Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Promocje, prezenty, vouchery, rowery...Tym razem INQPrint postawiło na prezent, który w najbliższym czasie przyda się każdemu. Wakacje - a dokładniej wycieczkę do ciepłych krajów, będzie można zdobyć dokonując zamówień w najbliższym okresie. Jak zapowiada Aneta Kostecka - Dyrektor Handlowa w NM Revolution - ta akcja ma pokazać klientom, ze nie tylko niska cena i dobra jakość jest domeną artykułów marki INQPrint, ale także programy promocyjne wspierające ich sprzedaż.

- Sprawdź, po ile kupujesz produkty u swojego obecnego dostawcy i co z tego masz? - pod tym hasłem ruszyła akcja firmy NM Revolution. Trwająca od 3 czerwca do 31 sierpnia promocja zakupowa materiałów eksploatacyjnych marki INQPrint z tzw "lusty specjalnej, bonusowana jest atrakcyjną wycieczką. Gdzie? O tym dowiedzą się klienci kontaktujący się bezpośrednio z działem handlowym firmy NM Revolution z Częstochowy.

- Nie chcemy zdradzać szczegółów i destynacji naszego wyjazdu. - słyszymy od przedstawicieli firmy. - Każdy klient uzyska taką informację kontaktując się z nami poprzez e-mail w formularzu kontaktowym na stronie: http://inqprint.com/

Dla zainteresowanych publikujemy regulamin promocji umieszczając go poniżej. 

Jakie Dreamteam INQPRINT deklaruje zasady współpracy? Wymienia je nam Aneta Kostecka, odpowiedzialna za dział sprzedaży firmy:

  1. Mamy bezpieczny patentowo produkt dla każdego  biznesu!
  2. Najlepszą jakość!
  3. Najwyższy poziom obsługi!
  4. Żelazną gwarancję!
  5. Najlepsze rynkowe ceny połączone z mega promocjami.

 

 

 

REGULAMIN PROMOCJI „INQPRINT ROZDAJE WAKACJE”

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

 

§ 2 ZASADY PROMOCJI

 

1. Udział w promocji mogą brać:

a) firmy handlowe.

b) osoby fizyczne podejmujących decyzje zakupowe odnośnie produktów marki INQPRINT.

2. Promocją objęte są wszystkie produkty marki INQPRINT z cennika o nazwie cennik specjalny.

3. Partner Handlowy nabywa prawo otrzymania wybranej nagrody w momencie dokonania wpłaty na konto firmy NM REVOLUTION S.C. za wcześniej zakupiony towar.

4.Promocja dotyczy zakupu jednorazowego lub sumy zakupów dokonanych w okresie trwania promocji

 

§ 3 ROZLICZENIE PROMOCJI ORAZ ZASADY WYDAWANIA NAGRÓD

 

 

 

§ 4 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

Kategoria: Aktualności - branża biurowa
Odsłony: 1211