Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To zaszczyt, a przede wszystkim pozytywny szok - takimi słowami podsumował Paweł Piórkowski wiadomość, jaka dotarła do firmy Rafcom w połowie stycznia 2022 roku. W czternastej edycji zestawienia najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, to właśnie firma spod Warszawy trafiła do naprawdę szacownego towarzystwa.

Diamenty Forbes'a - bo o tym wyróżnieniu mowa, to zestawienie firm, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano firmy, które do KRS złożyły sprawozdanie finansowe lub bezpośrednio przesłały je do Dun & Bradstreet Poland. Z rankingu oczywiście eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Diamentami Forbesa AD 2022 zostały te przedsiębiorstwa o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Dun & Bradstreet Poland.

Na tegorocznej liście znalazły się przedsiębiorstwa z 15-proc. i większym wzrostem wartości, tym bardziej więc firma Rafcom, która stanęła w szeregu z takimi firmami jak: Wiśniowski, Tarczyński, EObuwie, Trefl, Bechtle, Raben, ma z czego być dumna. 

Rafcom – dobrze znany na naszym rynku dostawca przede wszystkim materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, działa już 17 lat. 


Zobacz wywiad z Pawłem Piórkowskim na stronie Forbes

Rafcom jest jedną z tych firm, która w trudnym pandemicznym otoczeniu potrafiła dynamicznie się rozwijać. W ubiegłym roku np. w jej ofercie pojawiły się cztery znane marki: Logitech, Citizen, Energizer oraz Armac. Uzupełniły one bardzo szeroką już ofertę handlową firmy.

Jak wspomniał Paweł Piórkowski, Dyrektor Zarządzający w firmie Rafcom, podczas wywiadu udzielonego dla magazynu Forbes:

W naszej ofercie znajdują się materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Posiadamy szeroki wybór tuszów i tonerów, tak oryginalnych, jak i wysokiej jakości zamienników. Oferujemy również drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, elementy wymienne do nich, czyli bębny, taśmy i folie. Do oferty wprowadziliśmy papier xero takich marek, jak International Paper, Hewlett-Packard, Xerox, Navigaror i Communicator. Uzupełnieniem szerokiej oferty firmy są bardzo dobrej jakości, komputerowe środki czyszczące marki Cleverton.

Przedstawiać firmy Rafcom w naszej branży akurat nie trzeba, bo na naszych stronach od ponad 7 lat jest o niej dużo :) Ze strony redakcji gratulujemy firmie Rafcom i wszystkim pozostałym przedsiębiorstwom, które znalazły się na liście i od teraz mogą szczycić się tytułem „Diamentów Forbesa 2022”
REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Nowość marki RAPESCO.
Farby plakatowe Jovi na bazie wody.
Kredki Alpino przetestowane - są świetne!
Nowość w ofercie Rafcom.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Totalna nowość w marce ESCUELA!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • GetDirty udostępnia swój showroom

    To nie mogło być zwykłe wnętrze. Wraz z rozwojem marki Get Dirty® rynek wymusił na ich twórcach stworzenie miejsca, gdzie produkty będą mogły być nie tylko kupowane, ale przede wszystkim testowane. 

    Więcej…  
  • Prezentownik 2019. Poznaj wyjątkowe prezenty spod znaku Activejet.

    Nadszedł grudzień, najbardziej niezwykły miesiąc roku - czas magii i wyczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia. W naszych domach już niebawem staną choinki, zanim zaś na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazda - czekają nas gorące dni poszukiwań wymarzonych prezentów. Jeśli nie masz jeszcze prezentów - nie martw się, my je mamy! Zajrzyj do Prezentownika 2019 od Activejet i pozwól się zainspirować.

    Więcej…