Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To zaszczyt, a przede wszystkim pozytywny szok - takimi słowami podsumował Paweł Piórkowski wiadomość, jaka dotarła do firmy Rafcom w połowie stycznia 2022 roku. W czternastej edycji zestawienia najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, to właśnie firma spod Warszawy trafiła do naprawdę szacownego towarzystwa.

Diamenty Forbes'a - bo o tym wyróżnieniu mowa, to zestawienie firm, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano firmy, które do KRS złożyły sprawozdanie finansowe lub bezpośrednio przesłały je do Dun & Bradstreet Poland. Z rankingu oczywiście eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Diamentami Forbesa AD 2022 zostały te przedsiębiorstwa o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Dun & Bradstreet Poland.

Na tegorocznej liście znalazły się przedsiębiorstwa z 15-proc. i większym wzrostem wartości, tym bardziej więc firma Rafcom, która stanęła w szeregu z takimi firmami jak: Wiśniowski, Tarczyński, EObuwie, Trefl, Bechtle, Raben, ma z czego być dumna. 

Rafcom – dobrze znany na naszym rynku dostawca przede wszystkim materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, działa już 17 lat. 


Zobacz wywiad z Pawłem Piórkowskim na stronie Forbes

Rafcom jest jedną z tych firm, która w trudnym pandemicznym otoczeniu potrafiła dynamicznie się rozwijać. W ubiegłym roku np. w jej ofercie pojawiły się cztery znane marki: Logitech, Citizen, Energizer oraz Armac. Uzupełniły one bardzo szeroką już ofertę handlową firmy.

Jak wspomniał Paweł Piórkowski, Dyrektor Zarządzający w firmie Rafcom, podczas wywiadu udzielonego dla magazynu Forbes:

W naszej ofercie znajdują się materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Posiadamy szeroki wybór tuszów i tonerów, tak oryginalnych, jak i wysokiej jakości zamienników. Oferujemy również drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, elementy wymienne do nich, czyli bębny, taśmy i folie. Do oferty wprowadziliśmy papier xero takich marek, jak International Paper, Hewlett-Packard, Xerox, Navigaror i Communicator. Uzupełnieniem szerokiej oferty firmy są bardzo dobrej jakości, komputerowe środki czyszczące marki Cleverton.

Przedstawiać firmy Rafcom w naszej branży akurat nie trzeba, bo na naszych stronach od ponad 7 lat jest o niej dużo :) Ze strony redakcji gratulujemy firmie Rafcom i wszystkim pozostałym przedsiębiorstwom, które znalazły się na liście i od teraz mogą szczycić się tytułem „Diamentów Forbesa 2022”
REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Nowa na polskim rynku oferta zakreślaczy.
Nowość marki RAPESCO.
Zestaw produktów ECO.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Różne kształty, żywe kolory.
Totalny hit tego roku.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Plextor: Szybszy niż SATAIII

    Plextor, lider rynku pamięci masowych, dysponuje już pełną ofertą napędów SSD z interfejsem PCIe na polskim rynku. Modele M6e HHHL oraz M6e M.2 zostały zaprojektowane z myślą o entuzjastach oraz profesjonalistach, ceniących wysoką wydajność i stabilność.

    Więcej…  
  • Wkrótce w prawie pracy pojawią się dwa nowe urlopy.

    – Nowelizacja Kodeksu pracy będzie oznaczać dla pracodawców małą rewolucję. Firmy będą musiały się zastanowić nad nową organizacją pracy, ponieważ pracownikom zostaną wydłużone urlopy rodzicielskie i nadane nowe uprawnienia. Problem może się pojawić w dużych zakładach pracy, które muszą organizować pracę na wiele miesięcy z góry – mówi dr Katarzyna Kalata, wykładowczyni Wyższej Szkoły Bankowej w Łodzi. Jak ocenia, planowane zmiany, które muszą zostać wdrożone najpóźniej na początku sierpnia br., są jednak korzystne dla wszystkich pracowników, zwłaszcza tych, którzy mają dzieci.

    Więcej…