Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dystrybutor materiałów eksploatacyjnych marki PRISM, artykułów czyszczących marki CLEVERTON to także Partner wielu producentów. Obecnie firma RAFCOM to przede wszystkim asortyment takich marek jak: Brother, Canon, Dell, Epson, Hewlett Packard, Konica Minolta, Kyocera Mita, Lexmark, Microsoft , NRG, Oce), OKI, Olivetti, Panasonic, Philips, Ricoh, Samsung, Verbatim, Xerox,  oraz Sharp. I to właśnie tej ostatniej marki dotyczy akcja, która kończy się 22 maja.

Przez 2 tygodnie zakup materiałów eksploatacyjnych sygnowanych marką Sharp premiowany będzie bonami Sodexo. Obecnie oferta tej marki dostępna w portfolio firmy RAFCOM obejmuje: tonery, bębny, folie, pojemniki na zużyty toner oraz developery. Pełna oferta dostępna jest po zalogowaniu do panelu B2B firmy.

A co w kolejnych tygodniach jeszcze zaproponuje nam podwarszawska firma? O tym już wkrótce. Teraz polecamy naszą ostatnią rozmowę z Pawłem Piórkowskim, który już miesiąc temu zapowiadał poważne zmiany w działaniach sprzedażowych firmy.
„Kupuj Sharp – zbieraj bony Sodexo”

§1 Postanowienia ogólne

1. Promocja „Kupuj Sharp – zbieraj bony Sodexo”, zwana dalej Promocją, obowiązuje od 8 maja do 22 maja 2019 roku.
2. Organizatorem Promocji jest firma RAFCOM Rafał Ziółkowski z siedzibą przy ul. Bodycha 97, 05-820 w Regułach.

§2 Udział w promocji

1. W Promocji mogą wziąć udział wszystkie podmioty gospodarcze zajmujące się dalszą odsprzedażą nabywanych u Organizatora produktów.
2. Wzięcie udziału w Promocji jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
3. Uczestnik może wziąć udział w każdym momencie trwania Promocji.

§3 Zasady promocji

1. Promocja obejmuje wyłącznie zakup produktów marki Sharp.
2. Za dokonanie zakupów marki Sharp w okresie od 8 do 22 maja przypadają nagrody w postaci bonów Sodexo.
3. Dokonując jednorazowego zakupu produktów marki Sharp na kwotę 500 zł netto Uczestnik otrzymuje bon Sodexo o wartości 50 zł.
4. W trakcie trwania Promocji Uczestnik może zdobyć maksymalnie 4 bony Sodexo o wartości 50 zł.
5. Czas trwania Promocji może ulec skróceniu jedynie w przypadku wcześniejszego wykorzystania puli nagród.

§4 Nagrody

1. Nagrody zostaną przekazane po zakończeniu Promocji i podsumowaniu wyników. Ostateczny termin rozdania nagród to 31 maja 2019 roku.
2. Razem z nagrodą Uczestnik otrzyma protokół odebrania nagrody, który winien podpisać i odesłać drogą elektroniczna do Organizatora na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
3. Termin odesłania protokołu to 3 dni od momentu otrzymania Nagrody.

§4 Reklamacja

1. Prawo do składania reklamacji w sprawie niezgodności przeprowadzenia Promocji z niniejszym Regulaminem przysługuje każdemu Uczestnikowi.
2. Reklamacje można zgłaszać na piśmie, listem poleconym, na adres Organizatora.
3. Reklamacja winna zawierać imię, nazwisko i dokładny adres Uczestnika jak również dokładny opis i wskazanie przyczyny reklamacji.
4. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Organizatora w ciągu 14 dni roboczych, licząc od daty otrzymania listu poleconego.
5. Powiadomienie o decyzji Organizatora dotyczącej uwzględnienia lub nieuwzględnienia reklamacji zostanie wysłane listem poleconym, na adres podany przez Uczestnika w reklamacji.
6. Organizator jest uprawniony do jednostronnego rozstrzygania wszelkich kwestii spornych dotyczących Promocji.

§5 Postanowienia końcowe

1. Regulamin Promocji „Kupuj Sharp – zbieraj bony Sodexo” dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.rafcom.waw.pl

Kategoria: Aktualności - branża biurowa
Odsłony: 868