Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Prezes zarządu Faber-Castell zmarł po ciężkiej chorobie w czwartek, 21. stycznia w Houston, USA w otoczeniu rodziny. Przeżył 74 lata. 

Hrabia Anton-Wolfgang von Faber-Castell pozostawił żonę Mary i czwórkę dorosłych dzieci. Pod jego trwającym prawie 40 lat przewodnictwem, firma Faber-Castell umocniła swoją pozycję międzynarodowej marki premium, a także stała się liderem w produkcji kredek kosmetycznych Do samego końca jego praca i pasja poświęcone były rodzinie oraz firmie. Zarząd i pracownicy wyrażają ogromny smutek i ubolewanie z powodu straty nie tylko wybitnego biznesmena, podziwianego ze względu na wyjątkową przedsiębiorczość i niesamowitą osobowość wizjonera, ale przede wszystkim człowieka będącego wzorem do naśladowania.

Wybrane ogłoszenia

Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Latarka do damskiej torebki.
Firma Allper poszukuje pracownika na terenie Warsz ...
Elegancji produkt do pracy oraz jako gadżet z logo ...
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Sanepid zważy tornistry dzieci.

    Na polecenie Głównego Inspektora Sanitarnego w marcu i kwietniu bieżącego roku przeprowadzona jest ocena obciążenia uczniów tornistrami i plecakami.

    Więcej…  
  • Biurowe rewolucje - akcesoria do czyszczenia marki Activejet

    Mówi się, że porządek to podstawa i ciężko się z tym twierdzeniem nie zgodzić. W bałaganie trudno jest zebrać myśli i skupić się na swojej pracy, a unoszący się w powietrzu kurz nie poprawia naszego samopoczucia. Wiosenne porządki nie powinny ominąć także naszego biura. Czym możemy się wspomóc, aby posprzątać efektywnie, nie tracąc na to całego dnia?

    Więcej…