Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Cały czerwiec tego roku to wielkie święto wszystkich klientów marki PRISM. Dlaczego? Otóż firma Rafcom właśnie wystartowała z kolejną zapowiadaną promocją - idealną na zbliżające się wakacje. O szczegółach w naszym artykule.

To kolejna akcja w tym roku, dlatego jestem pewna, ze rynek, wbrew pozorom, nie będzie zaskoczony tym newsem - mówi nam Edyta Effler, Młodszy Specjalista ds Marketingu w firmie Rafcom. 

To prawda - od początku tego roku podwarszawska firma wręcz zasypuje rynek podobnymi informacjami. 

- Rynek tuszy i tonerów to bardzo konkurencyjny sektor. - informuje Łukasz Waleriańczyk, Dyrektor Handlowy w firmie. - Akcje promocyjne więc są wpisane w strategię naszej firmy. Na szczęście to przede wszystkim jakość i cena naszych produktów decyduje o zakupie naszych klientów. Prezenty, które im za to oferujemy, są jedynie podziękowaniem za ten wybór - dodaje. 

 Akcja, która trwa aż do końca czerwca, gwarantuje każdemu klientowi dokonującemu zakupy za określoną kwotę zestawy do grillowania.

- Prezent, który obecnie gwarantujemy, to tak naprawdę wynik naszych rozmów z klientami. Sezon letni to nacisk na spotkania w gronie najbliższych, więc upominki tym razem są dedykowane tym, którzy zatęsknili za barbecue - słyszymy z kolei od Pawła Piórkowskiego, Dyrektora Zarządzającego z firmy Rafcom.

Szczegóły akcji publikujemy poniżej, tym samym zapraszając do zakupów. 

Dokonując jednorazowego zakupu produktów Prism na kwotę:

 • 600 zł netto dopisujemy do fv grill turystyczny za 1 zł
 • 1000 zł netto dopisujemy do fv narzędzia do grillowania za 1 zł
 • 2000 zł dopisujemy do fv palenisko za 1 zł

 

- Czas trwania promocji: 14.06.21 – 30.06.21 lub do wyczerpania zapasów!

 


Promocja Grillowa


Link do aktualności:

Kupuj Prism i zostań Mistrzem Grilla! | Rafcom

 

Wybrane ogłoszenia

Firma Milan poszukuje handlowca!!
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Nowość w ofercie Rafcom.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Wiedza o rynku to gwarant sukcesu!

  Przedłużające się obostrzenia, restrykcje i lockdown’y zmuszają nas do poszukiwania nowych sposobów skutecznej komunikacji z klientami. Tą drogą poszła właśnie firma Newell Poland, która stworzyła kanał na Youtube, aby w jak najciekawszej formie komunikować się z nimi.

  Więcej…  
 • Zainspiruj się przed Halloween!

  Zbliża się ten jedyny wieczór w roku (albo prawie jedyny, bo przecież w Sylwestra też wszystkie chwyty dozwolone), gdy możemy udać się na miasto w pogryzionych portkach czy z bandażem zwisającym z łydki i nie będziemy w tym szaleństwie odosobnieni. A żeby dopełnić obrazu grozy, pokażemy Wam jak przy użyciu jednego produktu marki JOVI możecie zamienić siebie (albo dziecko) w przyprawiającego o szybsze bicie serca zombiaka lub inną postać.

  Więcej…