Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Promocje, rabaty, darmowe dostawy, prezenty...Jak świętować to na całego. Tym razem firma Polcan - tegoroczny jubilat 25 lat swojej działalności wraz z marką Sharp nagradza swoich klientów. 

25 lat na rynku polskim, 7 biur handlowych, 1300 tygodni dynamicznego rozwoju, 9100 dni udoskonalania oferty, 218400 godziny dbania o potrzeby klientów, 125 pracowników, tysiące zadowolonych klientów. Do tego dołącza seria kolejnych akcji promocyjnych, w których tym razem do wygrania są ekspresy do kawy oraz głośniki JBL. Tym razem promocję wspiera marka Sharp, której dystrybutorem jest firma POLCAN.

Czas trwania akcji - do 7 września!!!

Regulamin sprzedaży premiowej „Świętuj z Sharp 25-lecie Polcanu”

I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin określa zasady przeprowadzenia przez POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznańskiej 218, (dalej "Organizator"), Sprzedaży premiowej o nazwie „Świętuj z Sharp 25-lecie Polcanu”.

II. Czas trwania, uczestnicy i przystąpienie do Sprzedaży premiowej

2. Program przeznaczony jest dla Partnerów Handlowych POLCAN, którzy w dniach od 3 do 7 września 2018 r. dokonają zakupów produktów marki Sharp za najwyższe kwoty.

III. Zasady Sprzedaży premiowej i nagrody

3. Aby wziąć udział w Sprzedaży premiowej należy w wyznaczonym czasie (patrz pkt. II.2), dokonać zakupu produktów marki Sharp.

25 firm z najwyższymi obrotami wygenerowanymi w czasie trwania promocji nabywa prawo do zakupu nagrody w cenie 1 zł netto. 4.

W Sprzedaży premiowej prawo do zakupu nagrody otrzyma pierwszych 25 Partnerów Handlowych, którzy spełnią warunki opisane w pkt. III.3.

 • Miejsca od 1 do 10 – Ekspres do kawy KRUPS DolceGusto KP1000
 • Miejsca od 11 do 25 – Głośnik JBL GO

IV.Wydanie nagród

5. Nagrody zostaną zafakturowana i przekazana po zakończeniu sprzedaży premiowej, w ramach realizacji jednego z kolejnych zamówień.

V. Postanowienia końcowe

6. Partnerzy, którzy choć raz spóźnili się ze spłatą należności w stosunku do POLCAN lub w jakikolwiek inny sposób naruszyli warunki niniejszego regulaminu mogą spotkać się z prawem do odmowy przyznania nagrody.

7. Nie jest możliwe odstąpienie prawa do Nagrody osobom trzecim. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości Nagrody. Nie jest możliwa rezygnacja z części Nagrody. Rezygnacja z części Nagrody jest równoznaczna z rezygnacją z całości Nagrody.

8. Treść regulaminu Sprzedaży premiowej jest dostępna w ożarowskim biurze Organizatora, Ożarów, ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki oraz pozostałych biurach Organizatora i na stronie www.polcan.pl.

9. Każdy z uczestników Sprzedaży premiowej oświadcza, że zapoznał się z warunkami niniejszego Regulaminu, zrozumiał je oraz akceptuje je w całości.

10. POLCAN zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Sprzedaży premiowej. 12. Sprzedaż premiowa nie łączy się z innymi promocjami i wycenami specjalnymi.

Wybrane ogłoszenia

Nowość w ofercie Rafcom.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Idealna do domowego biura.
Nowa oferta marki JOVI.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Nowy oddział firmy Rafcom

  Rafcom istnieje na rynku od września 2005 roku. Swoją działalność rozpoczął od hurtowej sprzedaży tonerów i tuszy (oryginalnych oraz ich zamienników) do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Stałe powiększanie swojej oferty, oraz znaczne poszerzenie rynków zbytu spowodowało, że w dniu 5 grudnia 2016 roku otwarty został kolejny oddział firmy w Polsce.

  Więcej…  
 • Na RemaDays ponad 800 wystawców!

  Szukasz najświeższych pomysłów rynku reklamy i poligrafii? Przyjdź na Targi RemaDays 2018 i daj się zainspirować ponad 800 wystawcom! Mamy zarejestrowanych 25% zwiedzających z zagranicy, 35% nowych zwiedzających oraz 57%, których nie było w ubiegłym roku!

  Więcej…