Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na targach Paperworld w dniach 30 stycznia - 2 lutego 2016 pojawi się strefa Remanexpo z wyjątkową paletą materiałów do druku pochodzących z recyklingu. Każdego roku ponad 150 firm prezentuje tu swoje nowości oraz nowinki techniczne dla przedstawicieli sektora drukarskiego, którzy dbają o ochronę środowiska naturalnego. Popyt wśród odwiedzających targi sprzedawców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą jest niezmiennie wysoki. W tym roku możliwości, jakie przyniesie wystawcom Remanexpo będą jeszcze większe dzięki dwóm nowym usługom. Program nawiązywania relacji biznesowych pozwoli jak najwydajniej powiązać ze sobą podaż i popyt producentów i sprzedawców. Co więcej, świeżo zaaranżowany salon biznesowy z ekskluzywnymi pomieszczeniami biurowymi pozwoli zaistnieć na targach firmom, które nie będą miały własnego stoiska, ale mimo to chcą być reprezentowane na Remanexpo w hali 6.0.

Program nawiązywania relacji biznesowych to dla wystawców szansa na zdobycie nowych klientów. Z kolei odwiedzający targi mogą tu znaleźć nowych wartościowych dostawców. Jeszcze przed rozpoczęciem targów obie strony będą miały możliwość nawiązywania przemyślanych kontaktów oraz relacji biznesowych. W tym celu zainteresowani wystawcy oraz specjaliści odwiedzający targi będą mogli przedstawić swoją ofertę lub zainteresowanie konkretnymi produktami na dostępnej od listopada platformie online na stronie internetowej Remanexpo. Dzięki tym informacjom potencjalni partnerzy biznesowi będą mogli na siebie trafić dzięki wsparciu wyszkolonego zespołu oraz specjalnego programu komputerowego. Odpowiednie narzędzie komputerowe pomoże zaproponować i ustalić dogodne terminy spotkań na miejscu. W ten sposób uczestnicy targów będą mogli możliwie skutecznie wykorzystać swój czas na Remanexpo i jeszcze lepiej wykorzystać dla siebie możliwości, jakie dają im targi.

Dzięki prostej obsłudze i bardzo dobrym wynikom program nawiązywania relacji biznesowych jest bardzo przekonujący. Pierwsze propozycje rozmów w ramach Remanexpo spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Wielu wystawców wyraziło chęć i entuzjazm względem programu, który pomoże im w nawiązaniu relacji biznesowych – mówi Michael Reichhold, dyrektor targów Paperworld. W tym roku po raz pierwszy oferta wsparcia w nawiązaniu relacji biznesowych na Remanexpo jest bezpłatna dla wszystkich uczestników.

W salonie biznesowym Remanexpo znajdą się firmy, które chcą wykorzystać szansę, jaką targi Paperworld dają im w biznesie, bez konieczności wynajmowania dużych powierzchni, ale za to w pięknie urządzonych pomieszczeniach biurowych, w których będą mogli prowadzić rozmowy biznesowe z przedstawicielami swojej branży. Dodatkowe wsparcie zapewni kompetentna obsługa odwiedzających, także poprzez program nawiązywania relacji biznesowych. Salon biznesowy znajduje się w hali Remanexpo, także odwiedzający będą mogli w łatwy sposób na zmianę prowadzić rozmowy przy stoiskach oraz w salonie biznesowym. 

Wszyscy uczestnicy targów skorzystają z atrakcyjnej strefy wykładów w ramach Remanexpo w samym środku hali 6.0. Udział w kongresie jest dla wystawców i odwiedzających bezpłatny. Wykłady będą prowadzone w języku angielskim. W niedzielę targową 31 stycznia 2016 roku na scenie wykładowej zostanie przyznana nagroda „Recycler Award” w pięciu kategoriach: Remanufacturer of the Year (Recyling Roku), Supplier of the Year (Dostawca Roku), Innovation of the Year (Innowacja Roku), Customer Service of the Year (Najlepsza Obsługa Klienta) oraz Rising Star of the Year (Wschodząca Gwiazda Roku). Nagrody otrzymają firmy z branży, które wykazały się wyjątkowo wysokim poziomem usług. Przyznają je wspólnie magazyn branżowy „The Recycler” oraz organizatorzy targów Paperworld.

Znani producenci z Niemiec i z zagranicy 

W 2015 roku niemal 7000 ekspertów, którzy odwiedzili targi mogło podziwiać ofertę 159 wystawców prezentujących swoje produkty i materiały pochodzące z recyklingu.

W nadchodzącej edycji zamierzamy powtórzyć ten sukces i już cieszymy się, że tak wielu znanych wystawców z kraju i z zagranicy już teraz potwierdziło swój udział w Remanexpo – mówi Michael Reichhold. 

Należą do nich między innymi niemiecki producent Delacamp AG, OCP GmbH czy WTA Carsten Weser GmbH, jak również firmy z innych krajów: Data Direct Ltd. (Wielka Brytania), I.R. Italiana Riprografia (Włochy), Katun EDC B.V.(Holandia), Biuromax (Polska), 3T Supplies AG (Szwajcaria), Apex Microelectronics (Chiny), oraz General Plastic Industrial Co.,Ltd.(Chiny). Wystawcy ci zaprezentują w hali 6.0 szeroki wachlarz produktów, od pochodzących z recyklingu wkładów do drukarek laserowych oraz tradycyjnych, przez tonery i tusze, po pojedyncze komponenty, takie jak OPC czy też usługi składowania i recyklingu zużytych elementów.

Więcej informacji na temat Paperworld: www.paperworld.messefrankfurt.com


Informacje na temat targów we Frankfurcie

Messe Frankfurt to jeden z największych organizatorów targów na świecie, generujący sprzedaż wartą około 554 milionów euro i zatrudniający 2130 pracowników. Grupa Messe Frankfurt to globalna sieć 29 oddziałów oraz 57 międzynarodowych partnerów sprzedaży. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do lokalnych klientów w ponad 160 krajach Messe Frankfurt organizuje swoje wydarzenia w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie. W roku 2014 firma Messe Frankfurt zorganizowała w sumie 121 imprez targowych, z których ponad połowa miała miejsce poza Niemcami.

Powierzchnie wystawiennicze Messe Frankfurt to 592 127 metrów kwadratowych, w tym dziesięć hal wystawowych. Firma prowadzi również dwa centra konferencyjne. Historyczna Festhalle to jedno z najpopularniejszych tego typu miejsc w Niemczech, gdzie odbywają się najróżniejsze wydarzenia. Messe Frankfurt jest własnością publiczną, w której 60 procent posiada miasto Frankfurt, a 40 procent – land Hesji.

Więcej informacji na stronie: www.messefrankfurt.com 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Świetna zabawa dla maluchów.
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
Nowa seria kolorowych albumów z wszytymi koszulkam ...
Wyjątkowy produkt na każdą imprezę marki ALPINO. ...
Zupełnie nowy korektor w taśmie 15m.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Przepiękna kolekcja Mikołaj torebek z brokatem.
Brokatowa farbka makijażowa świecąca w ciemności. ...
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
niewielki zszywacz ekologiczny marki PLUS.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Videorelacja z targów ABRO - Wiosna 2015

     17-18 kwietnia w podwarszawskiej Zielonce odbyły się targi organizowane przez jedną z większych hurtowni w rejonie mazowieckim - firmę ABRO. Tegoroczne spotkanie było wyjątkowe, bo połączone z jubileuszem 25-lecia działalności firmy ABRO na rynku polskim. Naszym obiektywem kamery uwieczniliśmy kilka chwil z minionego spotkania.

    Więcej…  
  • Własna działalność to wielkie wyzwanie

    Hit za hitem, czyli jak firma ROZETTE świętuje swoje urodziny? O początkach, wzlotach i upadkach oraz oczywiście kolejnej ogólnopolskiej niespodziance rozmawiamy z właścicielką firmy - Kingą  Stefańską-Boszhard.

    Więcej…