Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Słońce, temperatura w końcu dodatnia - nie dziwne, że firmy z branży uaktywniły swoje działania. Od dłuższego czasu prym w tym wiedzie firma Rafcom, dystrybutor między innymi produktów marki Xerox. To właśnie we współpracy z producentem urządzeń drukujących, 12 marca ruszyła akcja prezentowa dla wszystkich klientów.

To już kolejna w tym roku promocja wspierająca sprzedaż produktów z asortymentu warszawskiego dystrybutora. Tak jak w styczniu zapowiadała Regina Telega, Dyrektor Handlowa w firmie Rafcom, już od lutego, co kwartał firma przygotowuje akcje prezentowo-lojalnościowe dla wszystkich klientów.


 Zobacz cały wywiad:

 


Tym razem promocja potrwa zaledwie pół miesiąca, bo do końca marca 2018 roku, a w jej wyniku klient, który dokona zakupu produktów marki Xerox otrzyma nagrody w postaci kart zakupowych do wybranych sklepów w całej Polsce (IKEA, MEDIA MARKT, DOUGLAS, H&M, ZARA, HOME&YOU) według najwyższego procentowego wzrostu obrotów zakupów w stosunku do ubiegłego roku kalendarzowego:

I. Miejsce - nagroda o wartości 1500 PLN

II. Miejsce - nagroda o wartości 1000 PLN

III. Miejsce - nagroda o wartości 700 PLN

W promocji może brać udział każdy klient firmy Rafcom, a pełen regulamin akcji dostępny jest na stronie organizatora:

PROMOCJA SZCZEGÓŁY >>

Wybrane ogłoszenia

Nowa na polskim rynku oferta zakreślaczy.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Nowość w ofercie Rozette.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Totalny hit tego roku.
Nowa oferta marki JOVI.
Poszukiwany pracownik!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wiesz czego potrzebują młodzi? Lekkości, wytrzymałości i design'u

    To będzie prawdziwy hit na szkolnych korytarzach! AIRNESS to francuska marka, która trafia prosto w gusta dzieci i młodzieży. I mamy dla Was dobrą wiadomość – właśnie wraca na polski rynek z czterema zupełnie świeżymi, młodzieżowymi kolekcjami!

    Więcej…  
  • Inteligentny system zarządzania...kablami

    Plączące się kable po podłodze, zajęte wejścia usb w komputerze...Ładujemy tablety, smartfony, telefony, power banki. Rekordziści potrafią posiadać kilka telefonów w jednym czasie, nie rezygnując przy okazji z tabletów i innych gadżetów (nie)zbędnych do życia.

    Więcej…