Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dokładnie 5 lutego 2019 roku według kalendarza księżycowego wchodzimy w rok Świni. Nie bez kozery o tym wspominamy. Ten rok w firmie ROZETTE też będzie pełen żywiołu, tak jak prognozuje to horoskop w kalendarzu chińskim. A świnka? Świnka to symbol oferty, która w tym roku jeszcze bardziej zaskoczy wszystkich klientów.

Długo czekaliśmy na tę rozmowę. Pełni ciekawości, czym w tym roku zaskoczy nas Kinga Stefańska-Boszhard, nie mogliśmy doczekać się informacji co w tym roku pojawi się w asortymencie firmy z Łowicza. I nie zawiedliśmy się. Każdy produkt, który zobaczyliśmy wzbudzał uśmiech na naszej twarzy. Firma, znana głównie z opakowań prezentowych, od kilku lat bardzo mocno rozwija się w kierunku samych prezentów. W zeszłym roku rynek wręcz zalany został emotikonkami w każdej postaci. W tym roku wydaje nam się, że to skarbonki będą hitem sprzedażowym. O nowym asortymencie rozmawiamy z właścicielką firmy ROZETTE, Kingą Stefańską-Boszhard oraz prezentujemy zdjęcia z najnowszej sesji zdjęciowej, która odbyła się w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.


Daria Kostera: Kingo, już wiem, że ten rok to rok pod hasłem skarbonek w Waszej firmie. Ich premiera w 2018 roku tak naprawdę utwierdziła Was, że to dobry kierunek. Czym sugerujesz się wybierając kolejne modele do swojej oferty?

Kinga Stefańska-Boszhard: Skarbonki wprowadziliśmy do sprzedaży początkiem roku 2018 i przez cały ten okres na bieżąco wprowadzaliśmy nowe modele do oferty. Minione miesiące pokazały nam jednak, że to jeden z bardziej ulubionych prezentów. Właściwie dla każdego, właściwie idealny na każdą okazję. W zależności od kształtu może być dostosowany do potrzeb obdarowanego oraz jego pasji. To z tego powodu, po pierwszej serii wprowadzonej na rynek, na bieżąco uzupełnialiśmy ofertę o nowe modele. Tak naprawdę ich rodzaj dyktowany był zazwyczaj potrzebami naszych klientów, którzy sugerowali czego potrzebuje rynek. Nie ukrywam, że także ja jestem bacznym obserwatorem mody i to ona wspiera moje wybory. 
 

D.K.: To zdradź nam, które z nich wiesz, że już dziś będą hitem tego roku?

K.S-B.: Może to nie zabrzmi skromnie, ale uważam, że wszystkie nasze skarbonki są hitem. Niezmiennie jednak królują Skarbonki - Emotikonki ale też Lamy, Flamingi i Unicorny.

 

D.K.: Wspomniałaś już, że skarbonka to prezent uniwersalny - właściwie dla każdego. Czy ich dystrybucja odbywa się wyłącznie poprzez hurtownie, czy też uderzyłaś w nowe kanały?

K.S-B.: Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się tylko przez dystrybutorów czyli w naszym przypadku przez hurtownie. Mamy dużo zapytań zakupowych przez nasze profile na FB i Instagramie, ale na razie nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Nie możemy być konkurencją dla Naszych Klientów.

 

D.K.: Także przez nasz fanpage mamy ogrom zapytań, gdzie można kupić Wasze kubki, skarbonki, magnesy... czy jest gdzieś lista sklepów, gdzie można je kupić w detalu?

K.S-B.: Nasze wyroby można kupić w sklepach papierniczych, zabawkarskich i księgarniach na terenie całej Polski. Jest ich parę tysięcy, trudno więc stworzyć listę wszystkich sklepów. Są to punkty obsługiwane przez naszych dystrybutorów.
 

D.K.: Czy internet także daje możliwość zakupu ich on-line?

K.S-B.: Myślę, że tak, jednak trzeba ich szukać w sklepach internetowych naszych Klientów gdzie zapewne można je kupić on-line.

 

D.K.: Wiem, że pracujecie nad własną platformą B2B - kiedy będzie jej premiera?

K.S-B.: Platforma B2B - to jest najważniejsze wyzwanie tego roku! Platforma B2B musi w tym roku ruszyć pełną parą jednak cały czas nad nią pracujemy i muszę przyznać, że nie przypuszczałam, iż będzie to tak skomplikowana inwestycja. Mam nadzieję, że wkrótce poinformujemy o premierze naszej najnowszej platformy. Oczywiście czytelnicy scanner'a dowiedzą się o tym jako pierwsi. 
 
 
D.K.: Skarbonki, bambosze, poduchy... to hity zeszłego roku. Jaki asortyment w tym roku zasypie rynek?
 
K.S-B.: Szykujemy się właśnie do sezonu targowego i to tam będzie można zobaczyć nasze nowości. Może zamiast o nich mówić pokażę je na zdjęciach. Słowami chyba nie potrafiłabym opisać tego, czym zaskoczymy rynek :)
 
 
 
 
Nowa oferta bamboszy - Lam
 
 
Magnesy! Mega dużo wzorów! Dla dzieci i dla dorosłych
 
 
 
 
Włochate squichy
 
 
Skarbonki 
 
 
 
Maskotki/ poduchy
 
 
Torebki okolicznościowe 
 
 
 
 
Torebki z dużym dnem.
 
 
Poduszki sówki i ocieplacze - poduszki
 
 
Breloki 
 
 
 
 
Ogromny wybór torebek na alkohol ponad 30 zestawów
 
 
Pudełka prezentowe składane
 
 
 
 

Wybrane ogłoszenia

Firma Allper poszukuje pracownika na terenie Warsz ...
Długopis record w nowej odsłonie kolorystycznej.
Nowy kolor w ofercie!!
Kolejny hit wśród długopisów wymazywalnych.
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Teraz ciasto-pianka dostępna w pojedynczych opakow ...
Idealny produkt dla malucha.
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak w 100 proc. wykorzystać potencjał drukarki?

    Większość użytkowników nie eksploatuje pełnego zakresu funkcji swojej drukarki. Zazwyczaj proces wydruku polega na edycji tekstu i wciśnięciu polecenia „drukuj”.  Efekt gotowy, ale czy nie warto zagłębić się w szersze możliwości oferowane nawet przez zwykłe, domowe urządzenia?

    Więcej…  
  • Relacja ze Spotkania Regionalnego PIAP w Warszawie

    28 października br. w Warszawie odbyło się drugie tegoroczne Spotkanie Regionalne PIAP. Na spotkanie PIAP oprócz Członków Izby i firm z branży artykułów promocyjnych zostali zaproszeni specjaliści ds.prawa patentowego i autorskiego, reprezentanci jednej z wiodących warszawskich kancelarii patentowych.

    Więcej…