Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Promocje, rabaty, darmowe dostawy, prezenty...Jak świętować to na całego. Tym razem firma Polcan - tegoroczny jubilat 25 lat swojej działalności wraz z marką Sharp nagradza swoich klientów. 

25 lat na rynku polskim, 7 biur handlowych, 1300 tygodni dynamicznego rozwoju, 9100 dni udoskonalania oferty, 218400 godziny dbania o potrzeby klientów, 125 pracowników, tysiące zadowolonych klientów. Do tego dołącza seria kolejnych akcji promocyjnych, w których tym razem do wygrania są ekspresy do kawy oraz głośniki JBL. Tym razem promocję wspiera marka Sharp, której dystrybutorem jest firma POLCAN.

Czas trwania akcji - do 7 września!!!

Regulamin sprzedaży premiowej „Świętuj z Sharp 25-lecie Polcanu”

I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin określa zasady przeprowadzenia przez POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznańskiej 218, (dalej "Organizator"), Sprzedaży premiowej o nazwie „Świętuj z Sharp 25-lecie Polcanu”.

II. Czas trwania, uczestnicy i przystąpienie do Sprzedaży premiowej

2. Program przeznaczony jest dla Partnerów Handlowych POLCAN, którzy w dniach od 3 do 7 września 2018 r. dokonają zakupów produktów marki Sharp za najwyższe kwoty.

III. Zasady Sprzedaży premiowej i nagrody

3. Aby wziąć udział w Sprzedaży premiowej należy w wyznaczonym czasie (patrz pkt. II.2), dokonać zakupu produktów marki Sharp.

25 firm z najwyższymi obrotami wygenerowanymi w czasie trwania promocji nabywa prawo do zakupu nagrody w cenie 1 zł netto. 4.

W Sprzedaży premiowej prawo do zakupu nagrody otrzyma pierwszych 25 Partnerów Handlowych, którzy spełnią warunki opisane w pkt. III.3.

 • Miejsca od 1 do 10 – Ekspres do kawy KRUPS DolceGusto KP1000
 • Miejsca od 11 do 25 – Głośnik JBL GO

IV.Wydanie nagród

5. Nagrody zostaną zafakturowana i przekazana po zakończeniu sprzedaży premiowej, w ramach realizacji jednego z kolejnych zamówień.

V. Postanowienia końcowe

6. Partnerzy, którzy choć raz spóźnili się ze spłatą należności w stosunku do POLCAN lub w jakikolwiek inny sposób naruszyli warunki niniejszego regulaminu mogą spotkać się z prawem do odmowy przyznania nagrody.

7. Nie jest możliwe odstąpienie prawa do Nagrody osobom trzecim. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości Nagrody. Nie jest możliwa rezygnacja z części Nagrody. Rezygnacja z części Nagrody jest równoznaczna z rezygnacją z całości Nagrody.

8. Treść regulaminu Sprzedaży premiowej jest dostępna w ożarowskim biurze Organizatora, Ożarów, ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki oraz pozostałych biurach Organizatora i na stronie www.polcan.pl.

9. Każdy z uczestników Sprzedaży premiowej oświadcza, że zapoznał się z warunkami niniejszego Regulaminu, zrozumiał je oraz akceptuje je w całości.

10. POLCAN zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Sprzedaży premiowej. 12. Sprzedaż premiowa nie łączy się z innymi promocjami i wycenami specjalnymi.

Wybrane ogłoszenia

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Farby pakowane po 500 ml.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Ręcznie malowane torebki.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Oficjalna aplikacja targów RemaDays Warsaw 2020

  Jest już dostępna oficjalna aplikacja dla zwiedzających targów RemaDays Warsaw 2020. Dzięki temu narzędziu zaplanujecie Państwo czas na targach, a także nie umknie żadne ważne wydarzenie podczas RemaDays Warsaw 2020.

  Więcej…  
 • Rebranding marek własnych

  Activejet, dostawca alternatywnych materiałów eksploatacyjnych oraz producent wysokiej jakości produktów oświetleniowych, przeprowadza rebranding. W jego ramach zmianie uległy opakowania produktów eksploatacyjnych, logotyp oraz strona internetowa firmy. Podjęte działania mają na celu podkreślenie kluczowych wartości marki takich jak nowoczesność, najwyższa jakość produktów oraz europejskie pochodzenie brandu.

  Więcej…