Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nie mogło być inaczej. Jak co miesiąc firma NM Revolution nagradza swoich klientów nagrodami. Tym razem aktywna jest promocja, która bez kozery rozdaje sprzęt AGD idealny na obecne lato. 

Akcja "W lipcu mrozimy konkurencję" ruszyła 6 lipca i potrwa do końca miesiąca. Jej przebieg jest bardzo prosty. Sumowane zakupy w danym miesiącu nagradzane są lodówkami!! Szczegóły i cała tajemnica akcji dostępna jest na poniższej grafice. 

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń: 

 

Wybrane ogłoszenia

Nowa linia torebek inspirowana latem
Kreatywna zabawa dla każdego.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Szeroka oferta breloczków
Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Po sanacji wiemy jak działać w sytuacjach kryzysowych

    Action koncentruje się na rozwijaniu w Polsce zdywersyfikowanego portfela małych i średnich firm po wcześniejszym odejściu od handlu z sieciami handlowymi, a w Europie skupia się na bazie sklepów internetowych, poinformował ISBtech wiceprezes Action, Sławomir Harazin. Ocenia, że wraz z doświadczeniem prowadzenia sanacji spółka nauczyła się jak radzić sobie w kryzysie i jest gotowa do spłaty wierzycieli według założeń układu.

    Więcej…  
  • Ogólnopolska kampania pomocy dzieciom

    Z początkiem grudnia ruszyła akcja IPBBS mająca na celu świąteczną pomoc dla Dzieci z Domów Dziecka. W wydarzenie zaangażowały się także osoby z naszej branży.

    Więcej…