Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniach 6-11 września w Berlinie odbędzie się kolejna edycja targów IFA, w której weźmie udział firma KMP Print Technik. Jak zapowiada Paweł Czupryński, podczas tej edycji firma KMP zaprezentuje mnóstwo nowości.

Jak wyrównać i zainstalować szkło ochronne na ekranie smartfona w mniej niż 60 sekund?

SMART² to niespotykany wynalazek pozwalający pracownikom sklepu nakładać szkło ochronne na ekran jednym ruchem nadgarstka: Centruje okulary o różnych rozmiarach i markach w dokładnie określonej pozycji i montuje je w taki sposób, aby były wolne od pyłu i pęcherzyków.

Dokładnie w dniach od 6-11 września podczas targów IFA firma KMP na swoim stoisku numer 107 w hali 4.2. da możliwość przetestowania właściwości zarówno SMART², jak i ekologicznych produktów, które właśnie trafiły na rynek. Zastanawiasz się, co dystrybutor przygotował na nadchodzące iPhone'y 2019? Podczas targów każdy z gości odkryje nowo opracowane futerały, rękawy, okulary i akcesoria premium dla produktów marki Apple.


 Pobierz katalog 2019

 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Najszersza na rynku oferta breloków.
Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...
Alternatywa dla niszczarek.
Segregatory A4 w pastelowych kolorach.
Nowe wkłady atramentowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rafcom wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów

    Każdego roku w Polsce sprzedawanych jest około 200 milionów sztuk tonerów do kserokopiarek i drukarek, których wartość osiąga nawet 2 miliardy złotych. Niestety wielkość tej branży niesie za sobą zagrożenie dla środowiska naturalnego. Z tego względu dystrybutor materiałów eksploatacyjnych marki PRISM - firma Rafcom - wyszedł naprzeciw potrzebom swoich klientów.

    Więcej…  
  • "Taki krzyżyk można wytrzeć" - pamiętacie tę aferę?

    Całkiem niedawno długopisy ścieralne wzbudziły dość duże zainteresowanie. Dotychczas mocno kojarzone ze szkołą, pomocne w początkowej edukacji, świetne w pracy, okazały się bohaterami minionych wyborów. Do skandalu doszło w jednym z lokali wyborczych w województwie wielkopolskim, gdzie wyborcom wydawano ścieralne długopisy.

    Więcej…