Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Prezes zarządu Faber-Castell zmarł po ciężkiej chorobie w czwartek, 21. stycznia w Houston, USA w otoczeniu rodziny. Przeżył 74 lata. 

Hrabia Anton-Wolfgang von Faber-Castell pozostawił żonę Mary i czwórkę dorosłych dzieci. Pod jego trwającym prawie 40 lat przewodnictwem, firma Faber-Castell umocniła swoją pozycję międzynarodowej marki premium, a także stała się liderem w produkcji kredek kosmetycznych Do samego końca jego praca i pasja poświęcone były rodzinie oraz firmie. Zarząd i pracownicy wyrażają ogromny smutek i ubolewanie z powodu straty nie tylko wybitnego biznesmena, podziwianego ze względu na wyjątkową przedsiębiorczość i niesamowitą osobowość wizjonera, ale przede wszystkim człowieka będącego wzorem do naśladowania.

Wybrane ogłoszenia

Pastelowa plastelina od JOVI.
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
niewielki zszywacz ekologiczny marki PLUS.
Papierowy Dizajn poszukuje pracownika!!
Świetna zabawa dla maluchów.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Firma Rafcom poszukuje pracownika .
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje pracownika.
Teraz ciasto-pianka dostępna w pojedynczych opakow ...
Długopis ścieralny dla wielbicieli tatuaży.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Trytytka - panaceum chyba na wszystko

    Zip, zipka, opaska kablowa, krawatka kablowa, raps, ziperek, trytka, trytytka, tytyrytka, a pierwotnie zwana Ty-Rap, to produkt wynaleziony przez przedsiębiorstwo Thomas & Betts w 1958. Głównym pomysłodawcą był inżynier Maurus C. Logan, który postanowił rozwiązać problem zabezpieczania wiązek kabli przed przetarciem lub splątaniem (w tym czasie wiązki kabli łączono sznurami pokrytymi woskiem). Wynalazek opatentowano 24 czerwca 1958. Początkowo wykonany był z metalu, a dopiero później materiał zmieniono na nylon.

    Więcej…  
  • Marka INKDIGO dociera do nowych klientów

    Dokładnie rok temu na rynku pojawiła się nowa marka materiałów eksploatacyjnych. INKDIGO - bo o niej mowa - rozpoznawalna już w naszym kraju, właśnie otworzyła się na klientów anglojęzycznych.

    Więcej…