Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Różne kształty, żywe kolory.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nie mogło być inaczej. Jak co miesiąc firma NM Revolution nagradza swoich klientów nagrodami. Tym razem aktywna jest promocja, która bez kozery rozdaje sprzęt AGD idealny na obecne lato. 

Akcja "W lipcu mrozimy konkurencję" ruszyła 6 lipca i potrwa do końca miesiąca. Jej przebieg jest bardzo prosty. Sumowane zakupy w danym miesiącu nagradzane są lodówkami!! Szczegóły i cała tajemnica akcji dostępna jest na poniższej grafice. 

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń: 

 

Wybrane ogłoszenia

Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym
Szeroka oferta ręcznie malowanych grafik
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Różne kształty, żywe kolory.
Idealny dla kobiety.
Pióro wieczne + długopis + etui
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym ES
Zestaw WINNER. Długopis i ołówek automatyczny.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Osłona ochronna antywirusowa MemoBe do biura i skl ...
Ręcznie malowane torebki.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Business Insider TRENDS FESTIVAL 2-3 października w Warszawie

    2 i 3 października odbędzie się Business Insider TRENDS FESTIVAL, międzynarodowa konferencja, na której będą omawiane trendy na globalnym rynku. W trakcie wydarzenia światowej klasy eksperci odpowiedzą, jak zmienia się współczesny świat finansów, mediów, nowych technologii, medycyny i zdrowia oraz czym będzie żył świat w kolejnych latach. Ponad 120 speakerów wystąpi na 4 scenach tematycznych: Business 4.0, Global Economy, Life Science oraz Media i Marketing. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Organizatorem konferencji jest Business Insider Polska.

    Więcej…  
  • Walentynkowe inspiracje w aranżacji wnętrz

    Walentynkowy wieczór to znakomita okazja, by pokazać najbliższej osobie, że jest dla nas wyjątkowa. Nie trzeba zabierać drugiej połówki do wyszukanej restauracji. Warto pokusić się o przygotowanie randki w domowym zaciszu. Trzeba tylko zadbać o romantyczny nastrój podczas wspólnej kolacji. Z pewnością pomoże nam w tym delikatna muzyka oraz odpowiednia aranżacja wnętrza za pomocą światła.

    Więcej…