Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

7 lipca Fujitsu otrzymało oficjalne certyfikaty Red Dot Awards za najlepszy design podczas gali Designers’ Night w muzeum Red Dot Design w Essen w Niemczech.

Dwa skanery dokumentowe Fujitsu, ScanSnap SV600 oraz ScanSnap iX500, otrzymały rozpoznawany na całym świecie znak jakości za doskonały design produktu.

Na zdjęciu: Sabine Holocher, PR Specialist oraz Mike Nelson, Vice President, PFU Imaging Solutions Europe Ltd.

Wybrane ogłoszenia

2 kolory w jednym zakreślaczu.
Nowa odsłona serii Flexi Abra od Penmate.
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Przydatny zestaw dla każdego ucznia marki Penmate. ...
Gumki recepturki - różne rodzaje.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Najnowszy produkt w ofercie Leviatana.
Alternatywa dla niszczarek.
Nowa oferta w marce KMP.
Sprzedam firmę produkcyjną.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zdrowy lunch w pracy?

    Wytrzymać cały dzień w pracy bez jedzenia to koszmar. Każdy z nas tego doświadczył i nikt nie wspomina tego miło. Osoba pracująca musi regularnie jeść. Dlatego z pomocą przychodzą pracownicze kantyny oraz szybkie jedzenie, które w przerwie można zjeść na mieście lub zamówić do biura. Żadne z tych rozwiązań nie zapewni nam jednak smaku i wartości odżywczych, które tak cenimy w domowym jedzeniu. Co zatem zrobić, aby zjeść w pracy smaczny, a przede wszystkim zdrowy lunch?

    Więcej…  
  • Bądź gwiazdą każdego wieczoru!

    Farby do ciała UV to hit ostatnich miesięcy. Ich wykorzystanie podczas wieczornych imprez doda tego szczególnego smaczku Twojemu wizerunkowi. To, co najważniejsze to fakt, że mogą być używane o każdej porze roku i zapewniają wspaniały efekt blasku przez całą noc!

    Więcej…