Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Różne kształty, żywe kolory.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W rekordowym czasie - nieprzekraczającym 20 lat, Trotec Laser GmbH z powodzeniem wyrósł ze start-upu na światowego lidera urządzeń laserowych do cięcia, znakowania i grawerowania. Firma i zespół ją tworzący przeszli drogę z “kontenera rozwoju i badań” do siedziby międzynarodowego przedsiębiorstwa znajdującej się w nowoczesnym, ekologicznym budynku w Górnej Austrii.

Jako część grupy Trodat Trotec, Trotec projektuje, produkuje i sprzedaje systemy laserowe do znakowania, cięcia i grawerowania oraz materiały grawerskie. Jako lider innowacji, Trotec wyznacza nowe standardy w segmencie laserów. Z zainstalowaną bazą ponad 30.000 systemów, Trotec świadczy obecnie usługi klientom w ponad 90 krajach i zatrudnia ponad 550 osób na całym świecie - a trend ten nadal wyraźnie rośnie.

Trotec powstał w 1997 r. z oddziału badawczego firmy Trodat – największego producenta pieczątek na świecie - i od tego czasu zajmuje miejsce lidera wśród światowych producentów z branży technologii laserowej. W 2015 r. sprzedaż austriackiego producenta laserów po raz pierwszy przekroczyła 100 mln EUR. Kilka lat wcześniej, niczym niemalże wizjonerski cel, przekroczenie tego progu wyznaczono za cel na 2015 r. i próg ten został osiągnięty. Ze sprzedaży wpłynęło dokładnie 100.8 mln EUR. W 2016 r. - ostatnim zakończonym roku finansowym - sprzedaż produktów Trotec wzrosła o 9.1 %, do niemal 110 mln EUR.

Cel sprzedażowy do 2020 r.: 200 milionów EUR

Szybki wzrost trwa również w 2017 r. Z szacowanym wzrostem sprzedaży równym 20%, Trotec ustalił nowy kamień milowy i cel sprzedażowy na 2020 r. sprzedaży na pierwszy rzut oka wydaje się niesamowicie szybki, ale biznes laserowy jest niezwykle dynamiczny, a lasery znajdują obecnie zastosowanie we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia. Na przykład inżynieria medyczna, gdzie z pomocą naszych laserów produkowane są stenty. Podobnie w projektach badawczych, gdzie zastosowanie laserów jest niezastąpione np. przy rozwoju futurystycznego pojazdu Mars Rover. Technologia laserowa Trotec odgrywa istotną rolę w przemyśle i handlu. Fundamentalnym pytaniem jest: W jakim celu wytwarzamy lasery? Odpowiedź na nie brzmi: Aby zapewnić sukces naszym klientom - i wierność tej właśnie strategii pozwala nam na tak imponujący wzrost," - wyjaśnia Penz. Celem Trotec na przyszłość jest pierwsze miejsce na świecie w segmencie laserów i pozycja lidera na kluczowych dla firmy rynkach.

Jubileusz 20-lecia firmy Trotec

Z okazji obchodów 20. rocznicy, latem 2017 r., Andreas Penz omówił 20 lat działalności firmy, wymieniając kamienie milowe w jej rozwoju i uzupełniając wypowiedź o osobiste spostrzeżenia i doświadczenia. Z dumą podziękował zespołowi Trotec za zaangażowanie i szczególny duch pracy zespołowej, które stanowią fundament tej historii sukcesu i rekordowego czasu, w jakim firma osiągnęła pozycję światowego lidera na rynku systemów laserowych. 

20 years of Trotec Laser

Zdjęcie przedstawia początki… “Kontener badawczy” sprzed 20 lat oraz Zielony Budynek – wielokrotnie nagradzaną obecnie siedzibę główną w Marchtrenk, Górna Austria.

Na zdjęciu także Dr Andreas Penz, Dyrektor Zarządzający Trotec Laser GmbH.

Wybrane ogłoszenia

Idealny dla kobiety.
Nowa oferta marki JOVI
Różne kształty, żywe kolory.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Szeroka oferta ręcznie malowanych grafik
Ogromna paczka kredek
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Zestaw WINNER. Długopis i ołówek automatyczny.
Pakowane w eleganckie pudełko.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym ES

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zabierz poduchę na wakacje!

    Planujecie wyjazd na weekend? A może przed Wami urlop wakacyjny? My właśnie spakowaliśmy walizki, a w związku z tym, że przed nami długa podróż wzięliśmy także: zagłówek i własną poduchę.

    Więcej…  
  • Różnice między tuszem pigmentowym a barwnikowym

    Drukarki atramentowe to urządzenia, które świetnie sprawdzają się do pracy w domu, a także małym biurze. Cechuje je przede wszystkim niska cena oraz wyjątkowo wyraziste i barwne wydruki. Za jakość wydruków w dużej mierze odpowiada tusz, który możemy wybrać według własnych preferencji. Na rynku dostępne są dwa rodzaje tuszy - barwnikowe oraz pigmentowe. W tym artykule specjaliści ze sklepu https://toner-drukarki.pl/ podpowiedzą czym się one różnią, a także jak dobrać odpowiedni tusz do naszych potrzeb.

    Więcej…