castell AG podjęła decyzję w sprawie następcy zmarłego w ubiegłym roku hrabiego Antona-Wolfganga von Faber-Castell. Daniel Rogger został mianowany Dyrektorem Generalnym Faber-Castell z dniem 1. czerwca 2017. W ubiegłym roku rada nadzorcza wraz z rodziną Faber-Castell po raz pierwszy zdecydowała o obsadzeniu wakatu rodzinnej firmy kierownikiem zewnętrznym.

Daniel Rogger (49 lat) jest obywatelem Szwajcarii i studiował administrację biznesu na Uniwersytecie w St. Gallen. Jest międzynarodowym, doświadczonym menedżerem w dziedzinie produktów markowych i branży towarów luksusowych, zajmował liczne stanowiska kierownicze, m.in. w Swatch Group i grupie Richemont. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Generalnego Silhouette International Schmied AG.

- Uważnie szukaliśmy odpowiedniego kandydata i jesteśmy pewni, że podjęliśmy właściwą decyzję powołując Daniela Roggera -, powiedział Gerhard Berssenbrügge, przewodniczący rady nadzorczej.  - Pan Rogger spełnia nasze kryteria nie tylko ze względu na wieloletnie doświadczenie w pracy na najwyższych stanowiskach kierowniczych w firmach działających na skalę globalną, ale także ze względu na cenne doświadczenia, które zdobył zwłaszcza w regionie Azji. Poza tym, z jego osobistą uczciwością, doskonale pasuje do wartościowej kultury korporacyjnej naszej firmy -, stwierdzili hrabina Mary von Faber-Castell oraz hrabia Charles von Faber-Castell jako przedstawiciele akcjonariuszy.

Syn Anton-Wolfganga, hrabia Charles von Faber-Castell, jest obecnie odpowiedzialny za globalne operacje w strategicznym znaczeniu segmentu premium.

 

Wybrane ogłoszenia

niewielki zszywacz ekologiczny marki PLUS.
Cutter marki SMART by Leviatan.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Latarka do damskiej torebki.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Firma HELKRA poszukuje handlowców.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Skanery Fujitsu nagrodzone

    7 lipca Fujitsu otrzymało oficjalne certyfikaty Red Dot Awards za najlepszy design podczas gali Designers’ Night w muzeum Red Dot Design w Essen w Niemczech.

    Więcej…  
  • Relacja ze Spotkania Regionalnego PIAP w Warszawie

    28 października br. w Warszawie odbyło się drugie tegoroczne Spotkanie Regionalne PIAP. Na spotkanie PIAP oprócz Członków Izby i firm z branży artykułów promocyjnych zostali zaproszeni specjaliści ds.prawa patentowego i autorskiego, reprezentanci jednej z wiodących warszawskich kancelarii patentowych.

    Więcej…