Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

31 marca, jak co roku w hotelu Trylogia, nasza redakcja uczestniczyła w kolejnych targach organizowanych przez hurtownię ABRO. W towarzystwie właścicieli firmy - Bogusława i Anny Boguskich, odwiedzaliśmy stoiska z ofertą szkolną, biurowa, zabawkarską oraz kreatywną. Co wypatrzyliśmy na stoiskach firm z naszej branży? Zobaczcie w naszym reportażu. 

ZOBACZ VIDEO

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta w asortymencie KMP PrintTechnik Polska ...
Firma Smart Digital Media - właściciel marki INKdi ...
Firma Rafcom poszukuje pracownika .
Kolekcja długopisów w 3 różnych kolorach.
Firma Rafcom, w związku z rozwojem, poszukuje prac ...
Nowy produkt marki CLEVERTON.
Genialny produkt dla każdego. Idealne jako siedzis ...
Przepiękne zestawy ślubne: torba, koperta, kartka ...
Idealne na lodówkę oraz inne metalowe powierzchnie ...
Nowy produkt w ofercie firmy Tadeo Trading pod mar ...
Firma Rafcom, w związku z rozwojem, poszukuje prac ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Polska premiera HUAWEI Ascend P7

    22 maja, 2014 roku w Restauracji Concept w Warszawie firma HUAWEI zaprezentowała po raz pierwszy na polskim rynku najnowszy smartfon ekskluzywnej serii Ascend P – HUAWEI Ascend P7. W prezentacji wziął udział Prezes na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawię firmy Huawei - Jim Lu, oraz liczne grono gości, wśród których nie zabrakło blogerów modowych, którzy tego dnia walczyli w konkursie o najlepsze "selfie" zrobione najnowszym modelem smartfona. 

    Więcej…  
  • Wprowadź kolor do swojej...torby.

    Znacie firmę Mer-Plus? W naszej branży jest ona przede wszystkim znana z kreatywnych produktów marki JOVI. Ci jednak, którzy odwiedzają jej stoisko każdego roku podczas targów Rema Rays wiedzą, że JOVI to połowa biznesu. Druga to przede wszystkim produkcja toreb papierowych. 

    Więcej…