Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku profesjonalnego NOVUS B 220

Polecamy

NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przyszłość artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych zaczyna się właśnie na Paperworld 2017.

The visionary office and the stationery trends” – nowa aranżacja hal na największych tego typu targach na świecie

W siedmiu salach wystawienniczych targów Paperworld we Frankfurcie nad Menem w dniach 28.-31. stycznia 2017 ponad 1500 światowej klasy producentów oraz ciekawych firm startupowych pokaże, jakie artykuły biurowe, papiernicze i piśmiennicze pojawią się w nowoczesnych biurach przyszłości. Dla wszystkich wystawców targi Paperworld to najważniejsze targi branżowe, na których warto zaprezentować swoje nowinki i innowacje. – Dynamika światowej gospodarki oraz zmiany w sposobie pracy od dawna już mają wpływ na branżę artykułów biurowych, papierniczych i piśmienniczych. Na targach Paperworld widzimy, że firmom udaje się wprowadzać produkty, które stanowią odpowiedź na zachodzące przemiany – mówi Michael Reichhold, dyrektor targów Paperworld. Na targach od lat z powodzeniem prezentowane są zarówno artykuły biurowe dla firm, jak i artykuły papiernicze, piśmiennicze i szkolne do prywatnego użytku, dzięki czemu wystawa ta jest największą tego typu na świecie. Aby podążać za tym kierunkiem, organizatorzy targów przygotowali na kolejną edycję w styczniu 2017 nową aranżację hal.

The visionary office: cały świat artykułów biurowych dla firm

Od biurowych urządzeń, wnętrz i wyposażenia przez przybory do organizacji i prezentacji oraz papier biurowy czy akcesoria do pisania i rysowania aż po urządzenia do elektronicznego przetwarzania danych oraz dla drukarzy, a także materiały drukarskie z recyklingu – na targach pojawią się wszelkie kategorie produktów, które sprawią, że współczesne miejsce pracy zamieni się w wizjonerskie biuro. W halach 3.0, 4.0 i 6.0 odwiedzający targi eksperci będą mogli zapoznać się z niespotykanym nigdzie indziej wachlarzem produktów do takiego „wizjonerskiego biura”, wystawionych na niemal 40 000 m kw. brutto.

Na targi Paperworld powinien przybyć każdy, kto pragnie się dowiedzieć, jak sprawić, by praca w biurze była wydajniejsza, zdrowsza i bardziej mobilna. Tylko tutaj osoby odpowiedzialne za zakupy w dużych instytucjach i organach administracyjnych mogą na własne oczy i w kolorze zobaczyć tak różnorodny i bogaty asortyment nowinek technicznych.

Potwierdzają to także liczne hurtownie i korporacje międzynarodowe z Niemiec oraz innych krajów, dla których Paperworld to co roku platforma do składania zamówień i uzupełniania asortymentu. Horst-Werner Maier-Hunke, prezes firmy Durable przedstawia to w ten sposób: – Paperworld we Frankfurcie to niezmiennie najważniejsze targi w naszej branży. To właśnie na nich mamy okazję w bardzo miłej atmosferze zobaczyć naszych klientów i partnerów handlowych, a także udzielić im informacji. Dla firmy Durable produkty innowacyjne są bardzo ważne, dlatego też w roku 2017 również zaprezentujemy we Frankfurcie liczne nowinki w naszym asortymencie.

W styczniu 2017 obok prezentacji artykułów biurowych będzie można zobaczyć fascynujący pokaz specjalny pod hasłem „Biuro Przyszłości”, w ramach którego odbędą się wykłady ekspertów oraz dodatkowe prezentacje innowacyjnych produktów, które pozwolą na większą elastyczność, mobilność i sprawniejszy przepływ pracy. W tym roku, również w ramach targów, odbędzie się dzień tematyczny pod hasłem Sustainable Office Day, w trakcie którego dowiemy się, jak w pracy biurowej dbać o środowisko. Targom towarzyszyć będzie również program skierowany do ekspertów – Paperworld Procurement z wystawą Office Gold Club, Paperworld Insider oraz Dzień Obsługi Biura to stałe punkty czterodniowego programu targów. Okazja do spotkań sprzedażowych oraz wsparcie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych Business-Matchmaking-Service pomogą połączyć ze sobą kupców i oferentów.The stationery trends: papeteria i wysokiej klasy przybory, a także upominki jako elementy współczesnego stylu życia

Wystawcy z Niemiec i innych krajów zaprezentują artykuły papiernicze i piśmiennicze do użytku osobistego, dzieląc się swoimi pomysłami i projektami na nadchodzący sezon oraz przedmiotami, które na co dzień ułatwią życie użytkownika. Targi Paperworld to w końcu największe takie wydarzenie na świecie. Nowinki w papeteriach, upominkach i wszystko, co dotyczy prezentów, pakowania i świętowania, jak również przybory do pisania, torby i inne akcesoria będą czekać na odwiedzających w styczniu 2017 roku w halach 5.1 i 6.1. Na Paperworld pojawi się również rozbudowany na tę edycję punkt poświęcony kartkom z życzeniami, uzupełniony o jeszcze bogatszy wybór papierów do pakowania prezentów, wstążek, kokard oraz gotowych pudełek i torebek na prezenty. Uwe Ohnemüller, dyrektor sprzedaży w firmie Hallmark Cards: – Chcemy wykorzystać te cztery fascynujące dni, aby porozmawiać z naszymi klientami o nowych pomysłach i strategiach. Targi Paperworld to dla nas również ważna data ze względu na możliwość pozyskania dużych klientów oraz rzetelnych partnerów do sprzedaży detalicznej.

W roku 2017 nową oprawę zyskają artykuły szkolne, piśmiennicze oraz kreślarskie: Wszystkie będzie można znaleźć w hali 4.0, która stanowić będzie idealne miejsce do składania zamówień od kupujących z Niemiec oraz innych krajów.

Akcesoria osobiste na targach Paperworld są szczególnie korzystne dla sprzedawców detalicznych, szukających nowych inspiracji do prezentacji swoich towarów oraz aranżacji przestrzeni sklepowej: W trakcie pokazu trendów we Foyer pomiędzy halami 5.1 i 6.1 będzie można zapoznać się z kolorami, kształtami i materiałami, które będą modne w kolejnym sezonie, a w hali 5.1 odbędzie się skierowany nie tylko do księgarzy pokaz specjalny pod tytułem „Mr. Books & Mrs. Paper”. Oba te wydarzenia będą stanowić inspirację dla spojrzenia od nowa na sposób prezentacji swojego asortymentu, a co za tym idzie – zwiększenia zysków. W strefie BMWi nowe możliwości składania zamówień zaprezentują również nowe i innowacyjne firmy. A jeśli zależy nam na poprawie obsługi klienta, w ramach nadchodzącej edycji odbędzie się pokaz sztuki pakowania prezentów prowadzony przez Aronę Khan, która ma już zaprezentuje cenne triki dla tych, którzy chcą w swojej ofercie zaproponować jeszcze lepszą usługę pakowania prezentów.

International Sourcing: pełen wachlarz korzyści na frankfurckich targach

Targi Paperworld we Frankfurcie nad Menem to od lat nie tylko ważny punkt spotkań przedstawicieli branży artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych z Niemiec i innych krajów. Na wydarzenie to przybywają bowiem także producenci z branży dostawczej, przemysłu przetwórczego oraz twórcy znaków towarowych. Kupujący duże wolumeny, przedstawiciele sprzedaży hurtowej i handlu zagranicznego, jak również przedsiębiorstwa importowe i eksportowe z całego świata znajdą w hali 1 właściwych partnerów do współpracy. Organizatorzy targów postanowili, że tegoroczna edycja nie obejmie hali 10 i będzie się odbywać przede wszystkim we wschodniej części terenów targowych. – To dla nas ważne, aby odwiedzający targi Paperworld czuli wygodę w trakcie zwiedzania targów i jak najlepiej skorzystali z wizyty – tłumaczy Michael Reichhold. – Ponieważ od marca 2016 do końca roku 2018 obok hali 10 powstaje nowa hala numer 12, nie bylibyśmy w stanie zagwarantować, że budowa nie zakłóci ich odwiedzin. Poziomy 1.1 i 1.2 dają możliwość lepszego dostosowania się do założeń i wymogów naszych klientów.

Oprócz zorientowanego na przyszłość programu ramowego targów Paperworld warte odwiedzenia są również targi branżowe Creativeworld, Christmasworld oraz Floradecora, na których będzie można znaleźć produkty pozwalające na optymalne i zyskowne uzupełnienie swojej stałej oferty.

Więcej informacji oraz materiały zdjęciowe na stronie paperworld.messefrankfurt.com.

 

Terminy kolejnych imprez:

Christmasworld 27. - 31.1.2017

Floradecora 27. - 30.1.2017

Paperworld 28. - 31.1.2017

Creativeworld 28: - 31.1.2017

Zobacz nasze relacja z poprzednich edycji

PAPERWORLD 2016


PAPERWORLD 2015


 

Wybrane ogłoszenia

NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!
Dwukolorowe i eleganckie.
Fantastyczne książeczki DOTYKOWE dla MALUSZKA.
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Plastyczna masa w stanie gotowym do użycia, twardn ...
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Powiało nudą?

    Przyszła wiosna a z nią zmiana garderoby. Zdziwieni, że o tym piszemy na portalu branżowym? Otóż nie powinniście. Objeżdżając targi szkolne coraz częściej na stoiskach naszych branżowych wystawców znajdujemy różnego rodzaju tekstylia - buty, torby, koszulki. I nie są to zwyczajne rzeczy - to rzeczy wyjątkowe, bo ręcznie malowane.

    Więcej…  
  • Prawdziwy kameleon w biurze

    Od 2006 roku już jest na naszym rynku. Już cieszy oko. Już ubarwia życie wielu osobom w biurach. O czym mowa? Oczywiście o marce HELIT.

    Więcej…