Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Do aktywności on-line chyba już nikogo nie trzeba przekonywać. Wierzymy, że w naszej branży znaczna część przedsiębiorców dostrzegła korzyści wynikające z zamówień poprzez specjalne platformy. Oszczędność czasu, bonusy, kontrola procesu zakupowego - to tylko kilka z nich. 

O firmie Rafcom, która jest dystrybutorem materiałów oryginalnych jak i zamienników marki PRISM, wiecie już naprawdę dużo. Prowadzona od września 2005 roku przez młody zespół osób z ogromnym doświadczeniem w branży, dziś, zaledwie po 15 latach jest rozpoznawalna niemalże przez całą branżę. Obecnie warszawska firma posiada już cztery oddziały w Polsce: w Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach oraz Krakowie. Jednak jak zapewnia właściciel, na tym nie poprzestanie.
Od początku swojej działalności asortyment firmy Rafcom rozwijał się sukcesywnie. Aktualna oferta firmy obejmuje jednak już nie tylko materiały eksploatacyjne, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, czyściwa.

Stały rozwój, rosnący asortyment, zwiększające się potrzeby rynku powodują, że pracownicy stale udoskonalają system obsługi zamówień. Od dłuższego czasu działa nowoczesna platforma B2B, która znacznie ułatwiła wymianę informacji z klientami oraz usprawniła proces sprzedaży. Dzięki zautomatyzowanemu procesowi składania i realizowania zamówień hurtowych, współpraca z firmą Rafcom przebiega na najwyższym poziomie, pod warunkiem oczywiście wykorzystania rzeczonej platformy.

 

Platforma B2B firmy Rafcom pozwala na:

 • Uproszczenie kontaktów
 • Stały dostęp Klientów do zaktualizowanej oferty produktowej
 • Skrócenie czasu realizacji zamówienia
 • Automatyzację procesów
 • Składanie zamówień 7 dni w tygodniu, 24h na dobę
 • Kontrolę procesu zakupowego

 

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania jej i zapoznania się z ofertą dystrybutora.


Link do rejestracji: https://rafcom.waw.pl/b2b/auth/login?reg=true

 

Wybrane ogłoszenia

Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Zespół Rafcom zaprasza do współpracy.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Logi (sty) cznie ogarnięci

  Tyle ostatnio zachęcamy do stosowania rozwiązań logistycznych stosowanych w firmie Allper, że dziś chcemy polecić Wam wykorzystanie marki Allpack, w skład której wchodzą folie stretch, taśmy pakowe, trytytki, o których całkiem niedawno pisaliśmy... Zobaczcie co na co dzień w magazynie stosują pracownicy firmy z Częstochowy.

  Więcej…  
 • Fabian Langenskiöld został powołany na stanowisko nowego Dyrektora Sprzedaży Arctic Paper S.A.

  Fabian Langenskiöld został powołany na stanowisko nowego Dyrektora Sprzedaży Arctic Paper S.A. Nominacja ta to kolejny krok we wdrażaniu nowej strategii Arctic Paper. Fabian Langenskiöld obejmie stanowisko 1 marca br. Zastąpi on Michała Sawkę, który opuści Arctic Paper za porozumieniem stron.

  Więcej…