Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej w społeczeństwie, coraz więcej osób podejmuje kroki w kierunku zmniejszenia swojego negatywnego wpływu na środowisko. Segregacja odpadów, rezygnacja ze zbędnych plastików, kupowanie lokalnie produkowanej żywności – każdy we własnym zakresie stara się poprawić stan środowiska. W parze z wysiłkiem indywidualnych osób, coraz częściej idą działania firm, które zaczynają wdrażać bardziej pro-ekologiczne rozwiązania.

tesa® od dłuższego czasu podejmuje działania w trosce o środowisko. Jednym z przejawów tej pro-ekologicznej postawy, jest opracowanie programu nadzoru produkcji, dostaw i jakości wyrobów. Strategia ochrony środowiska bazuje na czterech głównych założeniach:

 • Wykorzystanie materiałów pochodzących z surowców ekologicznych
 • Zrównoważona produkcja chroniąca zasoby naturalne
 • Brak składników toksycznych w produktach
 • Wprowadzanie produktów wielokrotnego użytku

Na tych filarach oparta jest seria tesa ecoLogo®, która udowadnia, że wydajność klejenia i zrównoważona ekologicznie produkcja nie wykluczają się wzajemnie. Do produkcji wykorzystywane są materiały pochodzące z recyklingu i zasobów naturalnych, natomiast wyeliminowano całkowicie korzystanie z rozpuszczalników oraz wybielaczy do kleju.Asortyment ekologiczny obejmuje produkty do pakowania, naprawy i renowacji, a także wszystkie podstawowe materiały biurowe. Rozwiązania ekologiczne nie oznaczają kompromisu w zakresie jakości. Wszystkie artykuły cechują się wysoką siłą klejenia oraz niezawodną skutecznością. Wszystkie oferowane produkty, w tym kleje w sztyfcie, w płynie czy w taśmie, z powodzeniem mogą być stosowane przez dzieci, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji. W asortymencie, obok niezawodnej taśmy pakowej wykonanej z tworzyw sztucznych z recyklingu, na uwagę zasługuje też taśma papierowa. Dzięki niej, zaklejone kartony i inne papierowe opakowania można później poddać przetworzeniu bez dodatkowego wysiłku i odklejania taśmy.
tesa® jako pierwszy producent taśm samoprzylepnych została nagrodzona certyfikatem DIN CERTCO – niezależnej jednostki certyfikującej, należącej do TÜV Rheinland. Certyfikat potwierdza zawartość materiałów pochodzących z recyklingu w produktach z grupy tesafilm® eco & clear oraz tesapack® eco & strong.

Warto postawić na ekologiczne rozwiązania i wprowadzić przyjazne środowisku produkty do swojego codziennego życia. Nawet niewielkie, jednostkowe zmiany, potrafią dać efekt na wielką skalę.

Wybrane ogłoszenia

Monsterowe temperówki.
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Produkcja: Polska!!
Kreatywna zabawa dla każdego.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Nowe tonery do drukarek Canon.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • 1000 pomysłów na taśmy dekoracyjne Duct Tape marki Narcissus

  Branża dekoracyjna odetchnęła z ulgą. Dekorowanie wnętrz, upiększanie prezentów, tworzenie kolorowych kwiatów nigdy nie było tak proste. Wystarczy troszkę wyobraźni, "stary" produkt, który chcemy odnowić i trochę czasu.

  Więcej…  
 • 30 urodziny KMP

  16 kwietnia 2018 roku w Monachium odbyła się uroczysta impreza jubileuszowa niemieckiego producenta materiałów eksploatacyjnych - firmy KMP. Najważniejsze osoby, reprezentanci międzynarodowych oddziałów oraz Zarząd firmy celebrowali ten dzień w słynnym "Schuhbecks teatro".

  Więcej…