Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ostatnie tygodnie to dla firmy Rafcom bardzo aktywny czas. Rewolucja systemu pracy w wielu firmach na home office powoduje, że nie jedna drukarka w biurze, a kilka indywidualnych w domu musi być przydzielone pracownikom oddelegowanym do pracy w domu. Branża eksploatacji to ta część naszego rynku, która na szczęście trzyma się dobrze.

Właśnie dlatego podwarszawski dystrybutor tuszy i tonerów marki PRISM ponownie poszerza swoją ofertę. W sklepie B2B właśnie pojawiły się nowe pozycje do drukarek:

 • Brother (m.in. Tusz BTD60BK Black 6,5K 108ml)
 • Epson (m.in. WF M100 T7741 Black 140ml seria M 100% new Work Force, WF2010 T1621 B/C/M/Y 100%new, WF3620 T2701 B/C/M/Y  100% New)
 • HP (m.in. 46 CZ637AE Black 1,5K 100% new, GT51XL X4E40AE B/C/M/Y 100% new)

Jak informuje dział sprzedaży firmy, ze względu na istniejącą sytuację magazyny zostały wypełnione po brzegi. Polecamy rejestrację w panelu B2B firmy https://b2b.rafcom.waw.pl.

Przy okazji firma, z przyczyn organizacyjnych związanych z pandemią, została zmuszona wprowadzić zmiany w terminach realizacji zamówień. 

Gwarancją wysyłki zamówionych produktów w tym samym dniu jest wpłynięcie złożonego zamówienia do godz. 15:30. Dział wysyłkowy dołoży wszelkich starań, aby zamówienia, które wpłynął po godz. 15:30 również zostały wysłane. Może się to jednak okazać niemożliwe, dlatego prosi się wszystkich klientów o przestrzeganie czasu składania zamówienia zgodnie z zaleceniem.


Wybrane ogłoszenia

Papierowe zakładki samoprzylepne
Monsterowe temperówki.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Ołówek z Gumką Maped Black Peps Pastel HB
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Pierwsze półrocze 2016 w branży PBS - jakie było?

  Pierwsze półrocze za nami. To okres wielu zmian, wielu wydarzeń i wielu nowości. Jak ocenia go branża? Czy ten rok rozpoczął się pozytywnie dla firm? O to i o plany na kolejne miesiące spytaliśmy przedstawicieli kilku z nich.

  Więcej…  
 • Polski rynek materiałów eksploatacyjnych się kurczy

  Polski rynek materiałów eksploatacyjnych się kurczy – taki wniosek płynie z analizy danych zebranych przez międzynarodową firmę analityczną IDC. W 2015 r. rynek druku zanotował spadek zarówno pod względem ilościowym, jak i wartościowym. Zgodnie z tendencją panującą w latach poprzednich, spadek na rynku atramentów był większy, niż ten zanotowany na rynku tonerów. Paradoksalnie jednak, najwięksi gracze z branży z roku na rok mają się coraz lepiej. 

  Więcej…