Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

27 lipca 2017 roku w mediach ukazała się reklama mebli Paged, w której pokazane zostały także produkty z naszej branży. Na takie wyróżnienie zasłużył asortyment, który posiada w swojej ofercie firma Leviatan-Poligrafia. Jaki to produkt? Zobacz w video.

 

Jeśli jeszcze nie wiesz, co trafiło na reklamowy stół, zobacz na stronie: http://sklep.leviatan.pl/morfeusz/?cls=stoitem&stiid=6273

Wybrane ogłoszenia

Idealne do szkoły, aby nie pomylić przedmiotów.
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Acco Brands do swojego działu sprzedaży poszukujem ...
Portfolio produktów Asarto powiększyło się o zesta ...
Zamienniki marki KMP wymienne z HP 652 (F6V25AE i ...
INTER-FOLIA Sp. z o.o. – producent artykułów biu ...
Nowe zestawy tonerów do drukarek HP.
Ze stronami do łatwego skanowania notatek.
W ofercie PRISM wprowadzono nowe modele tonerów.
Nowe tonery do drukarek marki Ricoh.
Nie da się ukryć. Fidget spinnery podbijają cały ś ...
Seria bloków do szkoły marki OXFORD firmy HAMELIN. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowa seria najmniejszych drukarek

    Ricoh Polska wprowadza do oferty Ricoh SP 112/SP 112SU/SP 112SF, nowe monochromatyczne drukarki biznesowe – małe, niedrogie i stylowe. Wszystkie modele są najmniejszymi dostępnymi drukarkami laserowymi w swoich kategoriach. Ricoh SP 112 jest cienka jak smartfon ustawiony w pionie. Jej niewielkie wymiary sprawiają, że bez trudu można ją umieścić na każdym, nawet małym biurku, nie tracąc przy tym cennej przestrzeni – górna powierzchnia drukarki może być wykorzystana do innych celów – można na niej położyć dokumenty a nawet telefon stacjonarny.

    Więcej…  
  • Podsumowujemy targi Paperworld

    2.873 wystawców z 67 krajów oraz prawie 83.000 odwiedzających na targach konsumpcyjnych we Frankfurcie nad Menem. Trzy międzynarodowe imprezy targowe: Christmasworld, Paperworld oraz Creativeworld przyciągnęły w tym roku jeszcze więcej wystawców (2015: 2.833).

    Więcej…