Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Rafcom to przede wszystkim materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych i atramentowych, kopiarek, a także produkty do czyszczenia sprzętu elektronicznego, ekranów LCD i plastiku. Firma oferuje zarówno doskonałej jakości zamienniki tuszów i tonerów jak i produkty oryginalne. I właśnie tych pierwszych dotyczy promocja, która właśnie ruszyła.

PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Jej dystrybutor - firma RAFCOM - na każdym etapie produkcji dba o jej najwyższą jakość za niewygórowaną cenę. Obecnie większość firm stara się ograniczać wydatki, a zakup dobrej jakości zamienników po znacznie lepszej cenie oznacza dużą korzyść finansową dla wszystkich klientów.
I to właśnie dla nich co jakiś czas przygotowywane są akcje promocyjne.

Kolejna z nich, która trwać będzie do końca maja, nagradza każdego klienta produktów marki PRISM, kartami podarunkowymi do sieci drogerii ROSSMANN.
Ta forma prezentu wyjątkowo przypadła do gustu rynkowi. Właśnie dlatego od dłuższego czasu cyklicznie pojawia się on w ofercie prosprzedażowej.
Przez cały miesiąc maj zamówienie materiałów eksploatacyjnych marki PRISM nagradzane będzie kartami o wartości od 20-100 zł.
Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie dystrybutora.

KLIKNJ W ZDJĘCIE

 

 

Nowości Prism

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwani handlowcy!
Kreatywna zabawa dla każdego.
Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Produkt wielokrotnego użytku.
Idealny dla kobiety.
Monsterowe temperówki.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowy dystrybutor marki Schneider

    Minęły zaledwie 2 lata od rozpoczęcia działalności firmy PBS Connect Polska a już można powiedzieć, że przoduje ona w naszej branży w ilości gorących newsów, jakie dostarcza na rynek.

    Więcej…  
  • Videoreportaż z targów ABRO - kwiecień 2016.

    W tym roku 8-9 kwietnia należał do firmy ABRO. Po raz kolejny zaprosiła ona do Zielonki swoich największych dostawców artykułów szkolnych, zabawek i akcesoriów hobbystycznych. Ponad 60 stoisk, tłumy gości - klientów firmy oraz oczywiście nasza redakcja uczestniczyło w kolejnych sukcesie firmy zarządzanej przez małżeństwo Annę i Bogusława Roguskich.

    Więcej…