Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Polecamy

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nabywcy nowych urządzeń, w tym wybranych modeli drukarek EcoTank, WorkForce, WorkForce Pro, skanerów czy drukarek igłowych, za darmo mogą wydłużyć okres gwarancyjny do 3 lub nawet 5 lat.

3-letnią gwarancją (lub maksymalną liczbą wydrukowanych stron) - po rejestracji zakupu - objęte są wybrane modele drukarek atramentowych z serii EcoTank, WorkForce i WorkForce Pro oraz modeli igłowych. Z kolei nabywcy wybranych biznesowych skanerów mogą liczyć na darmowe wydłużenie okresu gwarancyjnego do 5 lat.

Oferta dotyczy zakupów u autoryzowanych sprzedawców w okresie od 1 kwietnia 2020 r. do 31 marca 2021 r. By skorzystać z promocji, wystarczy zakupić nowe urządzenie objęte promocją, a następnie w ciągu 30 dni zarejestrować na stronie producenta. Należy jednak pamiętać, że ostateczny termin przyjmowania wniosków upływa 30 kwietnia 2021 r.

 

Ewa Pytlak, Marketing Coordinator w Epson Polska
 
 
" Ceniąc wygodę klientów, firma Epson proponuje rozwiązania, które charakteryzują się niskim TCO oraz bezawaryjną eksploatacją. Obejmując wydłużonym okresem gwarancyjnym wybrane modele, dodatkowo potwierdzamy jakość wykonania naszych produktów. Robimy to z pełną świadomością, ponieważ znamy wartość sprzętu z logo Epson i nie boimy się o jego trwałość"
Ewa Pytlak, Marketing Coordinator w Epson Polska

REKLAMA

rafcomprism

Wybrane ogłoszenia

Idealne dla domowych artystów.
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Poszukiwani pracownicy
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak przeprowadzić udane negocjacje z Chinami?

    W dniach 15-17 września br. w warszawskim Centrum Targowo ? Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c odbędzie się VI edycja China Expo ? China Brand Show Poland, czyli jednej z największych imprez targowych poświęconych współpracy biznesowej z Chinami. Organizatorzy wydarzenia przypominają, jak przeprowadzić udane negocjacje z przedsiębiorcami z Państwa Środka.

    Więcej…  
  • Nawet 320 tys. najmniejszych przedsiębiorców od lutego może skorzystać z tzw. małego ZUS-u plus.

    Program ?mały ZUS?, czyli niższe składki na ubezpieczenia społeczne dla przedsiębiorców działających na mniejszą skalę, przestaje działać z końcem stycznia. Od lutego zastąpi go ?mały ZUS plus?, z którego ma skorzystać znacznie więcej osób dzięki temu, że podniesiono kryterium przychodu ? z 67,5 tys. do 120 tys. zł. Zmieni się też sposób obliczania składek, teraz będą one liczone od dochodu. ? W efekcie osoba, która osiąga dochód w wysokości 3 tys. zł, zaoszczędzi około 500 zł miesięcznie z tytułu składek ZUS ? wylicza Michał Kowalski, doradca podatkowy z kancelarii KNDP.

    Więcej…